knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Vega Sunucusunda Başlanır mı? Server Durumu
Bu Haberi 2937 Kişi Okudu

Knight Online Vega Sunucusunda Başlanır mı? Server Durumu

Knight Online, farklı serverlere sahip bir oyun olarak ön plana çıkmaktadır. Bir dönem gençlerin en sevdiği oyunlardan biri olan ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Knight Online, oldukça zengin içeriğe sahiptir. Knight Online Vega başta olmak üzere oyunda farklı serverler bulunmakta ve bu serverler sayesinde birçok insan, sorunsuz bir şekilde oyun oynama şansı elde etmektedir. Siz de bu Vega sunucusunda oyuna başlayacaksanız, GameSatış üzerinden Knight Online GB satın al ve rakiplerinden önde ol.

 

Knight Online'da bulunan Vega serveri ile ilgili derinlemesine bir şekilde bilgi sahibi olmadan önce “server”in ne olduğunun anlaşılması gerekmektedir. Server, aslında bir bilgisayar gibidir ve içerisinde bellek (RAM), işlemci (CPU), sabit sürücü vb. bileşenler bulunmaktadır. Gündelik hayatta kullanılan bilgisayarlardan çok daha güçlü olan serverler, insanların oyun oynarken zorlanmasını engellemektedir.

 

Knight Online’da farklı serverler bulunmakta olup oyuncular bu serverlere giriş yaparak sorunsuz bir şekilde oyun oynamakta ve bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma meydana gelmemektedir. Peki ama Knight Online serverları nelerdir?

 

 

knight online server

 

Knight Online Serverları

Knight Online’da, daha önce de bahsettiğimiz üzere en son olarak açılmış farklı serverler bulunmaktadır. Knight Online serverleri konusunda genel olarak aşağıdaki gibi bir sıralama yapılabilir:

 

 • Vega
 • Sirius
 • Altar

 

Bu serverlerin her biri farklı özelliklere sahiptir ve birçok oyuncu, bu serverlerde oyun oynamaktadır. Peki ama Knight Online’de bulunan vega serveri tam olarak nedir ve hangi özelliklere sahiptir?

 

Knight Online Vega Nedir?

Birçok oyuncu, Knight Online vega nedir sorusu üzerinden çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Vega, Knight Online’de bulunan bir server olarak bilinmektedir. Sunucu çeşitliliği ile ön plana çıkan Knight Online, bu özelliği ile birçok insanın oynadığı bir oyun olarak oyun dünyasında yerini almaktadır. Peki ama Vega serverinin özellikleri nelerdir, server dahilinde neler bulunmaktadır?


 

Knight Online Vega Serveri

Knight Online’de yer alan serverlerden biri olan Vega’nın genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen özelliklere sahip olduğunu ifade etmek olanaklıdır:

 

 • Humanlar CZ’de oldukça üstün bir konumda yer almaktadır.
 • Pazar sayısı bir hayli sınırlıdır.
 • Humanlar genel olarak üstün bir ırk olarak ön plana çıkmaktadır.
 • Karuslarda Priest eksikliği bulunmaktadır.

 

Yukarıdaki özelliklerin tamamı Vega serveri kapsamında yer almaktadır. Bir oyuncu, hangi serveri seçeceğine karar veremiyorsa eğer aşağıdaki gibi sıralanabilen kriterleri düşünmeli ve bu kriterlere uygun olacak şekilde server tercihinde bulunmalıdır.

 

 • Irk eşitliği
 • Pazar dengesi
 • PK eşitliği
 • Pazar seriliği

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların, server seçiminde bir hayli önemli olduğunu hatırlatmakta fayda bulunmaktadır. Oyuncular, Knight Online Vega kapsamında yer alan özellikleri, belirtilmiş olan kriterlere göre değerlendirebilmektedir.