knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CS:GO 2021 Major Şampiyonası Heyecanı Başladı!
Bu Haberi 1166 Kişi Okudu

CS:GO 2021 Major Şampiyonası Heyecanı Başladı!

Valve'in gözbebeği CS:GO bizleri yeni bir güncelleme ile şaşırtmaya devam ediyor. Daha Operation Riptide henüz yeni çıkmışken, kullanıcılar şimdi de Stockholm 2021 CS:GO Major Şampiyonası ile tanışacaklar. Major Şampiyona kapsamında onlarca takım kozlarını paylaşacak ve tek bir kazanan olacak.


CS:GO 2021 Major Şampiyonası


2 yıl aradan sonra ilk CS:GO Major şampiyonası bu sene Ekim ayında İsveç'in Stockholm şehrinde gerçekleşecek. CS:GO Major Şampiyonası, rekabetçi bir turnuva düzenlemek için şartlar güvenli olduğu müddetçe, 23 Ekim - 7 Kasım arasında Stockholm'daki Ericsson Globe'da gerçekleşecek ve PGL tarafından düzenlenecek.
 

Cs Go Major Bilet Satın Al

 

CS:GO 2021 Major Şampiyona Güncellemeleri


Tabii ki CS:GO da bununla ilgili heyecanı hem turnuva takımlarına hem de biz CS:GO kitlesine yaşatacak. Oyunda şampiyona güncellemesi nasıl olacak, neler yer alacak bir göz atalım…


CS:GO İzleyici Bileti


Takım çıkartmaları ve takım yamalarını satın alarak Major şampiyonasını kutlayabilirsiniz. Elde edilen gelirin %50'si PGL Stockholm 2021 Major'a katılan oyunculara ve organizasyonlara verilir. İzleyici Bileti ile en fazla 3 hatıra paketi jetonu kazanabilirsiniz ve her jeton seçtiğiniz maça ait bir hatıra paketi için kullanılabilir.


CSGO MAJOR STOCKHOLM IZLEYICI BİLETİ


   

 

 

 • Geliştirilebilir bir 2021 Stockholm Etkinlik Jetonu kazanacaksınız,
 • Pick'em Challenge adı ile bilinen takım seçme oyununa katılım hakkı,
 • Etkinlik boyunca sınırsız takım grafitileri,
 • Steam.tv üzerinden yayınları izleme,
 • 2021 Stockholm Hatıra Paketlerine erişim hakkı,
 • Satılabilir sticker ve yama paketleri elde edebilirsiniz.


CSGO MAJOR STOCKHOLM IZLEYICI BİLETİ+ 3 HATIRA COIN


 

 • Geliştirilebilir bir 2021 Stockholm Etkinlik Jetonu kazanacaksınız.
 • Pick'em Challenge adı ile bilinen takım seçme oyununa katılım hakkı.
 • Etkinlik boyunca sınırsız takım grafitileri.
 • Steam.tv üzerinden yayınları izleme.
 • 2021 Stockholm Hatıra Paketlerine erişim hakkı
 • Satılabilir sticker ve yama paketleri
 • 3 Hatıra paketi kazanmak için jeton.


Böylelikle Viewer Pass alan bir kullanıcı madalyasını elmasa kadar güncelleyip güzel bir görünüm oluştururken öte yandan 3 hatıra paketi kazanacaktır. +3 Hatıra coinli alım yapan kullanıcılar ise tüm görevleri tamamlamaları durumunda tam 6 adet hatıra paketi kazanacaktır. Son olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi artık Twitch üzerinden drop düşmeyecek olup kullanıcılar Pass almak zorundadır. Pass içi hatıra paketi alabilmek için şaşırtıcı şekilde jeton tekil olarak satılabilir durumdadır.


Cs Go Skin Satın Al


CS:GO Major Şampiyona 2021 Takım Çıkartmaları


Desteğini göstermek için favori takımının çıkartmalarını silahlarına yapıştır! Favori takımının çıkartmalarını, içerisinde Efsaneler, Meydan Okuyanlar ve Mücadelecilerin olduğu takım çıkartması kapsülleriyle satın alabilirsiniz.


CS:GO Major Stockholm 2021 Etkinlik Jetonu


İzleyici Bileti'ni etkinleştirdiğinizde Stockholm 2021 Etkinlik Jetonu elde edersiniz. Bu jetonu Stockholm Seçim Mücadelesi'ne katılarak yükseltebilirsiniz. Jetonunu her yükselttiğinde seçeceğin bir maça ait hatıra paketini elde etmek için kullanabileceğiniz bir hatıra paketi jetonu kazanırsınız. Üç (Gümüş), altı (Altın) ya da dokuz (Elmas) mücadelenin tamamını tamamladığında jetonunuz yükselir. İlk seçim ekranı için ise Gamesatış olarak sizlere kendi tahminlerimizi belirtmek istedik! Fakat belirtmekte fayda var, bunlar sadece bizlerin gözlemi olup aynı tahminleri yapma sorumluluğu sizlere aittir.


3-0 KAZANACAK TAKIM = FAZE CLAN
3-0 KAYBEDECEK TAKIM = SHARK E-SPORTS
TURU GEÇECEK 7 TAKIM = Heroic, Mouz, Astralis, VirtusPro,Copenhagen Flames, ENCE, Movistar Riders


Unutmayın ilk etkinlikte ilerleme kaydedebilmek adına dokuz tahminden en az beşini doğru bilmeniz gerekmektedir.


CS:GO 2021 Major Şampiyonası Heyecanı Başladı! Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla Stockholm 2021 İzleyici Bileti etkinleştirebilir miyim?

Hayır. CS:GO hesabında sadece bir adet Stockholm 2021 İzleyici Bileti'ni etkinleştirebilirsiniz

Stockholm 2021 Etkinlik Jetonu'mu nasıl yükselteceğim?

Etkinlik jetonunu biletini etkinleştirdikten sonra etkinlik boyunca Seçim Mücadelesi'ni tamamlayarak yükseltebilirsiniz. Bronz Etkinlik Jetonu'nu Gümüş Etkinlik Jetonu'na yükseltmek için 3 mücadeleyi tamamlamanız gerekmekte. Gümüş Etkinlik Jetonu'nu Altın Etkinlik Jetonu'na yükseltmek için 6 mücadeleyi tamamlayın. 9 mücadelenin tamamını yaparsanız Elmas Etkinlik Jetonu'nu elde edersiniz! Her jeton yükseltmesinden sonra bir adet hatıra paketi jetonu kazanırsınız.

Hatıra paketi jetonlarını nasıl elde edeceğim?

Hatıra paketi jetonlarını üç farklı şekilde elde edebilirsiniz: Beraberinde 3 adet hatıra paketi jetonuyla gelen "İzleyici Bileti + 3"ü satın alarak; mücadeleleri tamamlayarak Etkinlik Jetonu'nu yükseltip en fazla 3 hatıra paketi jetonu kazanarak; veya İzleyici Bileti'ni etkinleştirdikten sonra doğrudan hatıra paketi jetonlarını satın alarak elde edebilirsiniz.

Stockholm 2021 İzleyici Bileti ile kaç tane hediye paketi jetonu kazanabilirim?

Stockholm 2021 Etkinlik Jetonu'nu her yükselttiğinde 1 adet hatıra paketi jetonu kazanırsınız (toplamda en fazla 3 tane). Hatıra paketi jetonlarını, herhangi tamamlanmış bir maçta anında kullanabileceğin gibi 20 Aralık'a kadar istediğin bir tarihte de kullanabilirsiniz.