knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!
Bu Haberi 6921 Kişi Okudu

Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

Son dönemlerin en popüler açık dünya RPG oyunu Genshin Impact, nihayet Türkçe oluyor! 


2020 yılından büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Genshin Impact, ülkemizde de önemli bir oyuncu kitlesine sahip. Geçtiğimiz aylarda Genshin Impact’e resmi Türkçe dil desteğinin geleceği konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamadan sonra Genshin Impact’e Türkçe dil desteği geleceği doğrulanmış oldu. Peki, Genshin Impact Türkçe dil desteği gelecek mi, Genshin Impact Türkçe dil desteği ne zaman gelecek? İşte detaylar…


Genshin Impact Genesis Crystals


Genshin Impact Artık Türkçe Oynanabilecek


MiHoYo, en popüler RPG oyunu olan Genshin Impact’ın yeni güncellemesi için bir canlı yayın gerçekleştirdi. MiHoYo, önümüzdeki aylarda gelecek olan güncellemeler ile birlikte Genshin Impact’e Türkçe dil desteğinin ekleneceğini açıkladı. İlerleyen zamanlarda oyuna Türkçe dil desteğinin yanı sıra oyuna çeşitli içerikler de (yeni bölgeler, karakterler ve silahlar) eklenecek.


Gensin Impact Türkçe Dil Desteği Ne Zaman Gelecek?


Genshin Impact Türkçe dil desteğinin çıkış tarihi de yapılan canlı yayında netlik kazandı. miHoYo, Genshin Impact 3.2 güncellemesinin 2 Kasım 2022 tarihinde geleceğini duyurdu. Genshin Impact 3.2 sürümü, oyuncuların oyunun gacha mekaniği aracılığıyla kilidini açabilecekleri iki yepyeni oynanabilir karakter olmak üzere önemli miktarda yeni içerik sunacak. Peki, Genshin Impact Türkçe dil desteği ne zaman gelecek?


Yapılan etkinlikte uzun zamandır beklenen Türkçe dil desteğinin de ne zaman geleceği açıklandı. Genshin Impact 7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan 3.3 sürümü ile birlikte Türkçe olarak oynanabilecek.


Genshin Impact Türkçe Dil Desteği


Genshin Impact 3.2 Sürümü Yenilikleri


Genshin Impact Türkçe dil desteği, 7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan 3.3 sürümü ile birlikte geleceği için hala zamanımız var. Dilerseniz  2 Kasım’da gelecek olan Genshin Impact 3.2 güncellemesinin detaylarına göz atalım. Genshin Impact  3.2 sürümüyle oyuna hangi yenilikler gelecek?


Genshin Impact 3.2 güncellemesi ile birlikte oyunda yeni iki karakteri göreceğiz. Yeni karakterlerin ismi Nahida ve Layla olarak tanıtıldı. Yoimiya ve Childe dahil olmak üzere önceden mevcut olan bazı karakterler de 3.2 güncellemesi ile birlikte geri dönecek. Ayrıca çok sayıda görev ve etkinlikler de mevcut olacak. Bunlardan bazıları Sumeru’nun Dendro Archon görev serisinin finali olacak. Genshin Impact 3.2 sürüm detayları için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Genshin Impact Genesis Crystals ve Genshin Impact Hesap Satışı için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Genshin Impact Hesap Satışı

Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Türkçe dil desteği gelecek mi?

Genshin Impact 7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan 3.3 sürümü ile birlikte Türkçe olarak oynanabilecek.

Genshin Impact hangi dil?

Genshin Impact, miHoYo tarafından geliştirilen ve Çince olan 2020 yapımı bir aksiyon-rol yapma video oyunudur.

Genshin Impact Türkçe altyazı var mı?

Şu anda Genshin Impact Türkçe altyazı yok ancak 7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan 3.3 sürümü ile birlikte reesmi Türkçe dil desteği eklenecek.