knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Detayları
Bu Haberi 213 Kişi Okudu

Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Detayları

Uzun süredir geniş bir kitleye hitap eden ve çapraz platform mantığı ile bir çok oyun platformunda bulunan Genshin Impact yakın tarihte Genshin Impact v3.3 güncellemesinin tanıtılacağı bir yayın duyurmuştu. Bu yayından sonra detaylı bir şekilde güncelleme hakkında iletilen bilgiler ve özelikleri sizler için araştırdık. 


Genshin


En ucuz Genshin Impact Crystals almak için görsele tıklayabilir ve rakiplerinden daha fazla özelliğe sahip olabilirsin. Hadi GameSatış'tan en ucuz Genshin Impact Crystals satın al.


Genshin Impact v3.3 Güncellemesi Detayları


Yakın tarihte resmi web sitesinden yayınlanan ve sizlerle paylaştığımız habere göre Genshin Impact v3.3 güncellemesi kendisiyle birlikte bir çok yeniliği getirecek gibi görünüyor. Detaylarla alakalı herkesin merakla beklediği tanıtım yayını sonrası kafamızda bulunan bir çok soru işareti böylece sonlandı. Bu soru işaretlerinden en büyüğü mutlak olarak Türk Genshin Impact Oyuncuları tarafından merak edilen Genshin Impact Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi? Sorusu oldu. Yine daha önce yazdığımız haberlerimizden birinde size konuyla alakalı bilgi vermiş ve Genshin Impact Türkçe dil desteğinin geleceğini duyurmuştuk.


Genshin Impact Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi?


Yapılan yayında açıklandığına ve öncesinde ulaştığımız bilgilere dayanarak Genshin Impact Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi? Sorusuna evet diyebiliyoruz. Genshin Impact v3.3 Güncellemesi geldiği tarihte oyuna çeşitli yenilikler ile birlikte Genshin Impact Türkçe Dil Desteği'de gelecek. 


Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Nedir?


Genshin


Genshin Impact önceki sezonunda, Semeru için sona eren hikaye dizisi ardından Genshin Impact v3.3 ile yeni bir sezon gelecek. Bu sezonda Faruzan ve Wanderer adında iki dost, ayrıca yeni karakter yeni hikayeler ve meydan okumalar oyuna dahil edilecek. Bunun yanı sıra element tabanlı çatışma sistemi ile strateji geliştirmeyi bir araya getiren Genius Invation TCG üzerinden yapay zekalar, arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyunlar ile düello yapabilmeniz de mümkün olacak. Aktarılan detaylara göre Archon Quest'te bertaraf edilen insan yapımı tanrının ardından, artık Wanderer olarak adlandırılan Scaramouche Nadiha'nın gözetimi altında hareket edecek. Inversion Of Genesis adı altındaki yeni Archon Quest'te ise Wanderer ile Irminsul'a gidecek ve hikayenin devamını göreceğiz.


Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?


Güncelleme yayında açıklanan bilgilere ve öncesinde sizlerle paylaştığımız haberlere göre 7 Aralık 2022 tarihinde yayında olacak. Bu tarih net olmakla beraber ilerleyen süreçte güncelleme içinde çeşitli değişiklikler olabileceğini kestirebiliyoruz. Bu güncellemenin en can alıcı noktalarından birisi olan Genshin Impact Türkçe Dil Desteği olmakla beraber aynı zamanda çapraz kayıt ve çapraz platform özellikleri de yeni güncellemenin öne çıkan özelliklerinden.


Genshin Impact Wanderer Kimdir?


Beş yıldızlı Anemo hızlandırıcısı kullanan Wandarer, Dört yıldızlı Anemo okçuşu Faruzan ile birlikte olarak kadroya katılacak. Wanderer havaya yükselerek saldırı yapma yeteneğine sahipken, gücü de Hydro, Pyro, Cryo ve Electro ile temas ettiğinde arttılabilir.


Genshin Impact Faruzan Kimdir?


Akademiya'nın mekanik dahisi olan Faruzan, çatışma sırasında silah olarak yay kullanıyor.  Kendisi Anemo DMG Bonus etkileri ile takım arkadaşlarına destek olurken, düşmanların Anemo Resistance'ını da zayıflatıyor.


Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Diğer Detaylar


Genshin Impact


Yayınlanacak olan bu güncelleme ile birlikte yeni sezona özel olarak tuğla kırma mini oyunlarında usta olan Arataki Itto ile karşı karşıya geleceğimiz Akitsu Kimodameshi ve sınırlı bir sürede Wilderness Balloons toplamamazın gerekeceği Across the Wlderness etkinliklerinin yanı sıra klasik saklambaç oyunu Wndtrace ve meydan okuma etkinliği Misty Dungeon'da oyunculara sunulacak.


Genshin


Siz de kendinize uygun hesaplar ile yeni gelecek olan bu güncellemeden en hızlı şekilde yararlanmak adına güvenli Genshin Impact hesap almak için görsele tıklayın.

Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Detayları Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Faruzan Kimdir?

Akademiya'nın mekanik dahisi olan Faruzan, çatışma sırasında silah olarak yay kullanıyor.  Kendisi Anemo DMG Bonus etkileri ile takım arkadaşlarına destek olurken, düşmanların Anemo Resistance'ını da zayıflatıyor.

Genshin Impact Wanderer Kimdir?

Beş yıldızlı Anemo hızlandırıcısı kullanan Wandarer, Dört yıldızlı Anemo okçuşu Faruzan ile birlikte olarak kadroya katılacak. Wanderer havaya yükselerek saldırı yapma yeteneğine sahipken, gücü de Hydro, Pyro, Cryo ve Electro ile temas ettiğinde arttılabilir.

Genshin Impact V3.3 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Güncelleme yayında açıklanan bilgilere ve öncesinde sizlerle paylaştığımız haberlere göre 7 Aralık 2022 tarihinde yayında olacak. Bu tarih net olmakla beraber ilerleyen süreçte güncelleme içinde çeşitli değişiklikler olabileceğini kestirebiliyoruz. Bu güncellemenin en can alıcı noktalarından birisi olan Genshin Impact Türkçe Dil Desteği olmakla beraber aynı zamanda çapraz kayıt ve çapraz platform özellikleri de yeni güncellemenin öne çıkan özelliklerinden.

Genshin Impact Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi?

Yapılan yayında açıklandığına ve öncesinde ulaştığımız bilgilere dayanarak Genshin Impact Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi? Sorusuna evet diyebiliyoruz. Genshin Impact v3.3 Güncellemesi geldiği tarihte oyuna çeşitli yenilikler ile birlikte Genshin Impact Türkçe Dil Desteği'de gelecek.