Riot Games Kış Şenlikleri Yarın Başlıyor!

Riot Games Kış Şenlikleri Yarın Başlıyor!

Riot Games Kış Şenlikleri'nde LoL, Valorant ve TFT iliklerimize işleyecek!


Gösteri maçları ruhumuza hitap ederken sevdiğimiz yayıncıların yayınlarında ödülleri toparlayabileceğiz. Oyunlarla dopdolu kaliteli bir ay yarından başlayarak 6 - 30 Kasım tarihleri arasında bizi içine çekecek. Sürprizlere hazır ol!

 

 

League of Legends & Valorant Cafe Kupası


14 - 29 Kasım tarihleri arasında eğer Türkiye sınırları içinde yaşıyorsan ve kafeler tarafıından belirlenen kişilerden biriysen heyecanla dolu bir turnuvanın en önemli kişilerinden biri de sen olacaksın demektir! 

 

 

Ödüllü LoL Yayıncı Turnuvası


Toplam 35.000 TL ödülden bahsediyoruz burada!


Her gün izlesek yine de doyamayacağımız yayıncıların efsane ötesi karşılaşmalarına şahitlik edeceğimiz, her gün karşılaşamayacağımız günler başlıyor çok yakında.


Para ödülü yayıncılar arasında paylaştırılacak elbette fakat bizleri bekleyen indirimler ve armağanlar da şenliğin hakkını verecek nitelikte olacak!

 

Ödüller ve Format


35.000 TL ödülün dağıtımı şu şekilde olacak:


1. 15.000 TL
2. 10.000 TL 
3. 5.000 TL
4. 5.000 TL

 

Bir grup, 4 kaptan ve kaptanların takımları kendi içlerinde mücadele verecek. Gruptan birinci ve ikinci olarak çıkabilen takımlar finalde boy gösterevek ve final 3 karşılaşma şeklinde olacak. Büyük ödül finalistler arasında paylaştırılacak.


Katılımcılar: Crystal, Elwind, Naru, Thaldrin

 

 

TFT Yollar Yayıncı Turnuvası


Burada yayıncıları bekleyen 25.000 TL'lik büyük ödül var.


Turnuva 19 - 20 Kasım tarihleri arasında yapılacak ve yayıncıların kendi kanallarından yayınlanacak. 


Sürpriz çekilişler bu kısımda da mevcut. 

 

Ödüller ve Format


İlk gün totalde 5 karşılaşma gerçekleşecek ve bunların sonunda kendi lobilerindeki genel sıralamada ilk 4 içindeyer alanlar final lobisinde yer almaya hak kazanacak. 

 

Sıralama Puanları


1. 10 Puan
2. 8 Puan
3. 6 Puan
4. 5 Puan
5. 4 Puan
6. 3 Puan
7. 2 Puan
8. 1 Puan

 

İkinci güne geldiğimizde final lobisi karşılaşmalarını izleyeceğiz. 18 puan ve üzerine ulaşan ve takip eden ilk maçın galibi olan yayıncı lobiye girmeye hak kazanacak. Kalan katılımcılar o anki puan durumlarına göre sıralandırılacak ve puan eşitliği olması durumunda son karşılaşmadaki sıralamaları dikkate alınacak.

 

Ödüller


1. 1000 TL
2. 7.500 TL
3. 3.500 TL
4. 2.000 TL
5. 500 TL

 

Katılımcılar:


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödüllü Valorant Spike Cup 3


Patron çıldırdı! Bu defa ödül 40.000 TL! Ödül miktarı arttıkça yapılan karşılaşmalardaki heyecan ve rekabet oranı da aynı düzeyde artacak, bu da biz seyircilere yarayacak!


24 - 25 Kasım tarihlerinde sevdiğimiz yayıncıların birbirleriyle kıyasıya mücadelelerini izlemek paha biçilemez anlar yaşanmasına sebep olacak!

 

Ödüller ve Format


4 kaptan, takımlarıyla tek bir grupta karşılaşacak. Takımların tümü birbirleriyle oynadıktan sonra grup içiden adını ilk ikiye yazdıran takımlar final oynamaya hak kazanacak. 3 maç üzerinden oynanacak finalin ardından kazanan büyük ödüle sahip olurken diğer takımlar havuzdan paylarını sıralama durumlarına göre paylaşacaklar. 

 

1. 20.000 TL
2. 10.000 TL
3. 5.000 TL
4. 5.000 TL

 

Katılımcılar: CNed, wtcN, tecoNe, Rogu

 

14 yıllık GameSatış güvencesiyle en ucuz RP satın al!

14 yıllık GameSatış güvencesiyle en ucuz Valorant Poitns satın al


PC Oyun Haberleri
Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler
<< Önceki Haber

Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler

Call of Duty Black Ops Cold War karakterlerini yakından tanımaya ne dersin? Bu kişilerin bazılarını tanısak da Call od Duty Black Ops Cold War'da farklı karakterleri de göreceğiz. Call of Duty Black Ops Cold War çıkış tarihi ise 13 Kasım 2020 yani bir hayli yaklaştı. Russell Adler Gizemini koruyan kararkterlerden ve kendisinin gelişini merakla bekliyoruz doğrusu! Ekibin lideri Adler. Kendisin

03 Kasım 2020, 18:10
PC Oyun Haberleri
Assassin's Creed Valhalla İnceleme Puanları
Sonraki Haber >>

Assassin's Creed Valhalla İnceleme Puanları

Assassin's Creed Valhalla sonunda beklenen çıkışını yaptı ve aldığı puanlarla daha şimdiden göz doldurmayı başardı. Assassin's Creed Valhalla açık dünyası bir sürü olur olmadık yan görevle öylesine doldurulmuş durumda da değil üstelik. Oynanışı da bizi hissettirmeden içine çekecek kadar güzel tasarlanmış. Oynadıkça ısınıyor, ısındıkça daha fazla oynamak istiyoruz. Assassin's Creed Valhalla Xbox

10 Kasım 2020, 17:17
Arama sonuçları