Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Nightwolf Çıkış Tarihi Açıklandı!

Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Nightwolf Çıkış Tarihi Açıklandı!

Mortal Kombat 11 Season Pass dahilinde gelecek olan 6 adet karakterden Shang Tsung şu anda oynanabilir durumda. Bir sonraki savaşçı ise belli oldu: Nightwolf geliyor

 

Mortal Kombat 11 Standart ve Premium paketler halinde satın alınabiliyor. Mortal Kombat 11 Premium edition satın aldığınızda Kombat Pass paketine de sahip oluyorsunuz. Bu paket dahilinde Shang Tsung ve ileride gelecek olan diğer karakterlere de erişebiliyorsunuz. Shang Tsung'un ardından Mortal Kombat 11'e gelecek olan diğer karakter de Nightwolf olarak açıklandı. Bildiğiniz üzere Nightwolf en son Mortal Kombat 9 oyununda bizlerle buluşmuştu. Mortal Kombat 10 oyununda ise sadece kısa bir süreliğine bazı etkinliklerde karşılaşmıştık. Fakat Mortal Kombat 11 ile Nightwolf karakterini uzun soluklu olarak oynayabileceğiz. 

 

 

Mortal Kombat 11 NightWolf Karakteri Ne Zaman Çıkacak?

 

Kombat Pack dahilinde gelecek olan Nightwolf 13 Ağustos tarihinde oynanabilir olacak. Nightwolf karakterine Kombat Pack sahibi oyuncular diğer oyunculardan daha erken erişebilecek. Diğer kullanıcılar için ise henüz net bir tarih verilmedi. Aynı zamanda Nightwolf'tan sonra oyuna eklenecek olan karakter de Sindel olarak belirlendi.

 

Siz de hiç vakit kaybetmeden GameSatış kalitesiyle %20 indirimli Mortal Kombat 11 satın alın ve hemen oynamaya başlayın!


PC Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları En Güçlü Takımlar ve Şampiyonlar Tier Listesi [GÜNCEL]
<< Önceki Haber

LoL Taktik Savaşları En Güçlü Takımlar ve Şampiyonlar Tier Listesi [GÜNCEL]

League of Legends Taktik Savaşları son zamanlarda en çok oynanan ve en çok takip edilen oyunlardan biri oldu. 9.14 yaması ile Taktik Savaşları oyununa gelen Dereceli Modu ile birlikte güçlü olan takım, şampiyon ve item kombinasyonları da tercih edilmeye başlandı. Her ne kadar oyunda farklı takımları denemek eğlenceli olsa da dereceli sıralarda yükselmek için güçlü takımları oynamak gerekiyor.

22 Temmuz 2019, 13:26
Diğer Haberler
Google Play Hediye Kartı Satın Al, Lords Mobile Kodu Kazan!
Sonraki Haber >>

Google Play Hediye Kartı Satın Al, Lords Mobile Kodu Kazan!

GameSatış ailesi olarak harika bir kampanya ile karşınızdayız! Bugün başlayan kampanyada Gpay ile Google Play Hediye Kartı satın alımlarınızda Lords Mobile Kodu hediye kazanacaksınız. 25 TL Google Play Hediye Kartı satın alımlarınızda 10 TL’lik Lords Mobile Kodu, 100 TL Google Play Hediye Kartı satın alımlarınızda ise 25 TL’lik Lords Mobile Kodu hediye kazanacaksınız. 10 TL değerindeki Lords Mob

29 Temmuz 2019, 10:43
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları