knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu - 2022
Bu Haberi 9666 Kişi Okudu

CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu - 2022

CS:GO silahı sol ele alma kodu oyuncular için genellikle kişisel bir tercihtir. Birçok e-spor oyuncusu CS:GO’da silahı sol ele alarak daha iyi bir maç çıkardığını savunuyor, bazı oyuncular sadece solak olduğu için tercih ederken, bazı oyuncular ise daha rahat bir şekilde taktik geliştirebildiği için CS’de silahı sol ele almayı tercih ediyor. Bu yazımızda CS:GO oyuncularının merak ettiği CS:GO silahı sol ele alma kodu nedir, CS:GO silah sol ele alma nasıl yapılır, silah nasıl sol ele alınır? Tüm detaylar GameSatış’ta!


Cs Go Hesap Satışı


CS:GO Silahı Sol Ele Alma


CS:GO silahı sol ele alma nasıl yapılır, CS:GO silahı sağ ele alma nasıl yapılır merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda size CS:GO’da silahı sağ-sol ele alma kodu vereceğiz. Böylelikle oyun içinde silahınızı dilerseniz sağ, dilerseniz sol ele alarak dilediğiniz taktiği geliştirebilir ve daha rahat oynayabilirsiniz. CS:GO silahı sol ele alma işlemi için CS:GO konsolu kullanmanız gerekmektedir. CS:GO konsol sayesinde birçok oyun içi özelliği kendi zevk ve performansınıza göre değiştirebilirsiniz. CS:GO silahı sol ele alma çok basit bir işlemdir. CS:GO silahı sol ele alma işlemi için yapmanız gereken, konsolu aktif ettikten sonra cl_rightband 0 kodunu yazmaktır. 


CS:GO Oyun Konsolu Nasıl Etkinleştirilir?


CS:GO oyun konsolu açma nasıl yapılır işlemi için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde; “Oyun Ayarları” bölümünden “Geliştirici Konsolu Etkinleştir” ayarını aktif edin. Böylelikle “é” tuşuna (ESC tuşunun altında) bastığınızda oyun konsolunuz açılacaktır. Konsolu açarak oyunu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. CS:GO oyun konsolu, oyun içindeki en büyük yardımcınızdır. CS:GO silahı sol ele alma kodu için oyun konsoluna ihtiyacınız olduğu gibi, oyun içindeki diğer özelleştirici kodlar için de oyun konsolunu açmanız gerekecek.


CS:GO Silahı Sol Ele Alma Nasıl Yapılır


CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu


CS:GO silahı sol ele alma kodu aşağıdaki gibidir. Oyun konsoluna sol ele alma kodunu girebilirsiniz.

 

  • cl_righthand 0


Eğer bu komut işinize yaramadıysa ya da memnun kalmadıysanız, CS:GO silahı sağ ele alma komutuna geri dönebilirsiniz.


CS:GO Silahı Sağ Ele Alma Kodu


CS:GO silahı sağ ele alma kodu aşağıdaki gibidir. Oyun konsoluna sağ ele alma kodunu girebilirsiniz.
 

  • cl_righthand 1


Eğer silahı sağ ele alma ve silahı sol ele alma işlemini sıklıkla gerçekleştiriyorsanız, bu komuta bir tuş atayabilirsiniz. Böylelikle oyun esnasında kod girmenize gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde silahınızı sağ ya da sol elinize alabilirsiniz. 


CS:GO Silahı Sol Ele Alma Bind Komutu - Tuş Atama


Sizlere hemen kısaca "CS:GO silahı sol ele alma bind" başlığından da bahsedelim. CS:GO silahı sol ele alma işlemini sıklıkla gerçekleştiriyorsanız bu komuta bir tuş atamanız (bind) daha pratik olacaktır. CS:GO silahı sol ele alma tuş atama işlemi için şimdi anlatacaklarımızı yapmanız yeterli olacaktır. Öncelikle "bindToggle Z cl_righthand 0" komutunu kullanarak silahı sol ele alma komutunu "Z" tuşuna atayabilirsiniz (Bind komutu). Böylelikle maç esnasında klavyede bulunan "Z" tuşuna her bastığınızda silahınız el değiştirecektir. Farklı ve sizin için daha kullanışlı bir tuşa da atama (bind) yapabilirsiniz. Örneğin; bindToggle M cl_righthand 0 komutunu girerseniz, silahı sol elinize almak içim "M" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. 


Birçok oyuncu CS:GO silahı sağ ya da sol ele alma konusunda farklı fikirlere sahip. Silahı sağ ele alma/silahı sol ele alma yöntemini farklı haritalar için, taktik geliştirmek için ya da rahatlık için tercih edebilirsiniz. CS:GO silahı sol ele alma size haritalarda farklı bir bakış açısı ile görme açısı sunabilir ve bu size avantaj sağlar ancak belirttiğimiz gibi silahı sol ele alma tamamen kişisel bir tercihtir. Oyunu nasıl daha rahat oynuyorsanız, silahınız o elinizde olmalıdır.


Daha fazlası CS:GO hakkında bilgi edinmek için CS:GO Haberleri kategorimize göz atın. Ayrıca CS:GO skin ve CS:GO hesap satışı GameSatış’ta! Hemen keşfet!


Cs Go Skin

CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu - 2022 Sıkça Sorulan Sorular

Csgo silah nasıl sol ele alınır?

CS:GO silahı sol ele alma nasıl yapılır, CS:GO silahı sağ ele alma nasıl yapılır merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda size CS:GO’da silahı sağ-sol ele alma kodu vereceğiz. Böylelikle oyun içinde silahınızı dilerseniz sağ, dilerseniz sol ele alarak dilediğiniz taktiği geliştirebilir ve daha rahat oynayabilirsiniz. CS:GO silahı sol ele alma işlemi için CS:GO konsolu kullanmanız gerekmektedir. CS:GO konsol sayesinde birçok oyun içi özelliği kendi zevk ve performansınıza göre değiştirebilirsiniz.

CS:GO silahı sol ele alma kodu nedir?

CS:GO silahı sol ele alma kodu aşağıdaki gibidir. Oyun konsoluna sol ele alma kodunu girebilirsiniz.

  • cl_righthand 0

Eğer bu komut işinize yaramadıysa ya da memnun kalmadıysanız, CS:GO silahı sağ ele alma komutuna geri dönebilirsiniz.

CS:GO silahı sağ ele alma kodu nedir?

CS:GO silahı sağ ele alma kodu aşağıdaki gibidir. Oyun konsoluna sağ ele alma kodunu girebilirsiniz.

  • cl_righthand 1

CS:GO silahı sol ele alma atama tuşu nedir?

Öncelikle "bindToggle Z cl_righthand 0" komutunu kullanarak silahı sol ele alma komutunu "Z" tuşuna atayabilirsiniz (Bind komutu). Böylelikle maç esnasında klavyede bulunan "Z" tuşuna her bastığınızda silahınız el değiştirecektir. Farklı ve sizin için daha kullanışlı bir tuşa da atama (bind) yapabilirsiniz. Örneğin; bindToggle M cl_righthand 0 komutunu girerseniz, silahı sol elinize almak içim "M" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.