knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
CS:GO IEM Rio Major 2022 Rehberi: Format ve Ödüller
Bu Haberi 1236 Kişi Okudu

CS:GO IEM Rio Major 2022 Rehberi: Format ve Ödüller

Bu yıl on sekizincisi ve 2022 yılının ikincisi gerçekleşecek olan Counter-Strike: Global Offensive Major Şampiyonası için çok az bir zaman kaldı. IEM Major Rio 2022 olarak adlandırılan Major Şampiyonası, Rio de Janeiro’da gerçekleşecek. Peki, CS:GO Major Şampiyonası 2022 ne zaman, IEM Major Rio 2022 ödülleri neler olacak? İşte CS:GO IEM Major Rio 2022 rehberi


Csgo Hesap Satışı


CS:GO IEM Rio Major 2022


2022 IEM Rio Major turnuvası neredeyse geldi de çattı! İki yıl önce ertelenen IEM Rio Major 2022, Brezilya’da gerçekleşecek. CS:GO IEM Major Rio 2022 formatı, program ve ödülleri dahil olmak üzere etkinlik öncesi tüm bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.


Counter-Strike: Global Offensive Major Şampiyonası olan IEM Major Rio 2022 bu yıl, 31 Ekim - 13 Kasım tarihleri arasında Rio de Janeiro'nun ev sahipliğinde yapılacak. Turnuva en son 2019 yılındaki IEM Major Katowice 2019 turnuvasını düzenleyen ESL organizasyonu tarafından düzenlenecek. $1,000,000 USD ödül havuzuna sahip olan turnuvanın final aşaması maçları Jeunesse Arena'da seyircili bir şekilde oynanacak.


CS:GO IEM Rio Major 2022: Format


Csgo Rio Major


31 Ekim-13 Kasım 2022'de gerçekleşmesi planlanan IEM Rio Major 2022'i üç farklı aşamaya ayrılacak: Meydan Okuyanlar, Efsaneler ve Şampiyonlar. CS:GO IEM Rio Major 2022 takvimi ise şu şekilde:

 

  • ZORLUKLAR Aşaması: 31 Ekim-3 Kasım
  • EFSANELER Aşaması : 5-8 Kasım
  • ŞAMPİYONLAR Aşaması: 10-13 Kasım


CS:GO IEM Major Rio 2022: İzleyici Bileti ve Çıkartmalar


CS:GO Major 2022 - İzleyici Bileti


Csgo Rio Major 2022 İzeyici Kartı Csgo Jeton


Intel Extreme Masters Rio 2022 Major'ı Görüntüleyici Kartı, Oyuncu İmzası Çıkartmaları ve Takım Çıkartmaları ile kutlayın—şu anda satın alınabilir. Gelirlerin %50'si Rio Major'da yer alan oyunculara, takımlara ve organizasyonlara gidiyor.


İzleyici Kartı sahipleri en fazla üç Hatıra Jetonu kazanabilir ve her jeton, seçtiğiniz maçtan bir hatıra olarak kullanılabilir.


CS:GO Major 2022 - Takım Çıkartmaları


Csgo Rio Major 2022 Takım Çıkartmaları


Turnuva boyunca desteğinizi göstermek için Rio Major takım çıkartmalarını satın alarak silahlarınıza yerleştirebilisiniz! Favori takımınızın çıkartmaları, Efsaneler, Meydan Okuyanlar ve Yarışmacılar içeren takım çıkartma kapsüllerinde bulunur.


CS:GO Major 2022 - Oyuncu İmzalı Çıkartmalar


Csgo Rio Major Oyuncu İmzalı Çıkartmalar


Kağıt, parıltı, sanal ve altın imzalı çıkartmalarını toplayarak favori CS:GO oyuncularınızı destekleyebilirsiniz! Oyun içinde veya Steam Topluluk Pazarı'ndan Efsaneler, Meydan Okuyanlar ve Yarışmacılar İmza Kapsülleri satın alarak koleksiyonunuza başlayın.


CS:GO Major 2022 - Yükseltilebilir Etkinlik Parası


Csgo Yükseltilebilir Etkinlik Parası


Viewer Pass'i etkinleştirin ve Rio Pick'Em Challenge oynayarak yükseltebileceğiniz bir Rio 2022 Event Coin kazanın. Jetonunuzu her yükselttiğinizde, seçtiğiniz maçtan bir Hatıra Paketi için kullanılabilecek bir Hatıra Simgesi kazanacaksınız. Jetonunuz, üç (Gümüş), altı (Altın) veya dokuz (Elmas) mücadeleyi tamamladığınızda yükselecektir.


CS:GO Major 2022 - Hatıra Eşyası ve Pick’em


Evinize en sevdiğiniz maçtan bir hatıra götürün! Hatıra Jetonları, seçtiğiniz tamamlanmış maçtan bir Hatıra Paketi için kullanılabilir. Jetonunuzu yükselterek veya etkinlik boyunca ek jetonlar satın alarak daha fazla Hatıra Jetonu elde edebilirsiniz.


CS:GO Major 2022 - İzleyici Kartı


Biletinizi etkinleştirdiğinizde, Rio 2022 Event Coin'inizin ve etkinlik boyunca kullanabileceğiniz takım grafitilerinin kilidini hemen açacaksınız. Ayrıca Steam.tv'de maç izlerken favori takımınıza desteğinizi göstermek için kullanabileceğiniz takım yeteneklerinin kilidini açacaksınız! Etkinleştirilmiş bir geçişle Rio 2022 Pick'Em Challenge'a erişim elde edeceksiniz. Zorlukları tamamlayın ve Rio 2022 Hatıra Eşyası için kullanabileceğiniz Hatıra Jetonları kazanın!


CS:GO IEM Major Rio 2022 - Sıkça Sorulan Sorular


Csgo Rio Major Esl 2022


CS:GO Major Hatıra Jetonlarını nasıl alabilirim?


Hatıra Jetonlarını almanın üç yolu vardır: 3 Hatıra Simgesi ile başlamak için "Görüntüleyici Kartı +3" satın alın, Jetonunuzu yükseltmek ve 3'e kadar Hatıra Simgesi kazanmak için görevleri tamamlayın veya Etkinleştirilmiş bir İzleyici Kartınız olduğunda doğrudan Hatıra Simgesi satın alın.


Birden fazla Rio 2022 İzleyici Biletini etkinleştirebilir miyim?


Hayır. CS:GO hesabınızda yalnızca bir Rio 2022 İzleyici Kartı etkinleştirebilirsiniz.


Rio 2022 Event Coin'imi nasıl yükseltirim?


Biletinizi etkinleştirerek ve Pick'Em zorluklarını tamamlayarak etkinlik jetonunuzu yükseltebilirsiniz. Jetonunuzu Bronz'dan Gümüş'e yükseltmek için üç görevi tamamlayın. Jetonunuzu Gümüşten Altına yükseltmek için altı görevi tamamlayın. Dokuz zorluğun hepsini tamamlarsanız, jetonunuzu Diamond'a yükselteceksiniz! Jetonunuzu her yükselttiğinizde, bir Hatıra Simgesi alacaksınız.


Hatıra Paketleri için Hatıra Jetonlarını kullanmak için ne kadar zamanım var?


Hatıra Jetonları 15 Aralık 2022'ye kadar kullanılabilir.


Pick'Em Challenge'a nasıl katılırım?


Pick'Em Challenge, Rio 2022 İzleyici Biletinin bir parçasıdır ve İzleyici Biletiniz etkinleştirildikten sonra açılır.


Csgo Skin

CS:GO IEM Rio Major 2022 Rehberi: Format ve Ödüller Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO IEM Rio Major 2022 Ne Zaman?

Counter-Strike: Global Offensive Major Şampiyonası olan IEM Major Rio 2022 bu yıl, 31 Ekim - 13 Kasım tarihleri arasında Rio de Janeiro'nun ev sahipliğinde yapılacak

CS:GO IEM Rio Major 2022 Ödül Ne Kadar?

 IEM Major Rio 2022 $1,000,000 USD ödül havuzuna sahip olacak.

Birden fazla Rio 2022 İzleyici Biletini etkinleştirebilir miyim?

Hayır. CS:GO hesabınızda yalnızca bir Rio 2022 İzleyici Kartı etkinleştirebilirsiniz.