knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CS:GO Kan Silme Kodu - CS:GO Kan Efekti Nasıl Silinir? 2022
Bu Haberi 7855 Kişi Okudu

CS:GO Kan Silme Kodu - CS:GO Kan Efekti Nasıl Silinir? 2022

Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu iseniz ya da bir CS:GO yayıncısı iseniz, CS:GO kan silme efekti kodu oldukça işinize yarayacaktır. Yayın esnasında veya oyun sırasında kan efekti görmek istemiyor ve başınıza dert almak istemiyorsanız CS:GO kan silme kodu ile bu sorunu ortadan kaldırmanız mümkün. CS:GO kan silme kodu ile duvar ve yerdeki kanlar, bomba izleri, mermi delikleri vb.  kaplamaları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede hem FPS’iniz yükselecek, hem de düşmanlarınızı görebilmeniz için daha rahat bir görüş açısına sahip olabileceksiniz. İşte Cs go kan silme kodu, CS:GO kan efekti nasıl silinir haberimizin devamında…


CS:GO skin ve CS:GO hesap satışı için hemen aşağıdaki görsele tıkla ve CS:GO kategorimizi ziyaret et!


Cs Go Hesap Satışı


CS:GO Kan Silme Kodu Nedir?


CS:GO kan silme kodu ile duvar ve yerdeki kanlar, bomba izleri, mermi delikleri vb. kaplamaları ortadan kaldırabilirsiniz. CS:GO kan silme kodu için  “bind "shift" "+speed; r_cleardecals;” kodunu kullanmanız gerekir. Shift yerine herhangi bir tuşun ismini yazarak kan silme kodunu dilediğiniz tuşa atayabilirsiniz.


CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Yazılır?

Adım 1: Konsolu Etkinleştirin

Komut konsolunu (Developer Console) etkinleştirin. Varsayılan ayarlarda kapalı olan konsolu erişime açmış olacaksınız.


Cs Go Kan Silme Kodu Nasıl Yazılır


 

Adım 2: Konsolu Açmak İçin Tuş Atama
 

En alttan konsol tuşu ata düğmesine (Toggle Console) basıp konsol için bir tuş atayın. Bu şekilde geliştirici konsola erişiminiz olacak ve kodları yazabileceksiniz.


Cs Go Kan Silme Kodu

 

Adım 3: CS:GO Kan Silme Kodunu Girme
 

Atadığınız tuşa basarak konsolu açtıktan sonra ilk başta verdiğimiz CS:GO kan silme kodu  bind shift "r_cleardecals" yazarak Enter'a basın. Bu şekilde oyuna girdiğinizde “shift” tuşuna basarak etraftaki kaplamaları silebileceksiniz. 


Cs Go Kan Silme


CS:GO kan silme kodu, CS:GO kan silme efekti nasıl silinir gibi soruları bu yazımızda cevapladık. Oyunu oynarken işinize yarayacak diğer CS:GO kodları için ise aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz.


CS:GO Server - CS:GO Server (Sunucu) Kodları 2022
CS:GO serverlarını daha eğlenceli hale getirmek ve server admini olduğunuz durumlarda doyasıya maç yapabilmeniz için bazı CS:GO server komutları bulunuyor. CS:GO server oyuncularının ve server adminlerinin en çok tercih ettiği CS:GO server kodlarını listeledik.


CS:GO hesap satışı ve CS:GO skin için aradığın fırsat GameSatış’ta!


Cs Go Skin

CS:GO Kan Silme Kodu - CS:GO Kan Efekti Nasıl Silinir? 2022 Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO Kan Silme Kodu Nedir?

CS:GO kan silme kodu ile duvar ve yerdeki kanlar, bomba izleri, mermi delikleri vb. kaplamaları ortadan kaldırabilirsiniz. CS:GO kan silme kodu için  “bind "shift" "+speed; r_cleardecals;” kodunu kullanmanız gerekir. Shift yerine herhangi bir tuşun ismini yazarak kan silme kodunu dilediğiniz tuşa atayabilirsiniz.

CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Yazılır?

  • Adım 1 Konsolu Etkinleştirin: Komut konsolunu (Developer Console) etkinleştirin. Varsayılan ayarlarda kapalı olan konsolu erişime açmış olacaksınız.
  • Adım 2 Konsolu Açmak İçin Tuş Atama: En alttan konsol tuşu ata düğmesine (Toggle Console) basıp konsol için bir tuş atayın. Bu şekilde geliştirici konsola erişiminiz olacak ve kodları yazabileceksiniz.
  • Adım 3 CS:GO Kan Silme Kodunu Girme: Atadığınız tuşa basarak konsolu açtıktan sonra ilk başta verdiğimiz CS:GO kan silme kodu  bind shift "r_cleardecals" yazarak Enter'a basın. Bu şekilde oyuna girdiğinizde “shift” tuşuna basarak etraftaki kaplamaları silebileceksiniz.