knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
World Of Warcraft Dragonflight Erişime Açıldı
Bu Haberi 202 Kişi Okudu

World Of Warcraft Dragonflight Erişime Açıldı

Blizzard tarafından yapımcılığı ve yayıncılığı üstelenen yıllardır eskimeyen, hala aktif oyuncu sayısı yüksek olan World Of Warcraft için ek paket olan Dragonflight yayınlandı. Sizler için paket hakkında detayları, türlerini ve özelliklerini araştırdık. Detaylar haberimizin devamında.


World Of Warcraft Dragonflight Yenilikler Nelerdir?


İçerisinde çeşitli yenilikler barındıran ve oynanış üzerinde büyük etkisi olacağını düşündüğümz World Of Warcraft Dragonflight yeni bir özellik olarak hayatımıza Dragonrider yani Ejderha Sürücüsü mantığını sokuyor. Bu sayede araziyi keşfederek kendinize ait olabilecek toplam dört yeni Dragon Isles Drakes edinebilirsiniz. World Of Warcraft Dragonflight paketi oynanış bilgileri ise şu şekilde iletilmiş.

 

 • Özel Hareketler : Beceriniz üzerinde geliştirme sağladıkça siz ve Drake'iniz yeni manevralarda ustalaşacaksınız.
 • Yetenekli Sürücü : Eski glifleri avlayarak yeni Dragonriding beceri ağacınızı ilerletebilirsizin.
 • Daha Fazla Özelleştirme : Bu paket ile birlikte Drake'iniz ile başardığınız her olay sonucu yeni özelleştirmelerin seçeneklerini açacaksınız.


World Of Warcraft Dragonflight Yeni Kıta Nedir?


Yayınlanan bu yeni paket ile birlikte Blizzard tarafından yeni bir kıta daha oyuna eklendi. Eklenen bu ada Dragon Isles olarak adlandırılmış ve Azeroth'un dragonflightlarının atalarının evi olduğu bildirilmiş. Bu ada ile birlikte oyuna dahil olan bölgeler ise şu şekildedir;

 

Uyanan Kıyılar


Wow uyuyan kıyılar

 

Alexstrasza'nın daveti üzerine Horde Alliance'in kahramanları bu canlı çalkantılı diyarda kırmızı ejderha uçuşuna yardım etmek için geliyor. Burada Wrathion siyah ejderha uçuşunun hisarını düşmanın elinden geri almasına yardım etmeleri için Azertoh'un şampiyonlarını çağıracak.

 

Ohn'ahran Ovaları 


WOW Ohn'ahran Ovaları

 

Bu yemyeşil otlaklar uzun zaman önce yeşil yusufçukla bir bağ kurmuş olan kuderli Maruuk centaur kabilelerine ev sahipliği yapıyor. Anca Ysera'nın ölümünden bu yana yeşil ejderhalar belirsiz bir gelecekle karşı karşıyadır.

 

Azure Açıklığı 


 

Mavi ejder uçuşunun büyülü arşivlerini elinde tutan Azure Span, kıyıdaki tuskarr köylerinden genişleyen bir orman tundrasına, buz ve kardan yükselen kulelere kadar uzanır. Gnoll ve furbolg kabileleri bu eski toprakları yuvaları olarak adlandırıyor.

 

Taldraszus 


WOW Taldraszus

 

Suretle ve uçuşları için güç merkezi olan Thaldraszus, ejderhaların krallığının parlayan ışığı olarak duruyor. Bronz ejderha uçağı da burada zaman dilimlerini gözetliyor ve Azertoh'un hem geçmişinin hem de geleceğinin güvende kalmasını sağıyor.

 

Yasak Erişim 


WOW Yasak Erişim

 

Ejder Adaları kıyılarında bulunan Yasak Menzil, Dünya Muhafızı Neltharion tarafından nihai askerleri olan dracthyr için bir eğitim alanı olarak hizmet etmesi için biçimlendirildi. Ancak korkunç bir savaşı ardından ada asırlardır uykuda ve terk edilmiş durumdaydı. Kadim bir düşmanın dönüşü draktiri harekete geçirene kadar.


World Of Warcraft Dragonflight Yeni Sistemler Nelerdir?


Blizzard yeni yayınladığı bu paket ile birlikte World Of Warcraft Yeni Yetenek Sistemini duyurdu, bu yetenek sisteminde gelişmiş bir kaç özelliği görüntülüyoruz. World Of Warcraft Yeni Yetenek Ağacı'nın detayları ise şu şekilde,


WOW Yeni Yetenek

 

Yeni yetenek ağacı haricinde yine bu paket ile birlikte gelen özelliklerden bir kaç tanesi daha oyunun kaderini etkileyebilecek düzeyde değişiklikler. Bunlar ise bize şu şekilde aktarılmış,
 

 • Yeni Seviye Sınırı : Seviye 70'e giden yolun her adımında yeni yetenekler kazanarak Ejderha Adalarını keşfederken gücün yeni zirvelerine yükselin.
 • Yeni Baskın : Kötü niyetli güçleri Dragon Aspect'lere karşı serbest bırakılmadan önce Primal Incarnates'in kadim hapishanesine girin.
 • Yeni Zindanlar : Kara ejderha uçuşunun kalesi Nelttharus'u geri almak için savaşın, Uldaman'ın daha önce bilinmeyen odalarını keşfedin, kırmızı ejderha uçuşunun Yaşam Havuzlarını savunun ve daha fazlasını yapın!


World Of Warcraft Dragonflight Sürümleri Nelerdir?


World Of Warcraft Dragonflight toplam 3 farklı sürüm olmak üzere yayınlandı. Bunlar kendi içlerinde çeşitli özellikler barındırmakla beraber, getirileri aynı düzeyde oldukça farklı. Bu sürümlerden en basit olanı ve en yüksek olanını sizler için şu şekilde sıraladık.

 

 • Temel Sürüm : Başlangıç sürümü olan bu sürüm ile birlikte size gelen toplam 2 içerik mevcut. Bu içeriklerden birisi World Of Warcraft Dragonflight olurken diğeri ise Draktir Çağırıcı oluyor.
 • Kahraman Sürümü : Bu sürüm orta seviye sürüm olmakla birlikte size temel sürüm + Dragonflight Karakter Desteği ve Murkastrasza Evcil Hayvan'ı sağlıyor.
 • Epik Sürüm : Diğer iki sürüm dahilinde ayrıca Timewalker'ın Hearthstone'u, Büyü Koruyucu Transmog'un Tacı, Wings Of Awakening Transmog, 30 Günlük oynama süresi sahibi oluyorsunuz.


World of Warcraft Dragonflight Base Edition nereden satın alınır?


Uzun süredir oyun satışında sektörün üst seviyelerinde bulunan GameSatış'tan en ucuz şekilde World Of Warcraft Base Edition alabilirsiniz. Hızlı teslimat sayesinde satın aldığınız durumda size aktarılacak kod ile oyunun keyfini çıkarabilir ve yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz. World Of Warcraft Dragonflight dahil önceki tüm The Burning Crusade, Wrath Of Lich King, Catalysm, Mists Of Pandaria Warlords of Draenor Legion ve Battle for Azertoh satışlarında olduğu gibi World Of Warcraft Dragon Flight Base Edition paketini yine GameSatış'tan en ucuz fiyatlarla alabilirsiniz.


World of Warcraft Dragonflight Base Edition nasıl aktif edilir?


World Of Warcraft Dragonflight Base Edition'u satın aldıktan sonra sizlere sipariş mesajlarınız üzerinden teslim edeceğimiz kodu Battle.net üzerinden aktif edebilirsiniz. Sonrasında Blizzard Battle.net App uygulamasını indirdikten sonra World Of Warcraft Dragonflight Base Edition indirmeye başlayabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız World Of Warcraft Dragonflight yeni paketi ile alakalı olan yazımızın sonuna geldik. Siz de rakiplerinizden önce bu içeriğe sahip olmak ve tüm adaların fatihi olmak istiyorsanız en ucuz World Of Warcraft Dragonflight almak için buraya tıklayın! Bir adım önde olun.

World Of Warcraft Dragonflight Erişime Açıldı Sıkça Sorulan Sorular

World Of Warcraft Dragonflight Sürümleri Nelerdir?

 • Temel Sürüm : Başlangıç sürümü olan bu sürüm ile birlikte size gelen toplam 2 içerik mevcut. Bu içeriklerden birisi World Of Warcraft Dragonflight olurken diğeri ise Draktir Çağırıcı oluyor.
 • Kahraman Sürümü : Bu sürüm orta seviye sürüm olmakla birlikte size temel sürüm + Dragonflight Karakter Desteği ve Murkastrasza Evcil Hayvan'ı sağlıyor.
 • Epik Sürüm : Diğer iki sürüm dahilinde ayrıca Timewalker'ın Hearthstone'u, Büyü Koruyucu Transmog'un Tacı, Wings Of Awakening Transmog, 30 Günlük oynama süresi sahibi oluyorsunuz.

World Of Warcraft Dragonflight Yeni Özellikler Nelerdir?

 • Özel Hareketler : Beceriniz üzerinde geliştirme sağladıkça siz ve Drake'iniz yeni manevralarda ustalaşacaksınız.
 • Yetenekli Sürücü : Eski glifleri avlayarak yeni Dragonriding beceri ağacınızı ilerletebilirsizin.
 • Daha Fazla Özelleştirme : Bu paket ile birlikte Drake'iniz ile başardığınız her olay sonucu yeni özelleştirmelerin seçeneklerini açacaksınız.

World Of Warcraft Dragonflight Yeni Kıta Nedir?

Yayınlanan bu yeni paket ile birlikte Blizzard tarafından yeni bir kıta daha oyuna eklendi. Eklenen bu ada Dragon Isles olarak adlandırılmış ve Azeroth'un dragonflightlarının atalarının evi olduğu bildirilmiş.

World of Warcraft Dragonflight Base Edition nasıl aktif edilir?

World Of Warcraft Dragonflight Base Edition'u satın aldıktan sonra sizlere sipariş mesajlarınız üzerinden teslim edeceğimiz kodu Battle.net üzerinden aktif edebilirsiniz. Sonrasında Blizzard Battle.net App uygulamasını indirdikten sonra World Of Warcraft Dragonflight Base Edition indirmeye başlayabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

​​​​​​​World of Warcraft Dragonflight Base Edition nereden satın alınır?

Uzun süredir oyun satışında sektörün üst seviyelerinde bulunan GameSatış'tan en ucuz şekilde World Of Warcraft Base Edition alabilirsiniz. Hızlı teslimat sayesinde satın aldığınız durumda size aktarılacak kod ile oyunun keyfini çıkarabilir ve yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz. World Of Warcraft Dragonflight dahil önceki tüm The Burning Crusade, Wrath Of Lich King, Catalysm, Mists Of Pandaria Warlords of Draenor Legion ve Battle for Azertoh satışlarında olduğu gibi World Of Warcraft Dragon Flight Base Edition paketini yine GameSatış'tan en ucuz fiyatlarla alabilirsiniz.