Ücretsiz, Büyücülü ve Battle Royale: Spellbreak

Ücretsiz, Büyücülü ve Battle Royale: Spellbreak

Dünyayı etkisi altına alan yeni nesil oyun türü battle royale de devamlı gelişim göstermeye devam ediyor. Bu defa uçan kaçan büyücülerle oynuyoruz ve tatminin doruklarına doğru hızla yol alıyoruz. 

 

 

Spellbreak Çıktı!


Oyun 3 Eylül 2020 tarihinde PC (Epic Games Store), PS4, Xbox One ve Switch için çapraz platform desteğiyle çıkış yaptı. 


1 milyona yakın oyuncunun testlere katıldığı oyun tam kapsamlı platform desteği sunarken aynı zamanda çapraz ilerleme desteği de sunuyor. İlerlememizi dilediğimiz platformda sürdürebilmemiz çağın bir gerekliliğiydi zaten. 

 

Peki Nasıl Bir Oyun Spellbreak?


Bildiğimiz türün büyülü hali Spellbreak destansı büyü savaşlarına sahne olan bir battle royale RYO. Hayatta kalma mücadelemize büyü kombinasyonları ekliyoruz ve stratejiler kurarak ilerliyoruz. 

 

Fragmanı da verelim de tam olsun: 
 

 

Oyunu buraya tıklayarak ücretsiz indir, hemen oynamaya başla ve ilk sıralardaki yerini al! 


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası
<< Önceki Haber

PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası

PUBG Mobile artık oyun olmanın ötesinde bir yaşam tarzı desek doğru söylemiş oluruz. Sezon sıfırlamalında milyonlarca kişiyle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Oyuna yeni haritalar eklendikçe dünyamız genişliyor. Dünyanın en fazla nüfusuna sahip ülkekerinden biri olan Hindistan oyunu yasaklatabiliyor. Ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunda çeşitli gerekçelerle oldukça büyük paral

03 Eylül 2020, 14:37
PC Oyun Haberleri
Knight Royale Yeniden!
Sonraki Haber >>

Knight Royale Yeniden!

Knight Online battle royal modu Knight Royale yeniden bizlerle! Oyun dünyasında 16 yıldır varlığını tüm hızıyla sürdüren Knight Online, 2018'de getirdiği etkinliği yeniden yayınladı. Bildiğimiz battle royale tarzında ilerleyen etkinlikte sona kalan en güçlü kişi galip çıkacak. Bu esnada oyuncular karakterinin seviyesini geliştirmek ve daha güçlü eşyalara sahip olmak gibi fırsatlar yakalayacak.

11 Eylül 2020, 17:23
Arama sonuçları