Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX
Toplam Haber: 110
1 Gün Önce Aktifti
PİNKSTYX

pinkstyx

@editor

Merhaba ben pinkstyx, 
Favori oyunum Lol, Black Desert Online ve Knight Online. Uzun yıllardır oyun ve teknolojiyle iç içeyim. GameSatış’da oyunlar hakkında yeni çıkan gelişmeler ve haberler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyorum.

Knight Online chat görevleri nerden alınır, kaç exp verir güncel listeyi yayınladığımız bu yazımız kolayca level almak isteyen herkes için faydalı bilgiler var!
CSGO 2021 yılında aktif olan haritaların listesi ve özellikleri hakkında bilgilendirmeleri bulabileceğiniz bu yazımız oyuna yeni başlayan oyuncuların mutlaka bilmesi gereken içerikler ile dolu!
Knight online oynarken yarım ekran problemi çoğu oyuncunun çözmekte problem yaşadığı yarım ekran sorununun çözümü hakkında derlediğimiz bu yazımız aynı zamanda FPS’nizi arttıracak!
League of Legends minimum ve önerilen sistem gereksinimleri oyun performansını en üst seviyeye çıkarmanız için bilmeniz gereken detaylar seni bekliyor!
Mobile Legends nişancı rehberinde en iyi nişancılar listelendi ve özellikleri oynayış tarzınıza göre doğru strateji belirleyebilmeniz için detaylandırıldı!
Tüm dünyanın merakla beklediği Fifa 22 çıkış tarihi açıklandı! Fragman ve fiyat bilgilerine haberimizi okuyarak ulaşabilirsin.
Valve’ın göz bebeği Cs Go, işlemci bazlı bir oyun olduğundan açılması bilgisayarın donanım özelliklerine bakılmadan bazen sorunlar yaşatabilmektedir. Sizler için haberimizde Cs Go açılmama sorunlarını derledik. Bu haberde oyuncuların büyük bir kitlede aldığı ortak hatalar birleştirildi ve sizlere çözüm önerileri sunuldu.
Knight Online Item basma konusunda rehber niteliğinde bir içerik. İhtiyaç duyduğunuz tüm yanıtlara haberimizi okuyarak ulaşabilirsiniz.