knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
2022 Worlds  Drop ve İzleme Ödülleri Nasıl Alınır?
Bu Haberi 769 Kişi Okudu

2022 Worlds Drop ve İzleme Ödülleri Nasıl Alınır?

Çok az bir zaman kaldı! League of Legends 2022 Worlds başlıyor. Geçtiğimiz günlerde League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası Rehberi’ni sizlerle paylaşmıştık. 2022 Worlds’e sayılı günler kala oyuncular yakında çıkacak olan ücretsiz oyun için ödüller ve 2022 Worlds izleme ödüllerini merak etmeye başladı. League of Legends Dünya Şampiyonası esnasında alabileceğiniz ödüller hakkında tüm bilgileri bu yazımızda merak edenlerle paylaşıyoruz. 2022 Worlds nasıl izlenir? 2022 Worlds ödülleri ve dropları nelerdir, nasıl alınır? İşte tüm cevaplar…


League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası Rehberi” için aşağıdaki haberimize göz atın.


League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası Rehberi
Nihayet başlıyor! 2022 League of Legends Dünya Şampiyonası hakkındaki tüm detayları sizinle paylaşıyoruz. İşte detaylar...


%20’ye varan indirimlerle Riot Points satın al!


Lol Rp Satın Al


2022 Worlds Ödülleri ve Dropları Neler?


İzleyenleri ve hayranları bilir ki Riot Games bu büyük etkinlikte izleyicileri heyecanlandırmak için ücretsiz ödüller veriyor. Geçtiğimiz Worlds turnuvalarından da hatırlayacağınız üzere League of Legends 2022 Worlds’de de izleyicilere ücretsiz ödüller verilmesi bekleniyor. League of Legends Dünya Şampiyonası’nı izleyerek ifadeler, şampiyon kapsülleri ve Hextech sandıkları gibi ödüller kazanmanız mümkün. İzleyiciler, bu yılki ilk ödüllerin 29 Eylül’de başlayacak olan Worlds 2022 Play-Inn aşamasında verilmesini bekliyor. Peki, ödülleri almak istiyorum ama Worlds 2022’yi nasıl izleyeceğim?


2022 Worlds Nasıl İzlenir?


Bir önceki League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası Rehberi haberimizde “2022 Worlds nasıl izlenir?” başlığına değinmiştik. 2022 Dünya Şampiyonası adına gerçekleşecek olan bütün maçları lolespor.com adresi üzerinden izleyebilirsiniz. Drop kazanmak için turnuvayı Riot hesabınıza giriş yaparak, lolespor web sitesi üzerinden izlemeniz gerekmektedir.


2022 Worlds İzleme Ödülleri Nasıl Alınır?


Riot Games bu yıl ki Worlds 2022 ödülleri ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Riot Games bünyesinden ödüller ile ilgili resmi bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz. Dolayısıyla League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası izleme ödüllerini öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor. 


Tekrar belirtelim, turnuvayı izlerken lolespor web sitesine giriş yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bu sayede ödüller, izlemekte olduğunuz hesaba eklenir. 


Geçen yılın 2022 Worlds ödülleri:

 

  • 1 Oyun İzlendi: 500 Mavi Öz
  • İzlenen 10 Oyun Daha: Esports Capsule
  • İzlenen 25 Oyun Daha: Esports Capsule + Worlds Rewards Capsule
  • Worlds Finals: Esports Capsule + Worlds Rewards Capsule


2022 Worlds Drop Nasıl Alınır?


2022 Worlds Drop ödüllerini alabilmeniz için de yine aynı şekilde izleme ödüllerinde olduğu gibi oturum açmanız ve lolespor web sitesi üzerinden turnuvayı izliyor olmanız gerekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda Akış Düşüşleri’nin rastgele olduğunu da hatırlatalım.

 

  • Pentakill: Düşüşün gerçekleşmesi garanti edilir
  • Çalınan hedef: Bir düşüş olabilir, ancak garanti edilmez
  • Çoklu öldürme: Bir düşüş meydana gelebilir ancak garanti edilmez


"2022 Worlds  Drop ve İzleme Ödülleri Nasıl Alınır?" yazımızın sonuna geldik. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki görsele tıklayarak League of Legends RP satın alabilir veya League of Legends Hesap Satışı yapabilirsiniz.


League of Legends Riot Points Satın Al

2022 Worlds Drop ve İzleme Ödülleri Nasıl Alınır? Sıkça Sorulan Sorular

2022 Worlds Nasıl İzlenir?

2022 Dünya Şampiyonası adına gerçekleşecek olan bütün maçları lolespor.com adresi üzerinden izleyebilirsiniz. Drop kazanmak için turnuvayı Riot hesabınıza giriş yaparak, lolespor web sitesi üzerinden izlemeniz gerekmektedir.

2022 Worlds Drop Nasıl Alınır?

2022 Worlds Drop ödüllerini alabilmeniz için de yine aynı şekilde izleme ödüllerinde olduğu gibi oturum açmanız ve lolespor web sitesi üzerinden turnuvayı izliyor olmanız gerekmektedir.

2022 Worlds Ödülleri ve Dropları Neler?

Geçtiğimiz Worlds turnuvalarından da hatırlayacağınız üzere League of Legends 2022 Worlds’de de izleyicilere ücretsiz ödüller verilmesi bekleniyor. League of Legends Dünya Şampiyonası’nı izleyerek ifadeler, şampiyon kapsülleri ve Hextech sandıkları gibi ödüller kazanmanız mümkün. İzleyiciler, bu yılki ilk ödüllerin 29 Eylül’de başlayacak olan Worlds 2022 Play-Inn aşamasında verilmesini bekliyor.