Splinter Cell Hakkında Büyük İddia! Yeni Oyun mu Geliyor?

Splinter Cell Hakkında Büyük İddia! Yeni Oyun mu Geliyor?

Ubisoft'un yeni Splinter Cell oyununu geçtiğimiz E3'te açıklayacağına dair büyük söylentiler çıkmıştı. Oyuncular, bu söylentiler sonrası yeni oyunun duyurulacağına çok emindi. Ancak durum beklenildiği gibi gerçekleşmedi ve Ubisoft yeni Splinter Cell’i duyurmadı. Şirketin CEO’su yeni Splinter Cell üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Bunun üzerine eski Ubisoft çalışanı Jade Raymond, Ubisoft'un şirketten ayrılmadan önce yeni Splinter Cell üzerinde çalıştığını açıkladı.

 

Yeni Splinter Cell bu yıl açıklanabilir

 

Bu kez, oyun dünyasının bir analisti olan Michael Pachter, yeni Splinter Cell oyunu hakkında umut verici açıklamalar yaptı. Bazen saçma çıkarımlar yapmış olmasına rağmen, Pachter yeni oyunun bu yıl açıklanacağından emin. Michael Pachter'a göre, Ubisoft'un kazanç sağlaması için Beyond Good and Evil 2 ve Far Cry New Dawn'tan başka oyun yok. Geliştiriciler Skull and Bones ve Rainbow Six Siege oyunlarında yeni içerikler sunsalar da, bu iki oyun beklendiği kadar kazanç getirmeyecek.

 

2019 yılında yeni bir Assassin Creed oyununu çıkarmayı düşünmeyen Ubisoft, bu açığı Splinter Cell ile kapatabilir. Splinter Cell'in yeni oyunu çıkana kadar Splinter Cell Blacklist'i GameSatış'tan satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Overwatch ve Black Ops 4 Ücretsiz Olabilir
<< Önceki Haber

Overwatch ve Black Ops 4 Ücretsiz Olabilir

Multiplayer oyunların ücretli olup olmaması hala tartışma konusuyken ücretsiz olanların kazançları oldukça ilgi çekiyor. Sadece oyun içi satışlardan gelir elde eden Fortnite yapımcısı Epic Games geçtiğimiz yıl 3 milyar dolardan fazla kazanç sağladı. Bu durumda daha çok oyuncuya ulaşmak isteyen diğer Multiplayer oyunlar da ücretsiz oyun politikasını değerlendirmeye aldı. 2019'da ise Overwatch ve

04 Ocak 2019, 15:44
PC Oyun Haberleri
Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörleri Sızdırıldı!
Sonraki Haber >>

Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörleri Sızdırıldı!

Ubisoft'un en iyi oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden beri her yıl yeni haritalar, operatörler ile oyun yenilenmeye ve geliştirilmeye devam ediyor. Her geçen gün oyuncu sayısını arttıran Rainbow Six Siege için yakın zamanda gelen Operation Wind Bastion güncellemesi ile iki yeni operatör, Kaid ve Nomad oyuna eklenmişti. Geçtiğimiz günlerde ise oyuna gelecek

04 Ocak 2019, 17:12
Arama sonuçları