Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!

Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!

Türk geliştirici ekip G-Tech Atölye tarafından yapılan Dark Inside, geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuştu. Steam üzerinden indirilebilecek olan oyundan geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman geldi.


2019 yılında yayınlanması beklenen Dark Inside’ın yeni fragmanı yayınlandı. Hırsızlık ve Battle royale temasını birleştiren oyunda, 12 kişi aynı anda oynayabiliyor. Amaçları ise birbirleri ile mücadele ederken kasabada en çok eşyayı çalıp, sonrasında kasabayı hemen terk etmek!

 

 


Ludolph isimli terkedilmiş kasabada geçeceğini bildiğimiz oyun hakkında fazla bir detay henüz yok. Şimdilik tek bir haritayla çıkışını gerçekleştirecek oyuna zamanla güncellemeler gelecek, yeni haritalar ve yeni modlar eklenecektir.


PC Oyun Haberleri
Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı
<< Önceki Haber

Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı

Capcom firmasının üstüne titrediği oyun Resident Evil 2 Remake'in demosu yayınlandı. 2019 yılının en çok beklenen oyunları listesinde başlarda yer alan oyunun demo versiyonu 1 milyon kişi tarafından indirildi. Steam ve diğer platformlarda ilginin yoğun olduğu oyun iyi bir başlangıç yaptığı görülüyor. Avrupa ve Amerika'da oynayan oyuncuların sayıları oldukça fazla. İşin ilginç yanı oyunu indirenleri

14 Ocak 2019, 09:52
PC Oyun Haberleri
Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar
Sonraki Haber >>

Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar

Fortnite bir sonraki yamada yeni silahı Dürbünlü Altıpatlar'ı çıkarmayı planlıyor. Menzilli atışlarda mükemmel isabetlilik sunacak olan Dürbünlü Altıpatlar altı adet mermiye sahip olacak. Silah ile ilgili detaylı bilgi henüz paylaşılmasa da Epic Games'in "Vurdu mu oturtan" şeklinde belirttiği Dürbünlü Altıpatlar'In oldukça yüksek hasara sahip olacağı anlaşılıyor. Diğer altıpatlar hasarlarına

14 Ocak 2019, 11:25
Arama sonuçları