Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!

Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!

Riot Games’in FPS oyunu Valorant için 2. bölüm Birlik ve beraberinde gelecek yeni karakter duyuruldu. Valorant, 12 Ocak yeni güncellemeyle birlikte gelen diğer değişikliklerin yanında, Valorant yeni karakter Yoru tanıtım videosu ile birlikte dikkat çekti.

 

Yoru, oyuna bir Casus Düellocu olarak ekleniyor. Kısa mesafelere ışınlanma, rakiplerini flaşla kör edebilme ve Ultisi ile kendini görünmez hale getirebilme yeteneklerine sahip. Riot, Yoru ile birlikte 1 Mart tarihine kadar sürecek yeni bir Valorant Battle Pass ve ilk Bölümünden oyuncuların en sevdiği skinleri barındıran Run-It-Back paketi sizleri bekliyor.

 

 

Valorant Bölüm 2 Kısım 1 ile gelecek Yoru'nun tüm yeteneklerine göz atabilirsiniz.

 

C Yeteneği
Yoru bu yeteneğini kullandığı zaman ayak seslerini taklit ederek rakiplerini şaşırtabilir, beklemedikleri noktadan onlara saldırabilirsiniz.

 

E Yeteneği
Yoru, E yeteneğini kullanarak portallar açıp kısa süreli istediği yere ışınlanmasını sağlıyor. Bu yetenek ile keşifler yapıp, kısa süre içerisinde rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

 

Q Yeteneği
Yoru’nun Q yeteneği ise diğer ajanlardan da aşina olduğumuz kör etmeye yarıyor. Ancak bu yeteneği bir yerden sektirerek kullanabiliyorsunuz.

 

Yoru Ultisi
Yoru Ultisi, onu görünmez kılıyor. Bu yetenek kullanıldığında düşmanlarınızı hiç beklemedikleri anda avlayabilirsiniz.


Valorant 2. Kısım ve yeni ajan Yoru ile oynama fırsatını kaçırma! Beraberinde gelen skinler ve Battle Pass için en ucuz Valorant V Points, GameSatış güvencesi ile seni bekliyor!

 


PC Oyun Haberleri
Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint
<< Önceki Haber

Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint

2021 Ocak ayında Büyük Güncelleme EP 1-3 ile Steam platformunda oyunseverlerin karşısına çıkacak şimdiki nefis oyunumuz Interpoint. Oyunun çıkış serüveni tam 1,5 yıl sürdü. Oyundan kabaca bahsedecek olursak korku elementleri olan bir puzzle oyunu diyebiliriz. Tabi bunun ötesinde enfes bir hikayesi, zekice kurgulanmış anlatımı ve adeta bir şölen tadında olan görselleri var. Interpoint’te Photon

31 Aralık 2020, 09:46
Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Sonraki Haber >>

PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PUBG Mobile, çıktığı günden bu yana büyük oyuncu kitlelerine ulaşmayı başardı. Mobil oyuncuların gözdesi haline gelen PUBG Mobile 16. sezon son günlerine yaklaşıyoruz. 16. Sezon ile birlikte Metro oyun serisinin atmosferini oyuna getiren ekip, PUBG Mobile 17. sezon duyurularına hazırlanıyor. PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman? Birçok yeniliği beraberinde getiren sezon sıfırlamalarının en yenisi olaca

12 Ocak 2021, 15:30
Arama sonuçları