PUBG Mobile Royale Pass 4. Sezon Başlıyor !

PUBG Mobile Royale Pass 4. Sezon Başlıyor !

 

PUBG'de bugün başlayacak olan 4. sezon, kullanıcılar tarafından şimdiden merak konusu oldu. Android ve iOS platformunda bulunan PUBG Mobile, sunucular çevrimdışı hale gelmeden direkt olarak 4. sezona geçiş yapacak.

 

Pubg Mobile Royale Pass

 

Güncelleme ile Sanhok haritasına dinamik zaman değişimleri eklenecek, araç olarak "Scooter" da oyuna gelecektir. PC kullanıcılarını zamanında oldukça heyecanlandıran "Hardcore" modunun PUBG Mobile'a eklenecek olması, kullanıcıların sabırsızlanmasına yol açıyor. Tek atışlı, çok atışlı ve otomatik modlara sahip AR Tüfeği ve M762 Beryl de yarın itibariyle PUBG Mobile'ın bütün haritalarında oynanabilmek üzere oyuna eklenecek.

4. Sezon Royale Pass özellikleri olarak ise; daha fazla silah kaplaması, nadir giysiler, yeni karakter yüzü ve saç stilleri eklenecek. Eski sezondan kalan görev kartları tamamen kaldırıldı ve yeni görev kartları eklendi. Black Friday süresince paketlerin büyük indirime gireceği bir etkinlik eklendi.Belirli sandık tiplerinin düşme olasılı arttırıldı.

Bu güncelleme için kullandığınız cihazda yeterli alan olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Pubg Mobile yine muhteşem bir sezon ile karşımızda olacak.

 

 


 


PC Oyun Haberleri
Tepkiler Üzerine Rainbow Six Siege Sansüründe Ubisoft’tan Geri Adım!
<< Önceki Haber

Tepkiler Üzerine Rainbow Six Siege Sansüründe Ubisoft’tan Geri Adım!

Ubisoft'un Rainbow Six: Siege oyununda sansür uygulayacağına dair daha öncesinde bir haber paylaşmıştık. >> Rainbow Six Siege Tutumunu Sıkılaştırmaya Devam Ediyor Rainbow Six Siege'in Çin için olan sürümünde, oyunda sansür uygulayacaktı. Oyunda yer alan dansçı kadın figürü, kan ve kuru kafa gibi görseller güncelleme ile oyundan kaldırılıp yerine başka görseller konulacaktı. Oyuncuların,

21 Kasım 2018, 11:45
Steam Oyun Haberleri
Steam Sonbahar İndirimleri Başlıyor!
Sonraki Haber >>

Steam Sonbahar İndirimleri Başlıyor!

Steam, her sene olduğu gibi yılın belirli zamanlarıda büyük indirimler yapmaya devam ediyor. Büyük ve yeni oyunlarında içinde bulunduğu indirimler bugün başlıyor. Merakla beklenen Steam Sonbahar İndirimleri diğer adıyla Steam Black Friday İndirimleri gün içerisinde başlayıp ayın 27’sinde sona erecek. 6 gün sürecek ve bir çok oyunun indirime girmesi beklenen bu fırsatı kaçırmayın. Steam oyunlarına

21 Kasım 2018, 12:48
Arama sonuçları