knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CS:GO Overwatch Kodları - CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?
Bu Haberi 448 Kişi Okudu

CS:GO Overwatch Kodları - CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?

Yılların eskitemediği Valve’nin popüler FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive oyununda hileleri önlemek, keyifli bir oyun deneyimi için oldukça önemli. Valve, hileler konusunda VAC yazılımını kullansa da yeterli olmayabiliyor. Bu noktada Counter Strike Global Offensive Overwatch kodları ve açıklamaları nelerdir, CS:GO Overwatch ne zaman açılır gibi sorular araştırılıyor. 


CSGO Overwatch kodları, birçok oyuncunun oyun içerisinde kullanmak için aradığı kodlardır. Csgo Overwatch sayesinde oyun içerisinde hile kullanan oyuncular yakalanabiliyor ve ceza alıyorlar. Oyuncular, bu yöntemi kullanarak maç tekrarlarını izliyor ve şüphelilerin hile kullanıp kullanmadıklarına karar verebiliyorlar. Overwatch sayesinde hilelerin önüne geçilmiş oluyor. Şimdi gelelim CS:GO Overwatch kodları nedir, CS:GO Overwatch ne zaman açılır, CS:GO Overwatch özelliği nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarına. İşte detaylar…


CS:GO Hesap Satışı kategorisini ziyaret etmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Cs Go Hesap Satışı


CS:GO Overwatch Kodları Nedir?


CS:GO Overwatch kodları, sistemi kullanan oyuncuların bilmesi gereken kodlardır. Hile kullanımını tespit etmek için maç tekrarlarını rahatça izlemek isteyen oyuncular için belirli kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar csgo Overwatch kodları olarak geçmektedir. CS:GO Overwatch kodlarını kullanmak için ilk önce konsolu aktif etmeniz gerekir. Komut konsolunu aktif etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 

 • Ayarlardan geliştirici konsolu açma seçeneğini aktif edin
 • ESC tuşunun altındaki (“/é) tuşuna basarak komut konsolunu açın
 • Konsola Overwatch kodlarını girerek maçları istediğiniz gibi yönetin


CS:GO Overwatch Özelliği Nasıl Kullanılır?


CS:GO’da müfettiş olmak isteyen yani Overwatch sistemi kullanan oyuncuların sayısı bir hayli fazla. CSGO Overwatch müfettişliği, kullanıcılar tarafından rapor edilmiş oyuncular üzerinde kullanılmaktadır. Bu özelliğin kullanımında oyuncular gün içerisinde kendilerine verilen maç kayıtlarını izlerler ve şüphe duydukları oyuncuların listesini tutarak konu hakkındaki görüşlerini bildirirler. Eğer bir oyuncunun hile kullandığı tespit edilirse gerekli cezalar uygulanır. 


CS:GO Overwatch Kodları


Gelelim en kullanışlı CSGO Overwatch kodlarına. CS:GO Overwatch müfettişliği yapmak istiyorsanız en popüler ve en kullanışlı Overwatch kodlarını bilmeniz gerekiyor. Belirtmiş olalım, oyuna girdikten sonra konsolu görebilmeniz için Shift+F2 tuşlarına basmanız gerekmektedir. CS:GO Overwatch kodları:

 

 • demo_timescale: Hızlandırmak için kullanılır Standart hız 1. Kodun yanına birden fazla bir rakam yazarsanız hızlanır
 • demo_pause: Demoyu duraklatılır
 • cl_draw_only_deathnotices: Ekranda gördüğünüz bütün yazılar gider ve yalnızca ölüm yazıları kalır. Konsola 1 yazdığınızda açılır, 0 yazdığınızda ise komut kapanır
 • demo_debug: Hata ayıklama bilgilerini açar.  1 yazdığınızda açılır, 0 yazdığınızda ise komut kapanır
 • demoui: “demo player”’ı açar
 • demo_resume: Devam etmeye yarar
 • spec_show_xray: X-ray özelliğini açar, 1 yazdığınızda açılır, 0 yazdığınızda ise komut kapanır
 • r_drawothermodels: Oyuncuları görmenizi ve gizlemenizi sağlar. 0 yazdığınızda oyuncular gizlenir. 1 yazarsanız görmenize yarar, 2 yazdığınızda ise duvarların arkasından bile oyuncuları görebilirsiniz
 • sv_showimpacts: Mermilerin nereye gittiğini göstermeye yarar. 1 yazdığınızda açılır, 0 yazdığınızda ise komut kapanır


Cs Go Overwatch Kodları


Kullanışlı CS:GO Overwatch Kodları


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi X-Ray yani wall hack komutu en çok kullanacağınız komutlardan biridir. 


CS:GO Overwatch X-Ray (Wall Hack) Komutu

 

 • spec_show_xray 1
 • spec_show_xray 0


Sıklıkla kullanacağınız bir diğer komut ise mermi izi komutudur.


CS:GO Overwatch Mermi İzi Komutu

 

 • sv_showimpacts 1
 • sv_showimpacts 0


CS:GO Overwatch İleri Sarma


CS:GO Overwatch sırasında sıklıkla kullanacağınız komutlar arasında yer alan diğer bir kod ise ileri sarma kodudur. Shift+F2 tuşlarına tıklayın ve kod listesinde yer alan “Demoui” komutunu konsola girin. İşlemleri tamamladığınızda CS:GO Overwatch ileri sarma özelliği aktif edilecektir.


Cs Go Overwatch Ne Zaman Açılır


CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?


CS:GO Overwatch özelliğini kullanmak isteyen oyuncuların tabii ki bazı şartları yerine getirmiş olması gerekiyor. Bu şartları yerine getirmemiş kullanıcılar müfettişlik yapamamaktadır. İşte csgo overwatch ne zaman açılır sorusunun cevabı…


Öncelikle oyun içerisinde en az Nova 1 olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte en azın 350 saat CS:GO oynamış olmanız gerekir. Tüm bunlara ek olarak ise 150 tane rekabetçi modda oyun oynayarak galibiyet almış olmanız gerekiyor. CS:GO Overwatch açmanın temel şartları bunlardır. Tüm bunların yanı sıra Steam hesabı da önemli noktalardan biridir. Steam hesabınızın ne zaman açıldığı, hesabınızın güven durumu gibi faktörler müfettişlik yapmanızı doğrudan etkilemektedir. Ancak en önemlisi oyun içindeki davranışlarınızdır. Overwatch yapabilmeniz için, oyun içerisindeki davranışlarınızın tüm oyunculara örnek olması gerekmektedir.


CS:GO Overwatch Kodları - CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?” yazımızın sonuna geldik. CS:GO Skin ve CS:GO Hesap Satışı işlemlerinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Cs Go Skin

CS:GO Overwatch Kodları - CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır? Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO Overwatch Kodları Nedir?

CS:GO Overwatch kodları, sistemi kullanan oyuncuların bilmesi gereken kodlardır. Hile kullanımını tespit etmek için maç tekrarlarını rahatça izlemek isteyen oyuncular için belirli kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar csgo Overwatch kodları olarak geçmektedir. 

CS:GO Overwatch Özelliği Nasıl Kullanılır?

CS:GO’da müfettiş olmak isteyen yani Overwatch sistemi kullanan oyuncuların sayısı bir hayli fazla. CSGO Overwatch müfettişliği, kullanıcılar tarafından rapor edilmiş oyuncular üzerinde kullanılmaktadır. Bu özelliğin kullanımında oyuncular gün içerisinde kendilerine verilen maç kayıtlarını izlerler ve şüphe duydukları oyuncuların listesini tutarak konu hakkındaki görüşlerini bildirirler. Eğer bir oyuncunun hile kullandığı tespit edilirse gerekli cezalar uygulanır. 

CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?

Öncelikle oyun içerisinde en az Nova 1 olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte en azın 350 saat CS:GO oynamış olmanız gerekir. Tüm bunlara ek olarak ise 150 tane rekabetçi modda oyun oynayarak galibiyet almış olmanız gerekiyor. CS:GO Overwatch açmanın temel şartları bunlardır. Tüm bunların yanı sıra Steam hesabı da önemli noktalardan biridir. Steam hesabınızın ne zaman açıldığı, hesabınızın güven durumu gibi faktörler müfettişlik yapmanızı doğrudan etkilemektedir. Ancak en önemlisi oyun içindeki davranışlarınızdır. Overwatch yapabilmeniz için, oyun içerisindeki davranışlarınızın tüm oyunculara örnek olması gerekmektedir.