knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
CSGO Kasma Sorunu - CSGO Kasma Sorunu Çözümü (2022)
Bu Haberi 601 Kişi Okudu

CSGO Kasma Sorunu - CSGO Kasma Sorunu Çözümü (2022)

Günümüzde hala oyuncuların FPS oyunu dendiği zaman aklına ilk gelen oyunlardan biri olan CSGO, oynanabilir olmak için iyi bir sistem istiyor. Bugün sizlerle beraber CSGO Kasma Sorunu - CSGO Kasma Sorunu Çözümü yöntemlerini araştıracağız. CSGO Rank yükseltmek istiyorsanız mutlaka bu rehberi incelemelisiniz. CSGO FPS Arttırma rehberimizden sonra bu rehber sizin için çok yararlı olacak. Hadi gelin birlikte CSGO Kasma Sorunu Çözümü adımlarını inceyelim.


CSGO


CSGO Kasma Sorunu Çözümleri


CSGO Yeni Güncelleme ile birlikte oyuncular artık maalesef sistemlerinden eski performası alamıyor. Bu performansı alamıyor olmaları CSGO Crash yemelerine sebep olabiliyor. CSGO Kasma Sorunu üstesinden gelmek için önce CSGO Kodları ile denemeler sağlayacağız. Araştırdığımız süreçte adımlar şöyle iletilmiş;

 

 • CSGO Ayarlar kısmına girerek konsol ~ yetkisini etkinleştirin.
 • CSGO konsol yetkisi etkinleştikten sonra klavyenizden é tuşuna basın.
 • CSGO Konsol açıldıktan sonra buraya fps_max 0 komutunu yazın. (Bu komut sizin CSGO tarafından FPS sınırlamasına takılmamanızı sağlar.)
 • CSGO FPS Gösterme komutu için +graph yazdıktan sonra buradan CSGO FPS kontrolü yapın.


Yukarıda size ilettiğimiz adımları gerçekleştirdikten sonra bir CSGO Deathmatch oyunu attıktan sonra bu oyun içerisinde FPS artış ve düşüşlerinizi kontrol edin. CSGO Deathmatch esnasında bilgisayarınız kalabalık oyuncu dolayısıyla en üst seviyede çalışacak ve drop yediğiniz alanları burada tespit edebileceksiniz. Tespiti sağladıktan sonra adımlar şöyle;

 

 • CSGO Konsol açın.
 • CSGO Konsol açtıktan sonra buraya bind "shift" "+speed;r_cleardecals" yazın.
 • CSGO Konsol üzerinden enter tuşuna bastıktan sonra konsolu kapatın.


Bu adımlardan sonra CSGO Kan Silme Kodu girmiş olacaksınız. Atadığınız tuş yani bu kısımda shift tuşu bastığınız anda oyunda bulunan bütün CSGO Kan efektlerini silecektir. Bu FPS konusunda akıcılık yaratacaktır.


CSGO Oyun Ayarları Dışında FPS Arttırma Yöntemleri
CSGO oynayanlar için FPS'nin çok önemli bir kavram olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizler için CSGO da bilinmeyen FPS arttırma yöntemlerini listelediğimiz bu yazımızı mutlaka okumalısınız!


Yukarıda bulunan haberimize giderek daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.


CSGO Konsol Kodları


Bu kodlar oyunun işleyişinde ve oynayışınızda büyük etkisi olan kodlardır. CSGO Hile Kodu olarak da anılan bu kodlar aslında oyunda oynayışınızı kolaylaştırmak için girebildiğiniz veya eğlenmek için kullanabileceğiniz kodlardır. CSGO Kasma Sorunu Çözümü'nde büyük etkisi olan CSGO Konsol Kodları'ndan en önemli olanları şunlar;

 

 • sv_cheats 1 : Her şeyden önce (açmanız) yazmanız gereken koddur. Cheats açılmadan diğer kodlar çalışmaz. (Bu kod resmi eşleştirme sunucularında çalışmaz.)
 • sv_showimpacts 1 : Sıkılan mermi izini ve nereye gittiğini gösterir. (Ekstra FPS Kaybı yaratacağı için 0 tavsiye ediyoruz.)
 • scr_centertime : Ekran bildirimlerinin ne kadar süre ekranda kalacağını belirler. (Ekstra görüntü işlemesi FPS kaybı yaratacağı için 0 tavsiye ediyoruz.)


Bu CSGO Konsol Kodları veya CSGO Hile Kodu FPS, akıcılık konusunda bir adım daha ileride olmanıza yarar sağlayabilir.


CSGO


Sizler için hazırladığımız CSGO Kasma Sorunu - CSGO Kasma Sorunu Çözümü yazımızın sonuna geldik. En ucuz CSGO Skin almak veya satmak isterseniz görsele tıklayın, GameSatış güvencesiyle alışveriş yapın.

CSGO Kasma Sorunu - CSGO Kasma Sorunu Çözümü (2022) Sıkça Sorulan Sorular

CSGO Ne Zaman Çıktı?

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CSGO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. İlk piyasaya sürülme tarihi 21 Ağustos 2012'dir.

CSGO Nasıl İndirilir?

Steam üzerinden üyelik oluşturarak ücretsiz bir şekilde CSGO indirebilirsiniz.

CSGO Kasma Sorunu Nasıl Çözülür?

 • Steam‘i açın.
 • Kütüphaneye girin ve Counter Strike Global Offensive oyununa sağ tıklayarak Özellikler‘e tıklayın.
 • Genel sekmesinin en altındaki başlatma seçenekleri kısmına şu kodları kopyalayıp yapıştırın: -novid -tickrate 128 -high -threads +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq 60 -refresh  +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex -nojoy
 • Burada -freq 60 olan kısımdaki 60 monitörünüzün Hz değerini belirtiyor. 144 Hz bir monitöre sahipseniz bunu 144 yapın.
 • Pencereyi kapatarak oyuna giriş yapın ve CS GO kasma sorununun düzelip düzelmediğini kontrol edin.