knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
League of Legends Yeni Hero Nilah Sızdırıldı - Tüm Detaylar
Bu Haberi 936 Kişi Okudu

League of Legends Yeni Hero Nilah Sızdırıldı - Tüm Detaylar

League of Legends yeni şampiyonu “Nilah” geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtıldı. “Dizginsiz Mutluluk Nilah” başlığı altında tanıtım videosu yayınlayan LoL yeni şampiyonu ortaya çıkardı. League of Legends yeni hero Nilah’ın su temalı yakın dövüş ADC şampiyonu olması bekleniyor. Ayrıca Nilah’ın Yıldız Muhafızı kostümü giymesi de dikkatimizi çeken detaylar arasında. Yeni şampiyon Bel’Veth’in yayınlanmasının ardından LoL, yeni hero için hiç beklemeden tanıtımı gerçekleştirdi. LoL yeni şampiyon Nilah’ın yetenekleri de sızdırılmış durumda. Bu yazımızda League of Legends yeni şampiyon Nilah, LoL yeni şampiyon Nilah yetenekleri neler, LoL yeni şampiyon Nilah ne zaman gelecek? İşte LoL yeni hero hakkında bildiklerimiz…


League of Legends %20 indirimli Riot Points satın al, LoL RP satın al, yeni şampiyon Nilah için hazırlıklarını tamamla!


Lol Rp Satın Al


League of Legends Yeni Şampiyon Kim?


League of Legends bu aralar şampiyon geliştirmesine odaklanmış durumda. Öyle ki daha yeni LoL şampiyonu Bel’Veth’i tanıtmışken çok geçmeden yeni şampiyon Nilah’ı oyuncuların beğenisine sundu. İşte LoL Nilah hakkında bildiklerimiz…


LoL Yeni Şampiyon Nilah


League of Legends yeni şampiyon Nilah görünümü tanıtıldı. Nilah’ın su temalı ADC (Nişancı) şampiyonu olması bekleniyor. Nilah, yakın dövüş alt koridor şampiyonu olarak sızdırılmış olsa da, diğer yakın dövüş şampiyonlarından daha fazla menzile sahip olması bekleniyor. Nilah’ın görseline bakacak olursak Yıldız Muhafızı kostümüne sahip olduğunu da görüyoruz. Nilah’ın su temalı yakın dövüş şampiyonu olduğunu yeteneklerinde kullandığı su efekti ve su izlerinden de görebiliyoruz.


LoL Nilah’a İlk BakışLoL Nilah Yetenekleri Neler?


League of Legends yeni hero Nilah yetenekleri açıklandı. Yeni şampiyon Nilah’ın yeteneklerine bir göz atalım.
 

Nilah Pasif Yeteneği- Sonsuz Sevinç: Nilah, yakındaki müttefiklerin iyileştirme ve kalkan yeteneklerini güçlendirir. Nilah'ı iyileştiren veya koruyan müttefikler, kendileri için bir bonus iyileştirme veya kalkan kazanır. Ve bir dost şampiyon Nilah'ın yakınında kendini iyileştirdiğinde veya kalkan yaptığında, kendisine ilave bir iyileştirme veya kalkan verir. Nilah bir rakip minyona en son vurursa, o ve en yakın müttefik şampiyonu, normal miktarda paylaşılan deneyim artı paylaşım nedeniyle kaybedilecek olan deneyimin yarısını kazanır.


Nilah Q Yeteneği - Biçimsiz Bıçak: Aktif: Nilah'ın Formless Blade'i bir hat halinde vurarak isabet alan tüm rakiplere hasar verir. Bir rakibe vurmak, Nilah'ın saldırı menzilini ve saldırı hızını kısa süreliğine artıracak ve temel saldırılarını güçlendirerek, bir koni şeklinde sıçramalarına ve ek hasar vermelerine neden olacaktır. Pasif: Şampiyonlara yönelik saldırılar ve yetenek hasarı, zırhlarının bir kısmını yok sayar ve Nilah'ı verilen hasarın bir kısmı kadar iyileştirir. Bu etki, kritik şansı ile ölçeklenir ve herhangi bir fazla iyileştirmeyi bir kalkana dönüştürür.


Nilah W Yeteneği - Sevinç Peçesi: Nilah kendini bir Sevinç Peçesi ile kaplar ve kısa süreliğine ilave hareket hızı kazanır, azaltılmış büyü hasarı alır ve gelen tüm normal saldırılardan kaçınır. Bir müttefik şampiyona dokunmak onları da perdenin içinde saklar, ancak daha kısa bir süre için korunurlar.


Nilah E Yeteneği - Slipstream: Slipstream, Nilah'ın hedef birimin içinden geçmesine, her seferinde sabit bir mesafe kat etmesine ve içinden geçtiği tüm düşmanlara hasar vermesine izin verir. Aynı anda 2 şarjı saklayabilir. Hızlı bir gecikmeden sonra hasar veren ve Formless Blade'in gelişmiş temel saldırı efektini veren, yolunuza bir dalga çekmek için Slipstream sırasında Formless Blade kullanın.


Nilah R Yeteneği - Apotheosis: Nilah bir güç dalgası salıyor, kamçısını etrafındaki bir alana savuruyor ve son bir patlamayla düşmanları merkeze doğru çekiyor. Apotheosis, Nilah'ı verilen hasarın bir kısmı kadar iyileştirir ve fazla iyileştirmeyi bir kalkana dönüştürür. Bu etki, kritik şansı ile ölçeklenir ve yakındaki müttefiklere verilir.

 


Lol Yeni Şampiyon Nilah


Peki League of Legends yeni şampiyon ne zaman gelecek?


LoL Yeni Şampiyon Nilah Çıkış Tarihi


League of Legends yeni şampiyon Nilah beklediğimizden erken tanıtıldı. Dolayısıyla Riot büyük ihtimalle Nilah’ı Vadi’ye erken salacak gibi görünüyor. LoL yeni şampiyon Nilah LoL 12.13 yama notları ile birlikte gelecek. Sızdırılan bilgilere göre Yıldız Muhafızı ekinliğinin yanında Nilah, kendi Yıldız Muhafızı kostümü ile de gelebilir.


League of Legends yeni şampiyon Nilah hakkında bildiklerimiz bu şekilde. Daha fazla güncel bilgi olduğunda sizlerle de paylaşağız. League of Legends 12.13 yama notları içi çok az bir zaman kaldı. Hemen Riot Points satın al, Vadi’nin keyfini çıkar.


League of Legends RP satın al!


Lol Rp Satın Al

League of Legends Yeni Hero Nilah Sızdırıldı - Tüm Detaylar Sıkça Sorulan Sorular

League of Legends Yeni Şampiyon Kim?

League of Legends bu aralar şampiyon geliştirmesine odaklanmış durumda. Öyle ki daha yeni LoL şampiyonu Bel’Veth’i tanıtmışken çok geçmeden yeni şampiyon Nilah’ı oyuncuların beğenisine sundu. LoL yeni şampiyon Nilah hakkında bildiklerimiz hbaerimizin devamında...

LoL Yeni Şampiyon Nilah Ne Zaman Gelecek?

League of Legends yeni şampiyon Nilah beklediğimizden erken tanıtıldı. Dolayısıyla Riot büyük ihtimalle Nilah’ı Vadi’ye erken salacak gibi görünüyor. Tahminimizce LoL yeni şampiyon Nilah, LoL  LoL 12.13 yama notları ile birlikte gelecek. Sızdırılan bilgilere göre Yıldız Muhafızı ekinliğinin yanında Nilah, kendi Yıldız Muhafızı kostümü ile de gelebilir.

LoL 12.13 Yama Notları Ne Zaman?

LoL 12.13 yama notları 13/07/2022 tarihinde oyunda olacak.