Steam Tüm Zamanların En İyilerini Açıkladı

Steam Tüm Zamanların En İyilerini Açıkladı

Steam platformundan bugüne kadar binlerce hatta onbinlerce oyun geçip gitmiştir. Bazıları günümüze ulaşmış ve ilk günkü populerliğini korumuş bazıları ise tarihin tozlu sayfalarında yerini almış diyebiliriz.

 

Steam'in bugün açıkladığı veriler ise bir hayli ilginç. Öyle ki Steam üzerinde tüm zamanların en yüksek puanı almış oyunları listelenmiş. Listenin ilk sırasında tam %97,28 olumlu puanıyla Portal 2 var. 

 

 

 

 

Steam'in açıkladığı bu listede Conter Strike, The Witcher, Euro Truck Simulator 2, Mount & Blade gibi ülkemizde oldukça popüler olan oyunlar da var. Siz de Steam ürünlerini ekstra indirimlerle satın almak ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.


PC Oyun Haberleri
COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!
<< Önceki Haber

COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!

Geçen hafta yeni Call of Duty oyunu hakkında bazı söylentiler ortaya atıldı. Infinity Ward'ın kurumsal iletişim yöneticisi Ashton Williams, Twitter hesabı üzerinden bir gif yayınladı. Gif'te görülen kafatası yeni Call of Duty oyununu akıllara getirdi. Ancak bu söylentiler daha sonra reddedildi. Bugün oyun hakkında başka söylentiler çıktı. Yeni Call of Duty oyununun "Call of Duty: Modern Warfare 4"

07 Ocak 2019, 18:00
Konsol Oyun Haberleri
 Black Desert Online, Xbox One İçin Erken Erişime Açıldı!
Sonraki Haber >>

Black Desert Online, Xbox One İçin Erken Erişime Açıldı!

Pearl Abyss bugün, açık dünya MMORPG olan Black Desert'in 4 Mart 2019'daki tam sürüm lansmanından önce Xbox One'da ön sipariş için hazır olduğunu açıkladı. Standard Edition, Deluxe Edition ve Ultimate Edition olarak ön siparişle bugünden itibaren satın alabilirsiniz. Ön sipariş veren kullanıcılara oyunun tam sürüm çıktığı zaman oyun içi eşyalar, at zırhı ve daha fazlası gibi çeşitli avantajlar sağl

08 Ocak 2019, 11:24
Arama sonuçları