The International 2018 Battle Pass İnceleme

Dota 2 hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği The International 2018 Compendium nihayet yayınladı. Haberimize geçmeden önce The International 2018 Battle Pass satın almak isterseniz GameSatış adresinden ucuz ve güvenli yoldan satın alabilirsiniz. Ve şimdi de yeni güncelleme ile gelen yenilikleri hiç vakit kaybetmeden hemen detaylıca açıklıyoruz.
 
The Underhollow: Bu modda oyuncular üçer kişilik takımlar halinde Roshan’ın en değerli peynirlerinden birine sahip olmak ve sağ kalan son takım olarak oyunu bitirebilmek için kıyasıya bir mücadele içine girecekler.  
 
Cavern Crawl: Eğer sıkı bir Dota oyuncusuysanız bu modu geçmiş yıllardan gayet iyi bir şekilde biliyorsunuzdur. Cavern Crawl modu The International 2018 Battle Pass ile birlikte yenilenmiş bir halde karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere bu modda amacımız vaat edilen setlere ulaşabilmek. Bu seneki güncelleme ile birlikte oyun bizlere birkaç adet kahraman vermekte. Ve amacımız elbette ki bu sahip olduğumuz kahramanlarımız ile birlikte görevleri tek tek geçerek başarıya ulaşabilmek. Bu etkinlik üçe ayrılmış durumda ve seçtiğiniz bölüme göre oyunun sonundaki sete sahip oluyorsunuz.   Bu setlerden bazıları hepimiz bildiği klasik setler olsa da Jade Baby Roshan kuryesi gibi muhteşem ve çok nadir setlere de sahip olabiliyoruz. 

Mutasyon Modu: Mutasyon modunda derece sistemi bulunmuyor. Normal bir mod olarak adlandırabileceğimiz bu oyun modunda, birden bire rastgele ve oynanışı tamamne değiştiren eklentiler geliyor. Yani takım savaşınız bir anda bambaşka bir moda bürünebilir. Ayrıca bu modda öldürülen her kahramandan bir adet altın kesesi çıkıyor ve aldığınız her rün takım arkadaşlarınıza da aynen işliyor. 

Spreyler: Oynayışa yalnızca kozmetik olarak etki eden spreyleri, oyun halinde istediğiniz yere işleyebilirsiniz. 

Takım Mücadelesi: Parti maçlarına girdiğiniz arkadaşlarınıza jeton vererek, sizden daha üst rütbelerdeki oyuncularla mücadele edin ve gerçek oynayışınızı, seviyenizi belirleyin. Eğer bu maçlarda galip gelirseniz Battle Pass Puanı ve fazladan MMR kazanıyorsunuz.

Özel Koridor Yaratıkları: Global eşya slotunuza ekleyebileceğiniz birbirinden farklı ve etkileyici koridor yaratıkları ya da creepler edinin. Temaya uygun bir şekilde kullanabileceğiniz bu eklentileri dergide seviye atladıkça daha da yükseltebilirsiniz. 

Oyun içi Bahşiş: Diğer senelerdeki dergilerde olduğu gibi bu seneki dergide de oyun içinde diğer oyunculara bahşiş verip onlara Battle Pass Puanı kazandırabilirsiniz. Tabii unutmayın ki seviyenize bağlı olarak verilebilecek puanlar da farklılık gösteriyor. 

Role – Bazlı Eşleştirme: Bu mod yalnızca dereceli eşleştirilmelerde geçerli olacak. Oyuncular artık derece maçlarından önce diledikleri rolü seçip maç sırasına öyle girecekler. Tabii kimin hangi rolü seçtiği sıra esnasında takım arkadaşları tarafından görülebilecek.  

Favori Takım: 2018 güncellemesi ile birlikte Favori Takım kısmı da güncellenmiş durumda. Artık bir takıma ait fantezi kartlarının tamamını topladığınızda o takımın spreyini elde edip, kullanabiliyorsunuz. 

Ödül Havuzu Topluluk Hedefi: Bildiğiniz üzere her sene Dota oyuncularının aldığı dergi fiyatının %25’lik bölümü ödül havuzuna atılıyor. Bu sene Valve’nin yaptığı açıklamada eğer ki geçen sene ki 24,787,916$ barajı geçilirse tüm Battle Pass sahiplerine 10.000 Battle Pass Puanı dağıtacak. Eğer ki bu miktar $30,000,000 barajını geçerse oyuncular artı bi 10.000 Battle Pass Puanı daha kazanacaklar.  Bakalım bu barajlar oyuncular tarafından yıkılabilecekler mi? 

Arama sonuçları