knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Discord Nitro Nedir, Discord Nitro Ne İşe Yarar?
Bu Haberi 2113 Kişi Okudu

Discord Nitro Nedir, Discord Nitro Ne İşe Yarar?

Discord, topluluk kurmak için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Birçok oyuncu Discord üzerinden topluluk kurarak birbirleri ile iletişime geçebiliyorlar. Dilerseniz kendi topluluğunuzu kurabilirsiniz, dilerseniz de mevcut olan kurulmuş topluluklara katılabilir, burada yer alan sohbet odalarında mesajlaşma yapabilir, yeni güncel haberlerden haber alabilir, Discord üzerinden düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Daha pek çok amaca hizmet eden Discord’un 140 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Peki sıklıkla duyduğumuz Discord Classic ve Discord Nitro nedir, Discord Nitro avantajları neler, Discord Nitro ne işe yarar, Discord classic ve Discord Nitro arasındaki fark nedir? Tüm bu soruların cevabını açıklıyoruz. İşte detaylar…


Discord Nitro Nedir, Discord Nitro Ne İşe Yarar?


Discord Nitro, 140 milyon aktif kullanıcısı ile en popüler oyun sohbet platformu olan Discord’un ücretli premium abonelik hizmetidir. Tabii ki Discord Nitro için ücret ödeyip satın alan kullanıcılar beraberinde pek çok avantaja da sahip olur. Discord Nitro ile geliştirilmiş emojilere sahip olabilir, öne çıkan sunuculara erişebilir ve daha pek çok özelleştirmeye sahip olabilirsiniz. Animasyonlu avatarlar ve sunucu güçlendirmeye kadar pek çok özellik Discord Nitro ile mümkün. Discord Nitro’nun sağladığı avantajlar ve özellikler ile sunucularınız daha ön planda olur ve daha çok kişiye erişebilirsiniz. Discord Nitro nedir? Discord Nitro ne işe yarar? İşte kısaca cevabı bu şekilde.


Discord Nitro Özellikleri Neler?


Discord normalde ücretsiz, ancak ücretli premium özellikleri sunan Discord Premium kullanıcılara daha cazip özellikler sunuyor. işte Discord Nitro özellikleri:

 

 • Global Emojiler
 • Özel Discord Etiketi
 • Yükseltilmiş Go-Live Akışı
 • Kaliteli Ekran Paylaşımı
 • Yükleme Sınırındaki Artış
 • Animasyonlu Profil Fotoğrafı


Discord Nitro Avantajları Neler?

 

 • Discord üzerinde yer alan topluluk veya sunucu sahipleri tarafından oluşturulmuş özel emojilere sahip olabilirsiniz.
 • Yükseltilmiş Go-Live akışına sahip olursunuz. Go-Live, oyunu bir grup insana aktarabilmenizi sağlayan bir özelliktir. 
 • Özel Discord Etiketi ile Discord Nitro, ad ve sayı kombinasyonu başkaları tarafından kullanılmadığı sürece kullanıcı adının değiştirimesine izin verir.
 • Ekranınızı paylaşımı yaparken 30 FPS’de 1080p’ye veya 60 FPS’de 720p’ye kadar arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz Discord kullanımında yalnızca 8 MB’ye kadar dosya gönderirken, Discord Nitro ve Discord Classic’te 50 ve 100 MB’a kadar dosya yükleyebilirsiniz.
 • Ücretli abonelik ile sabit resimler yerine, animasyonlu avatar ve GIF’ler kullanabilirsiniz. Ayrıca aboneler, kullanıcı adlarının yanında Discord Nitro kullancısı olduklarını belirten küçük bir rozet de alırlar.


Discord Nitro Nasıl Alınır?


Birbirinden çeşitli avantaj ve özelliklerden bahsettik. Peki Discord Nitro nasıl, nereden alınır? Discord Nitro GameSatış üzerinden satın alınabilir. Türkiye’nin en büyük e-pin alışveriş sitesi ve oyuncu pazarı üzerinden istediğiniz Discord Nitro veya Discord Classic ürünlerinden birini seçerek premium kullanıcı olmanız mümkün. Discord Nitro Satın Al bağlantısına tıklayarak, ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Discord Nitro Kaç TL?


Discord Nitro Aylık ve Discord Nitro Yıllık olarak iki çeşit abonelik satın alabilirsiniz. Discord Nitro fiyatları ise şu şekilde:

 

 • Discord Nitro 1 Aylık Abonelik: 164,99 ₺
 • Discord Nitro 1 Yıllık Abonelik: 1.615,85 ₺
 • Discord Nitro Classic 1 Aylık Abonelik: 83,17 ₺
 • Discord Nitro Classic 1 Yıllık Abonelik: 809,63 ₺


Discord Nitro nedir, Discord Nitro ne işe yarar yazımızın sonuna geldik. Bilmenizde fayda var, eğer aktif bir Discord kullanıcısı iseniz mutlaka bir Discord Nitro ya da Discord Classic aboneliklerine ihtiyacınız olacaktır. 


Discord Nitro ve Discord Classic Satın Al

Discord Nitro Nedir, Discord Nitro Ne İşe Yarar? Sıkça Sorulan Sorular

Discord Nitro Nedir?

Discord Nitro, 140 milyon aktif kullanıcısı ile en popüler oyun sohbet platformu olan Discord’un ücretli premium abonelik hizmetidir.

Discord Nitro Ne İşe Yarar?

Discord Nitro için ücret ödeyip satın alan kullanıcılar beraberinde pek çok avantaja da sahip olur. Discord Nitro ile geliştirilmiş emojilere sahip olabilir, öne çıkan sunuculara erişebilir ve daha pek çok özelleştirmeye sahip olabilirsiniz. Animasyonlu avatarlar ve sunucu güçlendirmeye kadar pek çok özellik Discord Nitro ile mümkün. Discord Nitro’nun sağladığı avantajlar ve özellikler ile sunucularınız daha ön planda olur ve daha çok kişiye erişebilirsiniz.

Discord Nitro Nasıl Alınır?

Discord Nitro GameSatış üzerinden satın alınabilir. Türkiye’nin en büyük e-pin alışveriş sitesi ve oyuncu pazarı üzerinden istediğiniz Discord Nitro veya Discord Classic ürünlerinden birini seçerek premium kullanıcı olmanız mümkün.

Discord Nitro Özellikleri Neler?

Discord normalde ücretsiz, ancak ücretli premium özellikleri sunan Discord Premium kullanıcılara daha cazip özellikler sunuyor. işte Discord Nitro özellikleri:
 • Global Emojiler
 • Özel Discord Etiketi
 • Yükseltilmiş Go-Live Akışı
 • Kaliteli Ekran Paylaşımı
 • Yükleme Sınırındaki Artış
 • Animasyonlu Profil Fotoğrafı