Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri
DARTHMUFA
Toplam Haber: 90
1 Gün Önce Aktifti
DARTHMUFA

darthmufa

@editor

Selamlar, ben darthmufa;
Oyun sektöründe 4 yıllık deneyimim ile ben de gamesatis.com’dayım. Sizlere yoğun olarak Metin2, Free fire, Valorant ve Fifa haberleri yapacağım. Oyunlar hakkındaki tüm gelişmeleri ve yeni çıkan oyunlarla ilgili bilgileri yazar sayfam aracılığı ile takip edebilirsiniz. Görüşmek üzere..

CSGO atölye haritası nasıl kurulur, hangi harita hangi amaç için kullanılır tüm detaylar bu rehber yeteneklerini geliştirmek isteyen kullanıcılar içindir!
Metin2 kasmadan istediğiniz ekran ayarları ile oynamanızı sağlayan config yapılandırması nasıl yapılır ve bu sırada karşılaşılan hatalar ve çözümleri nelerdir?
Mobil oyunlar arasında hatırı sayılır bir yeri bulunan ve uzunca yıllar pek çok Android ve IOS kullanıcı tarafından tercih edilen Mobile Legends oyununda yerel sıralama nedir ve nasıl kontrol edilir bilgisini sizlerle paylaşacağımız yeni haberimize hoşgeldiniz.
Yeni başlayanlar için tüm oyun modlarını derledik. Eğer cs hakkında hiç bilginiz yok ise bu oyunun nasıl oynanacağını anlatan ön bilgilendirmelerin bulunduğu yazımızı mutlaka okumalısınız.
Black Desert Online'da ilk kez parti etkinliğine katılabileceğiz! Etkinlik 21 Temmuz'da çöl temasıyla maceracıların huzuruna çıkıyor.
Pubg Mobile 1.5 yaması ile gelen değişikliklerden biri olan Erangel teknolojik değişimin tüm detaylarını sizler için derledik.
Metin2 zodyak kılıcı, hançeri hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda derledik. Zodyak silahı kullanmak isteyen oyuncuların mutlaka okuması gerek!
Oyunun en fazla merak edilenleri arasında yer alan Hidra nedir, özellikleri nelerdir, nasıl gidilir ve nasıl kesilir soruları ve daha fazlasının yanıtları blog yazımızda!