New World 11.000 Marks of Fortune Stack

New World 11.000 Marks of Fortune Stack

Master Mağaza
21,00 ₺
New World 23.000 Marks of Fortune Pile

New World 23.000 Marks of Fortune Pile

Master Mağaza
42,00 ₺
New World 41.000 Marks of Fortune Purse

New World 41.000 Marks of Fortune Purse

Master Mağaza
63,00 ₺
New World 60.000 Marks of Fortune Chest

New World 60.000 Marks of Fortune Chest

Master Mağaza
84,00 ₺

New World Marks Hakkında

New World, Amazon Game Studios imzası taşıyan, etkileyici ve sürükleyici bir MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) deneyimi sunar. Oyuncular, keşfedilmemiş ve efsanevi bir ada olan Aeternum'da kendilerini savaşın ve siyasetin ortasında bulurlar. Bu benzersiz dünya, oyunculara harika bir görsel şölen sunarken, zengin ve karmaşık bir hikâye anlatımıyla da büyüler.

New World, oyun içi çeşitli öğelerin alım satımı ile de oldukça avantajlıdır. Oyuncular açık dünya MMORPG’de daha kişisel bir deneyim yaratmak için karakterlerine özel skinler satın alıp premium özelliklere sahip olmaktadır. Bu tarz skinler ve itemler coins ile alınamadığından oyun içi premium para birimi Marks of Fortune kullanılır. Bu para birimi kısaca Marks olarak bilinir ve New World mark alma gerçek parayla gerçekleştirilir.

New World Marks Nasıl Alınır?

 

Amazon Prime'dan özel bir ödül aldıysanız, boş zamanlarınızda kullanabileceğiniz birkaç Marks of Fortune paranız olabilir. Yine de böyle bir fırsatınız olmadıysa New World mark satışı oyun içi mağazadan satın alınabilir ancak daha ucuza, daha fazla marks satın almak isterseniz New World mark al fırsatı veren oyun parası sağlayıcıları tercih edebilirsiniz.

Çünkü New World Store üzerinden alacağınız Marks of Fortune paketleri genelde daha pahalı olma eğilimindedir.
New World marks satışı yapan sağlayıcılar arasında en bilindik olanı GameSatış’tır. New World mark satışı kategorisinden ihtiyacınıza göre seçtiğiniz marks paketini siteye kaydolarak ya da üye girişi yaptıktan sonra sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

New World Marks Fiyatları

 

New World marks fiyatları Marks of Fortune paketlerine göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde New World marks satın almak için dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Genellikle bu paketler; Stack, Pile, Purse ve Chest şeklindedir.

Uygun fiyatlı New World mark satın alma işlemi için Marks of Fortune Stack paketini seçebilirsiniz. GameSatış sıklıkla Marks of Fortune paketi alımlarında bonus marks hediye etmektedir. Bu nedenle New World Store’a kıyasla GameSatış üzerinden alınan New World Marks satışı hem fiyat hem de miktar açısından daha avantajlıdır.

 • 11.000 Marks of Fortune (10k + 1k bonus) = 21,00 ₺
 • 23 000 Marks of Fortune (20k + 3k bonus) = 42,00 ₺
 • 41 000 Marks of Fortune (35k + 6k bonus) = 63,00 ₺
 • 60 000 Marks of Fortune (50k + 10k bonus) = 84,00 ₺

New World mağazasındaki tüm ürünler hesabınıza bağlıdır. Karakterlerinizden herhangi birinde kullanabilirsiniz ancak diğer oyunculara satılamaz veya takas edilemezler.

New World Marks Sıkça Sorulan Sorular

New World Marks of Fortune nasıl alınır?

New World Marks of Fortune, GameSatış üzerinden satın alınabilir. New World Marks nasıl alınır sorusunu internette arayan kullanıcılar için:

 • gamesatis.com sitesine giriş yapın.
 • New World kategorisine giriş yapın.
 • Satın almak istediğiniz New World Marks ürününü seçin.
 • Ardından "Satın Al" butonuna tıklayın.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
 • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
 • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT