MORTAL KOMBAT 11 İçin Geri Sayım Başladı !

MORTAL KOMBAT 11 İçin Geri Sayım Başladı !

Mortal Kombat X'in ardından Injustice 2 ile de mükemmel bir iş çıkaran NetherRealm Studios, bir kez daha oyuncuların gönlünü fethetmeye geliyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanında bol kanlı sahneler,acıma duygusunun olmadığı, ölümüne dövüşlerin olduğu harika bir oyun bizleri bekliyor. Kısaca kan gövdeyi götürecek diyebiliriz :)

Serinin son oyunu olacağı açıklanan Mortal Kombat 11’in etkileyici sinematik videosu 2018’in en iyi oyunlarının belirlendiği ödül töreni olan The Game Awards 2018’de paylaşıldı.

Yeni grafik motoru ile oyun baştan sona bambaşka görünecek. Yapımcılar her kafatası titremesini bile milim milim görebileceğimizi söylüyor. Bununla birlikte klasik dövüşçüler geri dönüyor.

Ön siparişle satın alım gerçekleştiren oyunculara beta erişimi ve Shao Kahn hediye edilecek. Oyun 23 Nisan'da PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için piyasada olacak.(Yapımcı bize güzel bir 23 Nisan hediyesi vermiş oluyor)

 

 


ESpor Haberleri
2018 ALL-STAR Etkinliği Bu Gece Başlıyor!
<< Önceki Haber

2018 ALL-STAR Etkinliği Bu Gece Başlıyor!

Kış Mevsimi, MSI, Yaz Mevsimi, Rift Rivals ve Dünya Şampiyonası tüm rekabetleri geride bıraktık. 2018 senesinin bitmesine günler kala son bir adım kaldı oda All-Star etkinliği! ALL-STAR'DA TEMSİLCİLERİMİZ KİMLER OLACAK? LoL Partner Programı dâhilinde Immortu ve KFCEatbox, destek oynaşı ile birçok kez ismini ön sıralara taşıyan Dumbledoge ve son günlerde TSM'e transferi ile herkesin konuştuğu Brok

07 Aralık 2018, 15:48
PC Oyun Haberleri
Far Cry’ın Yeni Oyunu New Dawn Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Far Cry’ın Yeni Oyunu New Dawn Duyuruldu!

Ubisoft’un en sevilen serilerinden olan Far Cry’ın yeni oyunu The Game Awards 2018’de duyuruldu. Büyük bir hayran kitlesi olan en son Far Cry 5 ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. 5. Oyunda tarikatın etkisi altına alınmış Hope County kasabasının hikayesini oynamıştık. Tarikat lideri Joseph Seed, Far Cry serisinin en sevilen kötü adamı haline geldi. Dün gece ise serinin yeni oyununu duyurdu. Adı Far

07 Aralık 2018, 17:47
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları