Steam ve İtem Dolandırıcılarına Dikkat!

Steam ve İtem Dolandırıcılarına Dikkat!

Son zamanlarda oyun sektöründeki dolandırıcılık işlemlerinin artması sebebiyle GameSatış olarak tüm kullanıcılarımıza bu konuda bir uyarı ve güvenlik açıklaması yapmak istiyoruz. Özellikle CS:GO ve diğer Steam platformundaki oyun itemlerinin takaslarında dikkatli olunması gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken hususlardan ilki tüm takas işlemlerinizin öncesinde hesabınızda Steam Web API Key'in kapalı olduğundan emin olmalısınız. 

 

Steam Web API Key Nasıl Kapatılır?

 

1: Steam hesabınıza giriş yapınız. 

2: https://steamcommunity.com/dev/apikey adresine gidiniz. 

3: Aşağıdaki görselde kırmızı ile belirtilen butona basarak Steam Web Api Key erişimini kaldırın.

steam web api key nasil kapatilir

 

Steam Web API Key'in kapalı olması güvenliğinizi artıracaktır. Bunun yanında iteminiz satıldığı zaman size gönderilen SMS'lere dikkat ediniz. GameSatış SMS aracılığıyla hiç bir zaman Trade URL ve Karakter/Hesap Adı BELİRTMEZ!

 

İteminiz satıldığında lütfen GameSatış sitesine gelerek satış işleminizin doğruluğundan emin olunuz. Bu sayede güvenli bir alış ya da satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Emin olmadığınız tüm durumlarda GameSatış canlı desteğine danışabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
Apex Legends Voidwalker Etkinliği Bugün Başlıyor!
<< Önceki Haber

Apex Legends Voidwalker Etkinliği Bugün Başlıyor!

PUBG ve Fortnite gibi devlerin olduğu battle royale türünde çıktığı günlerde isminden sıkça söz ettirip rakiplerinin gözünü korkutan Apex Legends’ın eski popülerliğini kazanması için oyuna bir çok yenilik getiriliyor. Bu yılın başlarında oyuncularla buluşan Apex Legends, çıktığı günlerde oldukça ilgi görmüştü. Geçtiğimiz ay eski ilgiyi toplamak adına EA, oyuna Battle Pass ve bir çok yeni mod getir

03 Eylül 2019, 12:01
PC Oyun Haberleri
Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Modu Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Modu Duyuruldu!

Duyurusundan bu yana oyun dünyasında sıkça isminden Cyberpunk 2077 için multiplayer modu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. E3 2019’da Keanu Reeves ile birlikte çıkış tarihi duyurulan Cyberpunk 2077 için multiplayer modunun olup olmayacağı oyuncular tarafından konuşulmaya başlamıştı. Söylenti olarak konuşulan mod geliştirici ekip CD Projekt Red tarafından resmi olarak onayladı. Twitter üzerinden C

04 Eylül 2019, 14:43
Keşke benim gibi steam web apı keyin ne olduğunu bilmeyenlere ne olduğunu öğretmek için de bir bölüm yazsaydınız.
09/05/2020
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları