knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online'a Yeni Talisman Item (Tılsım Eşyası) Geliyor!
Bu Haberi 1677 Kişi Okudu

Knight Online'a Yeni Talisman Item (Tılsım Eşyası) Geliyor!

Tüm şövalyelerin dikkatine, Knight Online’a yeni eşyalar geliyor!


Knight Online yeni eşyalar Talisman Item yani Tılsım Eşyaları geçtiğimiz saatlerde duyuruldu. Knight Online’a yeni eklenecek olan bu eşyalar hakkında henüz pek fazla bir bilgi yok ancak şimdiye kadar açıklanan tüm detayları sizlere aktaracağız. İşte Knight Online Talisman Item (Tılsım Eşyaları) hakkında tüm bildiklerimiz…


Knight Online en uygun GB fiyatları GameSatış’ta! Knight Online yeni sunucu GB alışverişleriniz için hemen aşağıdaki görsele tıklayarak Knight Online GB sayfasına gidin.


Knight Online GB


Knight Online Talisman Item (Tılsım Eşyaları)


Knight Online Talisman Item yani yeni Tılsım Eşyaları geçtiğimiz saatlerde duyuruldu. Knight Online Tılsım Eşyaları, 23 Şubat 2023 tarihinde oyuna eklenecek. İlk olarak "Cesaret Tılsımı" "Talisman of Courage" oyuna eklenecek ve Tılsımlar tüm sunucularda aktif olacaktır.


Knight Online’ın en yeni eşyalarıTılsım Eşyaları” olarak geçmektedir. Bilindiği üzere eskiden Knight Online’da aksesuar ve set eşyalarla kendinizi güçlü kılabiliyordunuz. Ancak oyuna yeni eklenecek olan Knight Online Tılsım Eşyaları ile çok daha fazlasını elde edebileceksiniz. İlk olarak Tılsımlar, kanatların ve perilerin donatıldığı taraftaki yuvalara takılmaktadır. Donatıldıktan sonra, baş bölgenizin yakınında sizi takip edecektir.


Knight Online Tılsım Eşyaları


İki tür Tılsım öğesi vardır: Cesaret ve Ruh


Bu tılsımların yetenekleri birbirinden farklı olduğu gibi, kazanma yolları da farklıdır. Knight Online Cesaret Tılsımı, saldırı ve savunma sağlar. Cesaret parçaları, Ronarkland’daki düşmanları yenme görevinden elde edilebilir. Talisman of Spirit, deneyim kazanımını ve katkı puanlarını artırma seçeneğine sahiptir. 


Knight Online Talisman of Spirit


Juraid Temple’dan ödül alarak Tılsım Ruh parçaları toplayabilirsiniz. [Falcı] McKean ile her bir parçayı toplayabilir ve bitmiş bir Tılsım öğesine dönüştürebilirsiniz. Başlangıçta, bir Tılsım öğesi aldığınızda, istatistiklerinizden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak istatistiklerinizi geliştirme ile artırabilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi yakında Knight Online tarafından duyurulacaktır.


Yükseltme sırasında öğenizin yok edilmesinden endişe etmeyin. Çünkü Tılsım eşyalarını yükseltirken eşya yok edilemeyecek. Bunun yerine, yükseltme adımı belirli bir seviyeye düşürülecek. +10’dan sonra başarısız olduğunda, duruma göre belli bir seviye düşecektir.


Knight Online Tılsım Eşyası Yükseltme


Yükseltme ne kadar başarılı olursa, seçenek o kadar güçlü hale gelir. Eşyanın görünümü ve etkisi her aşamada güçlenir. Karivdis gözyaşlarını kullanırsanız, yükseltme şansınızı artırabilirsiniz. 


Knight Online Tılsım Eşyaları takas edilemez. 


Knight Online yeni Tılsım Eşyaları hakkında bilgiler şimdilik bu kadar. Güncelleme çok yakında Knight Online’a gelecek. O zaman kadar herhangi bir bilgi geldiğinde yeniden sizlerle paylaşacağız.  


Knight Online Talisman Item (Tılsım Eşyaları) Ne Zaman Gelecek?


Knight Online Tılsım Eşyaları, 23 Şubat 2023 tarihinde oyuna eklenecek. İlk olarak "Cesaret Tılsımı" "Talisman of Courage" oyuna eklenecek ve Tılsımlar tüm sunucularda aktif olacak.


Knight Online Tılsım Eşyaları Takas Edilebilir Mi?


Hayır, Knight Online Tılsım Eşyaları takas edilemez.


Knight Online Goldbar

Knight Online'a Yeni Talisman Item (Tılsım Eşyası) Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Talisman Item Nedir?

Knight Online Talisman Item, Tılsım Eşyaları olarak geçmektedir, Knight Online’ın en yeni eşyalarıdır. Bilindiği üzere eskiden Knight Online’da aksesuar ve set eşyalarla kendinizi güçlü kılabiliyordunuz. Ancak oyuna yeni eklenecek olan Knight Online Tılsım Eşyaları ile çok daha fazlasını elde edebileceksiniz.

Knight Online Talisman Item (Tılsım Eşyaları) Ne Zaman Gelecek?

Knight Online Tılsım Eşyaları, 23 Şubat 2023 tarihinde oyuna eklenecek. İlk olarak "Cesaret Tılsımı" "Talisman of Courage" oyuna eklenecek ve Tılsımlar tüm sunucularda aktif olacak.

Knight Online Tılsım Eşyaları Takas Edilebilir Mi?

Hayır, Knight Online Tılsım Eşyaları takas edilemez.