Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler

Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler

Realm Royale Diğer  Battle Royale Oyunları Gibi Mi ?

Biraz... PUBG, Fortnite ve diğerlerinde olduğu gibi, geniş bir oyun alanına gireceksiniz. Diğerlerinin aksine Realm Royale'da bir kahraman gibi yere düşüyorsunuz.Tabii ki düştükten sonra hasar almıyorsunuz.
Silahlar, iksirler ve zırhlar haritanın her yerinde rastgele sandıkların içinde konumlandırılmış, ancak aynı zamanda Forge'da kendi eşyalarınızı yapabilirsiniz. Oyun, tek başına, iki kişi  veya dört kişilik takımlarda oynanabiliyor. Realm Royale'da  Warrior, Engineer, Assassin, Mage ve Hunter’dan oluşan seçebileceğiniz beş sınıf  var. Her biri, birbirinden farklı etkili olacak benzersiz bir pasif yeteneğe sahip. Her biri aynı can ve zırh değerine sahip.Warrior, saniyede +5 Can yeniden kazanma pasif yeteneği nedeniyle ideal bir birinci sınıf ve iksirlerden daha az can alıyor.  Engineer, diğer oyunlarda olduğu gibi, savunmacı bir seçenek olarak görev yapıyor. Dört kişilik bir grupta oynamak  Engineer'in daha güçlü bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir. Mage ve Hunter efsanevi silahlarına ulaştıklarında efsanevi şekilde güçlü oluyorlar. Mage’in ateş topu ve Hunter’ın yayı, oldukça güçlü. 

 

Oyunda rastgele konumlandırılan sandıklardan çıkan eşyaları disenchantlayabilirsiniz.200'e kadar birikebilen shard'larla, efsanevi silahlar, ekstra iksirler ya da zırh parçaları oluşturmak için haritada konumlandırılan Forge'lara gitmeniz yeterli. Forge ayrıca zırh iksiri  ve can iksiri oluşturma şansı sunuyor.Tabii ki unutmamak lazım,Forge'da eşya oluştururken bacadan çıkan dumanla birlikte rakiplerinizin dikkatini üstünüze çekebilirsiniz bu da açığa çıkmanız demek oluyor.

Realm Royale'ı PS4, Xbox One veya Android'de Oynayabilir Miyim ?
 

Ne yazık ki henüz değil. Erken erişimde olan  Realm Royale oyunu şu anda bilgisayar  ile sınırlayan alpha sürümünde. Şuanlık sadece Steam'da oynanabilir durumda ve ücretsiz, ayrıca bilgisayarınızı diğer oyunlara göre çok zorlamayacaktır.


PC Oyun Haberleri
Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi
<< Önceki Haber

Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi

Efsanevi bir MMORPG oyunu olan ve hızla yükselmeye, bünyesine her gün yeni oyuncular katmaya devam eden Black Desert Online, yeni bir güncelleme ile karşımızda. Bilinmeyene yelken açabileceğiniz bu güncelleme ile yeni içerikler, etkinlikler ve oyunun devasa haritası oyunculara duyuruldu. Black Desert Online Büyük Okyanus güncellemesi ile oyunun harita boyutunu neredeyse iki katına çıkarıyor. Hari

30 Temmuz 2018, 16:50
PC Oyun Haberleri
İşte Fortnite'ı Destekleyen Android Sürümleri
Sonraki Haber >>

İşte Fortnite'ı Destekleyen Android Sürümleri

Popüler Battle Royale türü Fortnite 'ın Android için çıkış tarihinin yanı sıra, Android kullanıcılarının merak ettiği en önemli şey Android cihazlarının Fortnite ile uyumlu olup olmadığı. Epic Games ise web sayfasında popüler Battle Royale oyunu ile uyumlu Android modellerini liste halinde açığa kavuşturdu.Oyunda kontroller doğal olarak farklı ve dokunmatik bir ekrana uyarlamak için bazı değişikl

31 Temmuz 2018, 13:13
Arama sonuçları