Pokemon:GO'da Efsanevi Pokemon Ortaya Çıktı

Pokemon:GO'da Efsanevi Pokemon Ortaya Çıktı

Pokemon:GO ilk çıktığı zamanlarda oldukça sükse yaratıp milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Daha sonra bu rakam biraz düşüş gösterse de hala oyunu oynayan kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar yüksek. Tabi bu oyunda Pokemon elde etme mücadelesinin de amansız bir şekilde devam ettiğini söylememize gerek yok.

 

Bazı Pokemon'lar karşımıza sık bir şekilde çıkarken bazılarını ise günlerce hatta belki haftalarca aramamız gerekiyor. İşte bunlardan bir tanesi de Efsanevi Pokemon Meltan. Daha önce sadece Speacial Research görevi ile bulunabilen Meltan artık farklı bir takım yollarla da elde edilebilmektedir. Bu yollardan en önemlisi ise Mystery Box kullanmak.

 

 

Yukarıda yapılan açıklamaya göre Mystery Box'ın etkisi daha da güçlendirilmiş, artık Mystery Box kullanımında karşılaşmamız için daha fazla Meltan gözükecekmiş. Bir Pokemon'u Nintendo Switch aracılığıyla Pikachu veya Eevee'ye gönderdikten sonra Meltan'ın herhangi bir noktaya spawn olması sağlanacak. Ama dikkat edin! Meltan'a ulaşmak için sadece 30 dakikanız olacak. Bu da demek oluyor ki efsane Pokemon'u yakalamak için oldukça kısa zamanamız var.

 

Niantic firması Meltan spawn'ının ne kadar arttığıyla ilgili net bir bilgi vermedi. Fakat bu süpriz Meltan'ı elde etmek isteyen kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı diyebiliriz.


PC Oyun Haberleri
Civilization 5'in Eski Tasarımcısı At The Gates'in Çıkış Tarihini Açıkladı!
<< Önceki Haber

Civilization 5'in Eski Tasarımcısı At The Gates'in Çıkış Tarihini Açıkladı!

"Bir tur daha..." diye diye akşamlarımızı sabaha çeviren Civilization 5'in tasarımcısı Jon Shafer tarafından uzun süredir geliştirilen At The Gates'in çıkış tarihi 23 Ocak 2019 olarak açıklandı! Strateji oyunlarının klasik 4X türüne yenilikler katarak gelen, çöküşe geçmiş Roma İmparatorluğunun gölgesinden çıkarak kendimize ait bir krallık kurmaya çalışacağımız At The Gates'de Roguelike elementler

12 Aralık 2018, 20:18
Diğer Haberler
Düşük Sistem Gereksinimli Oynayabileceğiniz Oyunların Listesi
Sonraki Haber >>

Düşük Sistem Gereksinimli Oynayabileceğiniz Oyunların Listesi

Bilgisayarınız kötü mü? Hiç dert etmeyin! Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle piyasaya çıkan ultra grafik özellikli bilgisayar ve konsollara ayak uydurmaya maddi olarak yetemiyor olabiliriz. Sistem toplarken seçtiğiniz özellikler o zamana ve oyunlarına uygun olabilir ama bir kaç sene sonra yüksek grafiklerle yeni çıkan oyunları oynamak pek de mümkün olmayacak. Biz de sistem gereksinimleri g

13 Aralık 2018, 11:40
Arama sonuçları