knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
League of Legends Ticket/Bilet Nasıl Atılır?
Bu Haberi 1635 Kişi Okudu

League of Legends Ticket/Bilet Nasıl Atılır?

Riot Games’e ticket atmak istiyorsunuz ama nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz!


League of Legends ticket nasıl atılır, ticket atmak ne işe yarar, League of Legends ticket ne zaman cevap gelir merak ediyorsanız, sizler için tüm detayları anlattık. Detaylar haberimizin devamında…


Lol Rp Satın Al


League of Legends (LoL) Ticket Atma Nedir?


League of Legends ticket atma (diğer bir deyişle bilet atma) oyun içerisinde aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir sistemdir. Eğer oyunda bir sorun yaşıyorsanız ve yaşadığınız sorun report sisteminin yeterli olmadığı bir sorun ise çözümü LoL ticket atma işleminde bulabilirsiniz. Oluşturduğunuz ticket, Riot Destek Ekibi’ne yönlendirilir ve sorun yaşadığınız durum en kısa zamanda çözüme kavuşur. League of Legends ticket sistemi yalnızca bir sorun yaşadığınızda değil, aynı zamanda öneri, şikayet, istek ve teknik arızaları Riot Ekibi’ne iletmek için de kullanabileceğiniz bir sistemdir. LoL ticket açmak ne demek sorusunu cevapladık. Peki, ticket atmak ne işe yarar?


Ticket/Bilet Atmak Ne İşe Yarar?


Ticket (bilet) atmak, oyun içerisinde yaşadığınız her türlü problemi ve sorunu çözmenize yarar. League of Legends’ta yaşadığınız bir sorunu ticket atarak Riot ekibine bildirirsiniz ve sizin için çözüme kavuştururlar. Örneğin; hesabınız çalındıysa, Riot hesap giriş bilgilerinizi unuttuysanız, şampiyonlarda ya da eşyalarda sorun yaşıyorsanız LoL ticket atma işlemi ile destek ekibinden yardım talep edebilirsiniz.


Birçok sorun yaşayan oyuncu League of Legends ticket atma işlemi nasıl yapılır merak ediyor ancak nasıl yapıldığını bilmiyor. Yazımızın devamında sizlere Riot’a nasıl ticket atılır anlattık. İşte League of Legends ticket nasıl atılır için uygulayacağınız adımlar…


League of Legends (LoL) Ticket Nasıl Atılır?


Eğer bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız ve Riot’ ticket atmak istiyorsanız öncelikle “https://support.riotgames.com/hc/tr” web sitesine giriş yapmalısınız. 


Lol Ticket Atma


Bu sayfa, Riot Games’in oyunculara destek olabilmesi için oluşturduğu bir sayfadır. Karşınıza Riot’a ait oyunların çıktığını göreceksiniz. Buradan League of Legends oyununu seçin. 


“League of Legends Destek” seçeneğini seçtikten sonra karşınıza yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada yardım alabileceğiniz birkaç konu başlığı göreceksiniz. 


Lol Bilet Atma


Eğer aradığınız ve sorun yaşadığınız konular bunlar değil ise sayfanın aşağısında “Aradığını Bulamıyor Musun?” “Bilet Gönder” butonunu göreceksiniz.


Lol Ticket Atma Nasıl Yapılır


Bilet Gönder butonuna tıklayın ve açılan sayfada hangi konu ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu seçerek, League of Legends hesabınız ile oturum açın. Yaşadığınız durum veya istek ve önerilerinizi desteklemek amacıyla dilerseniz ekran görüntüsü gibi öğelerle biletinizi güçlendirebilirsiniz.


Lol Bilet Atma Nasıl Yapılır


League of Legends Ticket Ne Zaman Cevaplanır?


LoL’e ticket attıktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek olacaktır. Bu noktada sabırlı olmanızı ve ardarda bir sürü ticket atmamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer sorununuz cevap bulmadan yeni bir ticket açma işlemi daha gönderirseniz, talebiniz arka sıralara düşeceğinden bekleme süreniz uzayacaktır. League of Legends ticket için bekleme süresi ortalama 1-3 gün arasında değişmektedir.


League of Legends Ticket/Bilet Nasıl Atılır?” yazımızın sonuna geldik. Sitemiz üzerinden League of Legends RP satın al işlemlerinizi ya da League of Legends Hesap Satışı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Lol Rp Satın Al

League of Legends Ticket/Bilet Nasıl Atılır? Sıkça Sorulan Sorular

League of Legends (LoL) Ticket Atma Nedir?

League of Legends ticket atma (diğer bir deyişle bilet atma) oyun içerisinde aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir sistemdir. Eğer oyunda bir sorun yaşıyorsanız ve yaşadığınız sorun report sisteminin yeterli olmadığı bir sorun ise çözümü LoL ticket atma işleminde bulabilirsiniz. Oluşturduğunuz ticketRiot Destek Ekibi’ne yönlendirilir ve sorun yaşadığınız durum en kısa zamanda çözüme kavuşur. 

Ticket/Bilet Atmak Ne İşe Yarar?

Ticket (bilet) atmak, oyun içerisinde yaşadığınız her türlü problemi ve sorunu çözmenize yarar.

League of Legends Ticket Ne Zaman Cevaplanır?

 League of Legends ticket için bekleme süresi ortalama 1-3 gün arasında değişmektedir.