Zula'dan Lise Öğrencilerine Müjde!

Zula'dan Lise Öğrencilerine Müjde!

Zula'dan dev bir etkinlik geliyor. Türkiye E-Spor Federasyonu ve InGame Group işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte Türkiye çapında liseler arası bir turnuva düzenleneceği ve şu an düzenlenen Zula Türkiye Kupasının federasyonun desteğiyle Zula TESFED Türkiye Kupası ismiyle düzenleneceği açıklandı.

 

 

 

 

Tüm Türkiye çapındaki lise öğrencilerini kapsayacak bu Zula turnuvasında takım bazında mücadele verilecek ve liseler arası takımlar maç yapacak. Bu turnuvayı kazanan takımın okuluna kodlama laboratuvarı kurulacak ve ayrıca bu turnuvada finale çıkacak ekiplere kodlama eğitimiyle beraber bilgisayar hediye edilecek. Henüz bu turnuvanın tam olarak detayları belli olmasa da turnuvaya sadece lisanslı e-spor kullanıcılarının katılacağı ve lisansı bulunmayan oyuncuların kabul edilmeyeceği bildirilmiştir.

 

 

Biz de bu dev organizasyon için ve okullara yapılacak yardımlar için hem InGame Group'a hem de Türkiye E-spor Federasyonuna teşekkürlerimizi sunarız.


PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Bir Dava Daha!
<< Önceki Haber

Fortnite'a Bir Dava Daha!

The Fresh Prince of Bel-Air dizisinin Carlton karakterini canlandıran Alfonso Ribeiro, Epic Games'e dava açıyor. Oyununcunun avukatına göre Epic Games, Fortnite'a eklediği yeni dans animasyonunu kendisinden çalmış. Daha önceden PUBG'nin yapımcısı tarafından Battle Royale konseptinin çalınması hakkında dava açılan Epic Games için bu dava son olacak gibi görünmüyor. Oyun içi dans ile gerçek dansı aşa

18 Aralık 2018, 15:47
PC Oyun Haberleri
CoD: Black Ops 4'e Half Off Heist Modu Geliyor!
Sonraki Haber >>

CoD: Black Ops 4'e Half Off Heist Modu Geliyor!

Call of Duty Black Ops 4 adeta güncellemelere doymuyor diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta iki büyük güncellemeden sonra bir tanesi de bu hafta içerisinde yayınlanacak. Oyun firması, bir çok hata ve iyileştirmenin yanında modlarla da sürekli oyunu güncel tutuyor. Oyunun geliştiricileri, 12 Ekim 2018 tarihindeki çıkışından şimdiye dek bir çok güncelleme ve mod ile oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor

18 Aralık 2018, 18:02
Arama sonuçları