Rules of Survival Steam’e Geldi

01-06-2018

Son dönemin en popüler oyun türü elbette ki Battle Royal! DayZ ya da H1Z1’i saymazsak eğer PUBG ile birlikte tüm dünyaya yayılan Battle Royal oyun türü, günümüzde neredeyse içine girmediği oyun kalmadı. Son olarak Call of Duty: Black Ops 4’te dahi olacağı söylenen bu tür, sadece oyunların içine girmekle kalmadı, beraberinde yeni oyunlar da türetti.

 

 

 

Rules of Survival

Battle Royal oyun türü elbette ki PUBG ile birlikte tüm dünyaya yayıldı ve hemen arkasından bu türe benzer oyunlar peşi sıra çıkmaya başladı. Bunlardan elbette ki tutanlar da oldu, çok kısa bir zaman içinde sönenler de… Ama bir gerçek var ki o da Battle Royal türünde çıkan bir oyun kullanıcılar tarafından mutlaka en az bir kere dahi olsa denenmiş ve oynamış olması. Bu akımdan sağ salim çıkmaya başaran oyunlar da haliyle oldu ve işte şimdi o oyunlardan biri olan Rules of Survival ile karşınızdayız. Netease Games tarafından geliştirilen Rules of Survival mobil cihazlardan sonra Steam platformunda bilgisayarlarımız için karşımıza çıktı. Oyun genel hatlarıyla birlikte bildiğiniz Battle Royal oyun türünün net bir örneği. Diğer oyuncularla birlikte uçaktan atlıyor, paraşütünüzle yere iniyor, daha sonra çevredeki binalardan silah ve ilk yardım malzemeleri toplayıp, son hayatta kalan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Rules of Survival’ı diğer Battle Royal oyunlarından ayıran en büyük özellik oyuna aynı anda 120 kişi girebilmeniz. Oyun her ne kadar büyük bir haritaya sahip olsa da 120 kişilik bir grubun içinde son hayatta kalan kişi olmaya çalışmak hem oldukça eğlenceli, hem de oldukça zor.

Steam üzerinden 6,20 TL’ye oyunculara sunulan Rules of Survival, her zaman olduğu gibi en ucuz fiyat ile GameSatış sitesinde. Rules of Survival oyununu GameSatış sitesinden sadece 4,96 TL satın alın ve bu Battle Royal macerasına siz de ortak olun!

Arama sonuçları