VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım Yenilikler

VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım Yenilikler
05 Mart 2021, 16:36

Riot Games’in fırtınalar estiren FPS oyunu VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım ile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Yayıncıların ve her çevreden oyuncunun favori oyunu olma özelliği taşıyan VALORANT’taki değişiklikleri hep birlikte görelim. 


VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım

Silah Kaplaması Paketi: Asil // 2.0

Oyununu renklendirmek isteyenler burada mı! 

Bu paketin içeriği oyununu mor, sarı, beyaz ve siyah renklerle renklendirmek isteyenler için tasarlandı. Göz alıcı altın sarısı ve kontrastı mor; siyah ve beyazın ezeli uyumuyla birleşiyor.

Oyuncular bu paketi geçen yazdan hatırlayacaklar. Setin gelişmiş ve yenilenmiş hali Asil // 2.0; paket içeriğinde Phantom, Frenzy, Buckly, Odin ve Karambit tarzındaki yakın dövüş silahlarından oluşuyor. Bu set satın alındığında özel uğur, oyuncu kartı ve bunlara ek olarak yakın dövüş silahına ücretsiz sahip olunacak. 2. Kısım Savaş Bileti

2. Kısım süresince VALORANT XP kazandırıyor ve koleksiyonuna silah kaplamaları, silah uğurları, oyuncu kartları, unvanlar ve spreyler eklemene olanak sağlıyor. 

Süvari Vandal yahut Asil III balta ve stilleri gibi göz kamaştıran içerikler için 2. Kısım Seçkin Savaş Bileti ile senin olmayı bekliyor. Rekabetçi Modu: Eşleştirme İyileştirmeleri

Kademe geliştirmek mi istersin zirvedeki yerini sapasağlam kılmak mı? Kuvvetle muhtemel ikisini aynı anda gerçekleştirmek isteyeceksin. Artık bu konudaki şansın daha fazla. 

Rekabetçi eşleştirme sistemindeki düzenlemeler sayesinde artık senden düşük kademede olan arkadaşlarınla grup oluşturabileceksin. Eğer VALORANT 2. Bölüm 1. Kısım’da oynarken kademe sahibi olduysan bir tane yerleştirme karşılaşması maçı yapman yetecek. 

Bu bölüm düzenlenmeye ve geliştirilmeye devam edecek. VALORANT Yeni Ajan Astra

 

Yerküreye biraz kozmos getirmek gerek, diye düşünen VALORANT geliştiricileri bizleri Gana’dan gelen yeni ajan Astra ile tanıştırdı. Uzayın derinliklerinden aldığı güce dayanarak Astral Yolcu yeteneği ile düşmanlarına tuzak kuran, onları duman bulutu içine ustaca çeken ve sonuna kadar sersemleten yıldızlara hükmediyor.
 

 


 

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz VP satın al, Valorant 2. Bölüm 2. Kısım'ın tüm yeniliklerini yeteneğinin son damlasına kadar deneyimle! 


PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Karakter Astra Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Valorant Yeni Karakter Astra Duyuruldu!

Valorant, çıktığı günden bu yana hala en çok oynanan FPS oyunu olmaya devam ediyor. Riot tarafından oyunculara sunulan birinci şahış nişancı oyunu Valorant birbirinden özel yetenekleri olan ajanları ile daha da ilgi uyandırmış, oyuncuların yeteneklerine göre şampiyon kullanmalarına olanak sağlamıştı. Valorant, her yeni güncelleme ile bünyesine yeni bir ajan katmaya devam ediyor. Bölüm 2 ile Ajan

28 Şubat 2021, 22:36
PC Oyun Haberleri
Metin2 Paskalya Etkinliği Başladı!
Sonraki Haber >>

Metin2 Paskalya Etkinliği Başladı!

Hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden MMORPG oyunu Metin2’nin klasikleşmiş etkinliklerinden olan Paskalya Etkinliği bu gece başladı! Metin2 2021 Paskalya Etkinliği, 11 Mart saat 02:00 itibariyle oyuna gelen güncelleme ile başladı. Metin2’nin renkli yumurta bayramı olarak bilinen etkinliği beraberinde birçok ödül ve önü arkası kesilmeyecek etkinliklerle şimdi oyunda. Paskalya etki

11 Mart 2021, 11:12