Rules of Survival Steam’e Geldi

Rules of Survival Steam’e Geldi

Son dönemin en popüler oyun türü elbette ki Battle Royale! DayZ ya da H1Z1’i saymazsak eğer PUBG ile birlikte tüm dünyaya yayılan Battle Royale oyun türü, günümüzde neredeyse içine girmediği oyun kalmadı. Son olarak Call of Duty: Black Ops 4’te dahi olacağı söylenen bu tür, sadece oyunların içine girmekle kalmadı, beraberinde yeni oyunlar da türetti.

 

rules of survival

 

Rules of Survival

Battle Royal oyun türü elbette ki PUBG ile birlikte tüm dünyaya yayıldı ve hemen arkasından bu türe benzer oyunlar peşi sıra çıkmaya başladı. Bunlardan elbette ki tutanlar da oldu, çok kısa bir zaman içinde sönenler de… Ama bir gerçek var ki o da Battle Royal türünde çıkan bir oyun kullanıcılar tarafından mutlaka en az bir kere dahi olsa denenmiş ve oynamış olması. Bu akımdan sağ salim çıkmaya başaran oyunlar da haliyle oldu ve işte şimdi o oyunlardan biri olan Rules of Survival ile karşınızdayız. Netease Games tarafından geliştirilen Rules of Survival mobil cihazlardan sonra Steam platformunda bilgisayarlarımız için karşımıza çıktı. Oyun genel hatlarıyla birlikte bildiğiniz Battle Royale oyun türünün net bir örneği. Diğer oyuncularla birlikte uçaktan atlıyor, paraşütünüzle yere iniyor, daha sonra çevredeki binalardan silah ve ilk yardım malzemeleri toplayıp, son hayatta kalan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Rules of Survival’ı diğer Battle Royale oyunlarından ayıran en büyük özellik oyuna aynı anda 120 kişi girebilmeniz. Oyun her ne kadar büyük bir haritaya sahip olsa da 120 kişilik bir grubun içinde son hayatta kalan kişi olmaya çalışmak hem oldukça eğlenceli, hem de oldukça zor.

Steam üzerinden 6,20 TL’ye oyunculara sunulan Rules of Survival, her zaman olduğu gibi en ucuz fiyat ile GameSatış sitesinde. Rules of Survival oyununu GameSatış sitesinden sadece 4,96 TL satın alın ve bu Battle Royale macerasına siz de ortak olun!


PC Oyun Haberleri
Fortnite Nintendo Switch’e Geliyor
<< Önceki Haber

Fortnite Nintendo Switch’e Geliyor

E3 Oyun Fuarı’na artık sayılı günlerin kalmasıyla birlikte sızıntı haberlerin sayısı da giderek artış gösteriyor. Bu sızıntı haberlerden hangisi gerçek, hangisi uydurma E3 Oyun Fuarı 2018’in başlaması ile birlikte tüm bunların hepsi açığa çıkacak. Fakat tahminimiz o ki 12 Haziran tarihine kadar daha başka sızıntı haberler gelmeye devam edecektir. E3 öncesi son sızıntı haberimiz de Fortnite tarafınd

01 Haziran 2018, 17:23
PC Oyun Haberleri
Devil May Cry 5 Geliyor
Sonraki Haber >>

Devil May Cry 5 Geliyor

Bildiğiniz üzere E3 2018’e artık sayılı günler kaldı ve hepimiz yoğun bir heyecan ve merak içindeyiz. Hangi oyun yayınlanacak, hangisi yayınlanmayacak, bu zamana kadar çıkan haberlerin hangileri doğru, hangileri gerçek dışı, bunların hepsini 12 Haziran’dan itibaren göreceğiz fakat fuarla ilgili sızıntı haberlerin sonu bir türlü gelmedi ve son sızıntı haberimiz de Capcom cephesinden sızdırıldı.

04 Haziran 2018, 17:34
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları