knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Genshin Impact Yeni Karakter Layla!
Bu Haberi 266 Kişi Okudu

Genshin Impact Yeni Karakter Layla!

miHoYo tarafından geliştirilen ve 2020 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan Genshin Impact Türkiye'de oldukça popüler bir oyundur. Yakın tarihte The Game En İyi Mobil Oyun Ödülü alarak başarılarına bir yenisi ekleyen Genshin Impact yeni bir karakter getireceğini açıkladı. Genshin Impact Yeni Karakter Layla ile alakalı detaylar haberimizin devamında.


Genshin


Genshin Impact Yeni Karakter Layla Detaylar


Layla Genshin Impact'e yeni eklenmiş olan bir Cryo karakteridir. Rtawahist Darshan'a yeni kaydolmuş ve Teorik Astroloji konusunda uzmanlaşmış bir öğrencidir. Layla sağlığının en kötü olduğu dönemde bile, öğretmenlerinin ve diğer arkadaşlarının gözüne en iyi öğrencilerden biri oldu. Yıldızların Nimetine sahip olması onu bu konuda uzman bir hale getiriyor.


Genshin Impact Layla En İyi Build


Genshin Impatch Support Build


Layla HP yenileyebilen ve sağlam kalkanlar yaratabilen bir destek karakteridir.


Genshin Impact En İyi Layla Silahları

 

  • Genshin: Bu silahı kuşandığında Layla'nın HP seviyesi %20 artar. - Bir eleman beceresi ile rakiplerine saldırdığında 20 saniyeliğine Büyük İlahi etkisini kazanır. - Bu etkin kuşanan karakterin Element Ustalığının Maksimum HP'sinin %0,12'si kadar arttır.- Bu etki her 0,3 saniyede bir tetiklenebilir. En fazla 3 yığın toplanabilir. Bu etki 3 yığın kazandığında veya üçüncü yığının süresi yenilendiğinde, yakındaki tüm grup üyelerinin Element Ustalığı, 20 saniye kuşanan karakterin maksimum HP'sinin %0,2'si kadar artar.
  • Genshin CRIT vuruşları, karakter için 6 Enerjiyi yenileyecek olan 1 Elemental Orb oluşturmak için %60/70/80/90/100 şansa sahiptir. Yalnızca her 12/10,5/9/7,5/6 saniyede bir gerçekleşebilir.


Genshin Impact En İyi Layla Eserleri

 

  •  HP +20% Bir Element Becerisi bir rakibe vurduğunda, yakındaki tüm parti üyelerinin ATK'sı 3 saniyeliğine %20 ve Kalkan Güçleri %30 artar. Bu etki her 0,5 saniyede bir tetiklenebilir. Bu etki, bu yapı setini kullanan karakter sahada olmadığında bile tetiklenebilir.
  • ​ Element Patlaması HSR +%20​​​​​​ Elemental Burst kullanmak, tüm parti üyelerinin SDR'sini 12 saniyeliğine %20 arttırır. Bu etki birikemez.


Genshin Impact En İyi Takım Kombinasyonları


Genshin


Genshin


Genshin


Genshin Impact Version 3.3 Özel Gösterim Programı Ne Zaman?


Genshin


Genshin Impact Yeni Özel Program Tanıtımını yapacağını duyurdu. Türkiye'de oldukça popüler olan bu çapraz platform destekli oyun, kendi resmi twitch kanalı ve youtube kanalından canlı olarak yeni içerik hakkında bilgi vereceğini bildirdi. 25.11.2022 saat 07.00'de (UTC-5) itibari ile prömiyer sonrasında ise 25.11.2022 saat 11.00'de (UTC-5) resmi YouTube kanalında da yayınlanacak. Yayın esnasında özel kodlar ve droplar düşeceği verilen bilgiler arasında.


Genshin


Sizler için hazırladığımız Genshin Impact Yeni Karakter Layla Rehberi ve Genshin Impact 3.3 Güncellemesi hakkında olan yazımızın sonuna geldik. Siz de en uygun fiyatlar ile Genshin Impact Hesap Satın Almak veya Genshin Impact Hesap Satmak için görsele tıklayabilirsiniz. 

Genshin Impact Yeni Karakter Layla! Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Yeni Karakter Ne Zaman Yayınlandı?

Genshin Impact yeni karakter Layla, 15 Kasım 2022 itibari ile yayınlandı.

Genshin Impact Yeni Güncelleme 3.3 Ne Zaman?

Yeni güncelleme duyurusu ve özellikleri bugün saat 11.00 itibari ile canlı yayın üzerinden duyurulacak.

Genshin Impact En İyi Layla Silahları Nelerdir?

Key Of Khaj-Nisut: Bu silahı kuşandığında Layla'nın HP seviyesi %20 artar. - Bir eleman beceresi ile rakiplerine saldırdığında 20 saniyeliğine Büyük İlahi etkisini kazanır. - Bu etkin kuşanan karakterin Element Ustalığının Maksimum HP'sinin %0,12'si kadar arttır.- Bu etki her 0,3 saniyede bir tetiklenebilir. En fazla 3 yığın toplanabilir. Bu etki 3 yığın kazandığında veya üçüncü yığının süresi yenilendiğinde, yakındaki tüm grup üyelerinin Element Ustalığı, 20 saniye kuşanan karakterin maksimum HP'sinin %0,2'si kadar artar.


Tenacity Of The Millelith: HP +20% Bir Element Becerisi bir rakibe vurduğunda, yakındaki tüm parti üyelerinin ATK'sı 3 saniyeliğine %20 ve Kalkan Güçleri %30 artar. Bu etki her 0,5 saniyede bir tetiklenebilir. Bu etki, bu yapı setini kullanan karakter sahada olmadığında bile tetiklenebilir.