knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
League of Legends: Arcane Yayın Tarihi ve Daha Fazlası!
Bu Haberi 1234 Kişi Okudu

League of Legends: Arcane Yayın Tarihi ve Daha Fazlası!

League of Legends gibi popüler oyunlarıyla bilinen Riot Games’in Netflix animasyon dizisi Arcane, sonbahar ayında izleyicileriyle buluşuyor. Riot Games, League of Legends evrenini Arcane ile oyun dünyasından farklı bir platforma taşıyor. Riot Games, Arcane’nin 2020 yılında yayınlanacağını duyurmuş fakat yayın tarihi pandemi nedeniyle ertelenmişti. Netflix işbirliği ile yakında yayınlanacak olan Arcane hakkında tüm merak edilenleri sizinle paylaşıyoruz.


Lol Rp Satın Al


League of Legends Arcane Ne Hakkında Olacak?

Arcane, League of Legends evrenindeki Jinx ve onun ezeli düşmanı Vi arasında geçecek. Jinx ve Vi’nin kardeş olduğuna dair bazı teoriler de mevcut fakat henüz gerçeklik kazanmış durumda değil. Jinx’in neden Vi’yi kafaya taktığını ve aralarındaki soluksuz rekabetin nedenini bu diziyle beraber öğreneceğiz gibi duruyor. Dizinin bir diğer dikkat çeken noktası ise hikayenin League of Legends evreninde geçecek olması. Jinx ve Vi’nin yolları Pilvoter ve Zaun yollarında kesişiyor. Runeterra haritasının da dizinin olay örgülerinde yer alacağı açıklanan bilgiler arasında. Jinx ve Vİ’nin geçmişten şuan gördüğümüz hallerine nasıl geldiklerini de dizide detaylı olarak görebileceğiz.


LoL Arcane Netflix Çıkış Tarihi Ne zaman?


Riot Games, Arcane’nin çıkış tarihi olarak, 6 Kasım’da Netflix'de prömiyer yapacağını duyurdu. Dizinin 6 Kasım 19.00’da izleyicisiyle Netflix’te buluşacağı açıklandı. Netflix’in her zaman yaptığı gibi, tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanması bekleniyor.League of Legends Arcane Fragmanları


''Sana çok önemli bir sır vermek istiyorum!''
LoL Arcane Oyuncuları Kimler Olacak?


Netflix yakında çıkacak olan dizi için birçok büyük ismi barındıran oyuncular olduğunu sekiz karakter posteri ile paylaştı. Aralarında en büyük isim Jinx'in kız kardeşi Vi'yi oynayacak olan Hailee Steinfield (Bumblebee, Spider-Man: Into the Spider-Verse). Baş karakter Jinx'i, kısa süre önce Miss Peregrine's Home for Peculiar Children'da, Ella Purnell canlandıracak. Game of Thrones mezunu Harry Lloyd genç bir Viktor olarak görünecek, Harry Potter yıldızı Katie Leung ise şerif Caitlyn'i oynayacak. 


Arcane resmi Twitter hesabı da açıldı. @arcaneshow birkaç şampiyon ile alay ederek tweet paylaşımları da yapıyor.


Lol RP Satın Al
 

League of Legends: Arcane Yayın Tarihi ve Daha Fazlası! Sıkça Sorulan Sorular

Lol Arcane Netflix Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Riot Games, Arcane’nin çıkış tarihi olarak, 6 Kasım’da Netflix'de prömiyer yapacağını duyurdu. Dizinin 6 Kasım 19.00’da izleyicisiyle Netflix’te buluşacağı açıklandı. Netflix’in her zaman yaptığı gibi, tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanması bekleniyor.