PUBG Mobile 8. Sezon Geliyor!

PUBG Mobile 8. Sezon Geliyor!

PUBG Mobile 7. sezonu sona ermek üzere ve gelecek olan 8. sezon hakkında bazı bilgiler sızdırıldı. PUBG Mobile 8. sezon büyük ihtimalle 0.13.5 yamasıyla gelecek. PUBG Mobile 8. sezon ile birlikte yeni silahlar, kostümler, yeni Royale Pass, yeni avatar ve çerçeveler gibi bir çok yeni özellik oyuna ekleniyor. Sızdırılan PUBG Mobile 8. sezon bilgilerinde aynı zamanda okyanus teması göze çarpıyor.

 

PUBG Mobile 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

 

Sızdırılan bilgilere göre PUBG Mobile oyununun 8. sezonu 0.13.5 yaması ile geleceğe benziyor. 7. sezon büyük ihtimalle 16 temmuz tarihinde sona erecek. Ardından yeni yama ile PUBG Mobile 8. sezonunun 17 Temmuz tarihinde bizlerle buluşması bekleniyor.

 

PUBG Mobile 8. Sezon Güncellemeleri

 

PUBG mobile sezon 8 guncellemeleri

 

PUBG Mobile yeni sezonu ile yeni silah, yeni royale pass, bir çok ödül ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. Aynı zamanda PUBG Mobile 8. sezon beraberinde yeni ifadeler, avatarlar, çerçeveler ve görünümler de getiriyor.

 

PUBG Mobile 8. Sezon Royale Pass

 

PUBG Mobile 7. sezon 16 Temmuz tarihinde sona erecek. Bir gün sonrasında ise 8. sezonun başlaması bekleniyor. Bu yeni sezon ile birlikte yeni PUBG Royale Pass da gelecek. Yeni Royale Pass 600 UC olacak ve Elite Plus Royale Pass 1800 UC olacak. Aynı zamanda sizi rank 25'e anında çıkararak Elite görevlere ve ödüllere erişmenizi sağlayacak. Hangisini alacağınıza karar vermek için kısa bir süreniz kaldı.

 

PUBG Mobile 8. Sezon Yeni Silah PP-19 Bizon

 

pubg mobile bizon gun

 

PUBG Mobile sezon 8 ile sonunda uzun zamandır beklenen PP-19 Bizon silahına kavuşuyoruz. Bu silah 9mm mermi kullanıyor ve silaha dürbün eklenebiliyor. Aynı zamanda diğer bazı silahlara da okyanus temalı mavi kostümler gelmesi bekleniyor.

 

PUBG Mobile Unknown Cash

 

PUBG Mobile 8. sezon ve diğer hiç bir fırsatı kaçırmamak için siz de hemen indirimli Unknown Cash (UC) satın alın. Satın aldığınız Unknown Cash ile hemen Royale Pass alarak görevlerde ilerlemeye başlayabilirsiniz. 


<< Önceki Haber

Black Desert Acoin Çekilişi Tamamlandı! İşte Kazananlar!

Black Desert Shai güncellemesi ile gerçekleştirdiğimiz 50 kişiye Black Desert 500 Acoin hediye çekilişimiz tamamlandı. Çekiliş sonuçlarına göre 500 Acoin kazanan 50 kullanıcımız aşağıda listelenmiştir. Ayrıca tüm hediye 500 Acoin kodları kazananların GameSatış site hesaplarının bağlı olduğu email adreslerine gönderilmiştir. Black Desert 500 Acoin Kazananlar; MOHAMMED AL HASHİM HALİS SERTTAŞ ÖZ

03 Temmuz 2019, 16:36
PC Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları En Güçlü Takımlar ve Şampiyonlar Tier Listesi [GÜNCEL]
Sonraki Haber >>

LoL Taktik Savaşları En Güçlü Takımlar ve Şampiyonlar Tier Listesi [GÜNCEL]

League of Legends Taktik Savaşları son zamanlarda en çok oynanan ve en çok takip edilen oyunlardan biri oldu. 9.14 yaması ile Taktik Savaşları oyununa gelen Dereceli Modu ile birlikte güçlü olan takım, şampiyon ve item kombinasyonları da tercih edilmeye başlandı. Her ne kadar oyunda farklı takımları denemek eğlenceli olsa da dereceli sıralarda yükselmek için güçlü takımları oynamak gerekiyor.

22 Temmuz 2019, 13:26
Arama sonuçları