knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Genshin Impact İndirme ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?
Bu Haberi 1838 Kişi Okudu

Genshin Impact İndirme ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?

miHoYo tarafından geliştirilen aksiyon-rol yapma oyunu Genshin Impact, arkadaşlarınız ile birlikte keyifle oynayabileceğiniz bir oyundur. Genshin Impact, Steam gibi platformlarda bulunmaması nedeniyle, oyuna yeni başlayacak olan birçok oyuncu Genshin Impact nasıl indirilir bilmiyor. Bu yazımızda Genshin Impact nasıl indirilirGenshin Impact nasıl kayıt olunurGenshin Impact ne zaman çıktı? sorularına cevap veriyoruz. İşte detaylar…


Genshin Impact Hesap Satışı GameSatış Oyuncu Pazarı’nda!


Genshin Impact Genesis Crystals


Genshin Impact Ne Zaman Çıktı?


Genshin Impact uzun zamandır oyuncuların tercih ettiği en çok oynanan oyunlar arasında yer alan ve popülerliğini kaybetmemiş bir oyundur. Hala popülerliğini koruyan Genshin Impact için en çok merak edilen soru “Genshin Impact ne zaman çıktı?" oluyor. Genshin Impact 28 Eylül 2020 tarihinde Android, iOS, Microsoft Windows ile PlayStation 4 ve daha sonra 28 Nisan 2021 tarihinde PlayStation 5 için piyasaya sürüldü.


Genshin Impact Nasıl İndirilir?


Genshin Impact indirme işlemine geçmeden önce bilmeniz gerekenlerden biri Genshin Impact sistem gereksinimleridir. Herhangi bir oyunu indirmeden önce, öncelikle sistem gereksinimleri kontrolü sağlamak oyuncular için avantaj sağlar. Genshin Impact indirmeden önce aşağıda yer alan “Genshin Impact Sistem Gereksinimleri” yazımıza göz atın.


Genshin Impact Sistem Gereksinimleri 2022
Merak edenler, hiç oynanamış olanlar ve Genshin Impact oyununa başlamak isteyenler için, Genshin Impact sistem gereksinimleri, Genshin Impact kaç gb yer kaplıyor sorularını cevapladık. İşte Genshin Impact sistem gereksinimleri…


Şimdi Genshin Impact indirme işlemine geçelim. Sizler için aşağıda Genshin Impact PC ve mobile için indirme işlemlerini anlattık.


Genshin Impact PC Nasıl İndirilir?


Genshin Impact, Steam ve benzeri platformlarda yer almadığı için birçok oyuncu “Genshin Impact nasıl indirilir?” sorusunun cevabını bilmiyor. Sizlere aşağıda anlattığımız adımları takip ederek Genshin Impact oyununu nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz. Tavsiyemiz Genshin Impact resmi sitesi dışındaki sitelerden indirme işlemi yapmamanızdır. Şimdi adımlara geçelim:


Adım 1: İnternete tarayıcınızı açın ve Genshin Impact oyununun resmi sitesine girin. (Hızlı gitmek için buraya tıklayın)


Adım 2: Açılan ekran Mihoyo resmi sitesi olacak. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Download” simgesine tıklayın.


Genshin Impact Nasıl İndirilir


Adım 3: “Download” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir pencere açılacak. Bu pencerenin alt kısmında PS4, iOS, Androdid ve Windows için indirme seçenekleri olduğunu göreceksiniz. Genshin Impact PC indirme işlemi gerçekleştireceğiniz için “Windows” seçeneğine tıklayın. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


Genshin Impact İndirme


Genshin Impact Mobile Nasıl İndirilir?


Genshin Impact mobile indirme işlemi de kullanıcılar tarafından en çok aranan ve merak edilen işlemlerden biri. Genshin Impact mobil indirme işlemini Android ve iOS cihazlardan gerçekleştirebilirsiniz. 


Android İçin Genshin Impact İndirme


Adım 1: Cihazınız Android destekli bir cihaz ise cihazınızda bulunan “Google Play Store” uygulamasına giriş yapın. 


Adım 2: Arama kısmına “Genshin Impact” yazarak oyunun resmi sayfasına gidin.


Genshin Impact Mobile İndir


 

Adım 3: Genshin Impact Play Store sayfasına giriş yaptıktan sonra “İndir” butonuna basın. Oyun otomatik olarak cihazınıza inmeye başlayacaktır. Cihazınızda yeterli alan olup olmadığını önceden kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.


iOS İçin Genshin Impact İndirme


Adım 1: Genshin Impact oyununu iOS cihazınıza indirmek için, cihazınızda “App Store” uygulaması yüklü olmalıdır. Cihazınız iOS destekli bir cihaz ise cihazınızda bulunan “App Store” uygulamasına giriş yapın. 


Adım 2: Arama kısmına “Genshin Impact” yazarak oyunun resmi sayfasına gidin.


Genshin Impact Mobile İndir


Adım 3: Genshin Impact App Store sayfasına giriş yaptıktan sonra “İndir” butonuna basın. Oyun otomatik olarak cihazınıza inmeye başlayacaktır. Cihazınızda yeterli alan olup olmadığını önceden kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.


Genshin Impact Nasıl Kayıt Olunur?


Genshin Impact Windows ve mobil cihazlara indirme işlemlerini öğrendik. Peki Genshin Impact oyununa nasıl kayıt olacağımızı biliyor muyuz? Genshin Impact kayıt işlemlerini sizler için adım adım anlattık.


Adım 1: İnternete tarayıcınızı açın ve Genshin Impact oyununun resmi sitesine girin. (Hızlı gitmek için buraya tıklayın)


Adım 2: Açılan pencerenin sağ üst kısmında yer alan “Log In” sekmesine tıklayın.


Adım 3: Karşınıza açılan ekran üyelik giriş ekranıdır. Sizin üyeliğiniz olmadığı için “Register Now” sekmesine tıklamanız gerekiyor. 


Genshin Impact Nasıl Kayıt Olunur


Adım 4: Karşınıza yeni bir ekran açılacak. Burada sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Tüm bilgileri girdikten sonra koşulları kabul edin ve “Register” sekmesine tıklayarak Genshin Impact kayıt olma işlemini tamamlayın.


Genshin Impact Kayıt Olma


Genshin Impact nasıl indirilir? ve Genshin Impact nasıl kayıt olunur? işlemlerini adım adım anlattığımız yazımızın sonuna geldik. Tüm güncel oyun haberleri için bizi takip edin. Genshin Impact Hesap Satışı ve Genshin Impact Genesis Cyrstals satışları için sitemizde bulunan Genshin Impact kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


Genshin Impact Hesap Satış

Genshin Impact İndirme ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Ne Zaman Çıktı?

Genshin Impact 28 Eylül 2020 tarihinde Android, iOS, Microsoft Windows ile PlayStation 4 ve daha sonra 28 Nisan 2021 tarihinde PlayStation 5 için piyasaya sürüldü.

Genshin Impact PC Nasıl İndirilir?

  • Adım 1: İnternete tarayıcınızı açın ve Genshin Impact oyununun resmi sitesine girin. (Hızlı gitmek için buraya tıklayın)
  • Adım 2: Açılan ekran Mihoyo resmi sitesi olacak. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Download” simgesine tıklayın.
  • Adım 3: “Download” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir pencere açılacak. Bu pencerenin alt kısmında PS4, iOS, Androdid ve Windows için indirme seçenekleri olduğunu göreceksiniz. Genshin Impact PC indirme işlemi gerçekleştireceğiniz için “Windows” seçeneğine tıklayın. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

Genshin Impact Nasıl Kayıt Olunur?

  • Adım 1: İnternete tarayıcınızı açın ve Genshin Impact oyununun resmi sitesine girin. (Hızlı gitmek için buraya tıklayın)
  • Adım 2: Açılan pencerenin sağ üst kısmında yer alan “Log In” sekmesine tıklayın.
  • Adım 3: Karşınıza açılan ekran üyelik giriş ekranıdır. Sizin üyeliğiniz olmadığı için “Register Now” sekmesine tıklamanız gerekiyor.
  • Adım 4: Karşınıza yeni bir ekran açılacak. Burada sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Tüm bilgileri girdikten sonra koşulları kabul edin ve “Register” sekmesine tıklayarak Genshin Impact kayıt olma işlemini tamamlayın.