knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
League of Legends Maç Geçmişi Nasıl İzlenir? 2022
Bu Haberi 2123 Kişi Okudu

League of Legends Maç Geçmişi Nasıl İzlenir? 2022

League of Legends oynarken oyuncuların kuşkusuz harika maçlar ortaya çıkardığı kesin. League of Legends uzun bir süre önce oyunları kayıt edebilmemiz için özellik getirmişti. Peki oynadığımız LoL maçlarını nasıl izleyeceğiz? League of Legends maç geçmişi nasıl izlenir? Bilmeyenler için adım adım anlattık.


7/24 dilediğin ödeme yöntemi ile %20’ye varan indirimlerle LoL RP satın al ya da LoL Hesap Satışı yap!


Lol Rp Satın Al


LoL Maç Geçmişi Nedir?


League of Legends maç geçmişi, oyunu oynarken kayıt altına alıp, oyun bittikten sonra oynadığınız oyunu dilediğiniz gibi izleyip isterseniz indirme imkanı sunar. Riot Games, maç kaydetme özelliğini oyuna 2009 yılında getirmişti. Oyuna eklendiği yıldan bu yana LoL maç kaydetme özelliği sıklıkla kullanılıyor ve oyuncular tarafından büyük önem taşıyor. League of Legends maç kaydetme özelliği ile oyuncular maç geçmişini izleyip, sosyal medya platformlarında da paylaşabiliyorlar. Özetle harika bir maç çıkardıysanız, bu özellik kesinlikle işinize yarayacaktır. Peki, LoL maç geçmişi nasıl izlenir?


LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir? LoL Maç Geçmişi İndirme Nasıl Yapılır?


League of Legends’da harika bir maç çıkardınız ve kaydettiniz. Peki kaydettiğimiz LoL maç geçmişini nasıl izleyeceğiz? LoL maç geçmişi indirme işlemini nasıl yapacağız? 3 adımla LoL maç geçmişinizi izleyebilirsiniz.


League of Legends Maç Geçmişi İzleme ve İndirme


League of Legends hesabınıza giriş yapın


Lol Maç Geçmişi İzleme


Sağ üstte yer alan “Profil” bölümüne girin ve “Karşılaşmalar” sekmesine tıklayın


Lol Maç Geçmişi Nasıl İzlenir


Listelenen karşılaşmaların sağ tarafında yer alan “İndir” butonuna tıklayın


Lol Maç Geçmişi Nasıl İndirilir


Yukarıdaki adımları izleyerek, LoL maç geçmişi izleyebilir ve indirebilirsiniz. League of Legends maç geçmişi için önemli olan noktalardan biri ise LoL maç geçmişinin ne kadar süre bilgisayarda kaldığıdır. Gelin LoL maç geçmişi süresi ilgili de hemen sizi bilgilendirelim.


LoL Maç Geçmişi Ne Kadar Süre Oyunda Kalır?


Riot Games, oyunda oynadığımız maçları kaydetmemize izin veriyor ancak belirli bir süre içerisinde! LoL maç geçmişinin süresi yama döngüsü esas alınarak belirlenmiştir. Yani 12.13 yamasında oynadığınız bir maçın tekrarını sadece 12.13 yamasının sonuna kadar izleyip inceleyebilirsiniz. Ancak LoL 12.14 yama notlarına giriş yaptğınız andan itibaren kayıtlı maç geçmişi dosyasına erişiminiz olmaz. Dilerseniz LoL maç geçmişinizi kaydedip farklı yerlere aktarabilirsiniz.


LoL Maç Geçmişi Ne İşe Yarar?


League of Legends maç geçmişi aslında oldukça önem taşıyor ve birçok oyuncu profesyonel ilerlemek için bu yönteme başvuruyor. LoL maç geçmişinizi izleyerek kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Oyunu oynarken maç esnasında dikkat etmediğiniz unsur ve taktiklere LoL maç geçmişi ile görebilir ve bir daha aynı hataları yapmamak adına kendinizi geliştirebilirsiniz.


LoL maç geçmişi sadece bu işe mi yarıyor derseniz tabii ki de hayır. LoL maç geçmişi izlemenin en eğlenceli yanı oyundan kesitler alıp sosyal medya platformlarında paylaşmak. Birçok oyuncu aslında bu nedenle LoL maç geçmişini sürekli olarak kullanıyor. Bu da sizin League of Legends oyuncu kitlelerine ulaşmanızı sağlıyor.


League of Legends Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?” yazımızın sonuna geldik. Daha fazla League of Legends haberi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Lol Rp Satın Al

League of Legends Maç Geçmişi Nasıl İzlenir? 2022 Sıkça Sorulan Sorular

LoL Maç Geçmişi Nedir?

League of Legends maç geçmişi, oyunu oynarken kayıt altına alıp, oyun bittikten sonra oynadığınız oyunu dilediğiniz gibi izleyip isterseniz indirme imkanı sunar. Riot Games, maç kaydetme özelliğini oyuna 2009 yılında getirmişti. Oyuna eklendiği yıldan bu yana LoL maç kaydetme özelliği sıklıkla kullanılıyor ve oyuncular tarafından büyük önem taşıyor. League of Legends maç kaydetme özelliği ile oyuncular maç geçmişini izleyip, sosyal medya platformlarında da paylaşabiliyorlar. Özetle harika bir maç çıkardıysanız, bu özellik kesinlikle işinize yarayacaktır.

LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?

League of Legends Maç Geçmişi İzleme ve İndirme Adımları:

  • League of Legends hesabınıza giriş yapın
  • Sağ üstte yer alan “Profil” bölümüne girin ve “Karşılaşmalar” sekmesine tıklayın
  • Listelenen karşılaşmaların sağ tarafında yer alan “İndir” butonuna tıklayın

LoL Maç Geçmişi Ne Kadar Süre Oyunda Kalır?

LoL maç geçmişinin süresi yama döngüsü esas alınarak belirlenmiştir. Yani 12.13 yamasında oynadığınız bir maçın tekrarını sadece 12.13 yamasının sonuna kadar izleyip inceleyebilirsiniz. Ancak LoL 12.14 yama notlarına giriş yaptğınız andan itibaren kayıtlı maç geçmişi dosyasına erişiminiz olmaz. Dilerseniz LoL maç geçmişinizi kaydedip farklı yerlere aktarabilirsiniz.