knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
DARTHMUFA DARTHMUFA @editor
Free Fire Yeni Harita Alpine ve Yeni Karakter Nairi!
Bu Haberi 102 Kişi Okudu

Free Fire Yeni Harita Alpine ve Yeni Karakter Nairi!

Free Fire yeni Alpine haritası ve yeni karakter Nairi 1 Ocak 2022 tarihinde oyunda olacak. Yeni yılın yeni haritası Alpine, oyuncular için önemli koleksiyon öğelerini ve oyun içi etkinliklerini içerecek. “Yeni Çağ” ile birilikte Free Fire Alpine haritası 1 Ocak’ta oyunda yerini alacak.


Free Fire Elmas Satın Al


Free Fire’a 1 Ocak’ta giriş yapıp, Yeti petlerini alabilirler. Free Fire Yeni Çağ, sınırlı sürede oyunda olacak etkinlikler ve görevlerin yanı sıra, kalıcı bahar temalı Alpine haritasına başlarken heyecan verici bir finale girecek.


Free Fire Yeni Çağ Etkinlikler


29 Aralık’tan itibaren Free Fire Winterland’deki yeni bahar haritasına göz atabilirsiniz. Bölgeleri keşfederken maceraların kilidini açabilirsiniz. 


Yeni Çağ Dereceli Sezonuyla Savaşın, Özel Koleksiyonları Yakalayın


Yeni harita Alpine 1 Ocak’ta Hayatta Kalanlar’a açılacak. Eğer Hayatta Kalanlar arasındaysanız, Magic Cube Exchange Store'daki özel eşyalarla değiştirilebilecek oyun içi maçlara katılabilir ve 100'den fazla Magic Cube Fragmenti kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Winter Icerunner kostüm paketi gibi bir dizi sınırlı süreli paketi yeterince New Age jetonu edindikten sonra, Yeni Çağ ana etkinliğindeki değişim mağazasında kullanabilirsiniz. 


Free Fire Yeni Harita Alpine


Free Fire yeni harita Alpine bir güney adası ve Team Elite'in kötü adamlar Bay Red ve Yeti'ye karşı çalınan enerji çekirdeği için sıkı bir şekilde savaştığı kış savaşı sırasında askeri bir karakol haline gelmeden önce balıkçı köyü olarak geçiyordu.


1 Ocak tarihinde Free Fire’a giriş yapın, Alpine haritasının detaylarını keşfedin!


Free Fire Yeni Alpine Haritası


Free Fire Yeni Karakter Nairi ve Özellikleri


Nairi Free Fire OB31 güncellemesinde tanıtılanson karakter. Nairi, iklim teknolojisini araştıran bir fırtına avcısı. Oyun içi yeteneği ise “Buz Ütü”.


Buz Ütü yeteneği, Gloo Walls’ın 20 saniye boyunca her 1 saniyede bir mevcut dayanıklılıklarının %20’sini yenilediği pasif bir yetenektir. Buz Ütü bir kez donatıldığında, katmanlar temel düzeyde AR’leri kullanarak Gloo Walls’a ekstra %25 hasar verebilir (Seviye 1).Free Fire Elmas satın al, Free Fire Yeni Çağ’ın savaşçısı ol!


Free Fire Elmas Satın Al

Free Fire Yeni Harita Alpine ve Yeni Karakter Nairi! Sıkça Sorulan Sorular

Free Fire Yeni Harita Alpine ne zaman gelecek?

“Yeni Çağ” ile birilikte Free Fire Alpine haritası 1 Ocak’ta oyunda yerini alacak. Yeni yılın yeni haritası Alpine, oyuncular için önemli koleksiyon öğelerini ve oyun içi etkinliklerini içerecek.

Free Fire Yeni Karakter Nairi ne zaman gelecek?

“Yeni Çağ” ile birilikte Free Fire Nairi 1 Ocak'ta oyunda yerini alacak.

Free Fire Nairi özellikleri neler?

Free Fire Nairi Özellikleri;

Nairi Free Fire OB31 güncellemesinde tanıtılanson karakter. Nairi, iklim teknolojisini araştıran bir fırtına avcısı. Oyun içi yeteneği ise “Buz Ütü”. Buz Ütü yeteneği, Gloo Walls’ın 20 saniye boyunca her 1 saniyede bir mevcut dayanıklılıklarının %20’sini yenilediği pasif bir yetenektir. Buz Ütü bir kez donatıldığında, katmanlar temel düzeyde AR’leri kullanarak Gloo Walls’a ekstra %25 hasar verebilir (Seviye 1).