knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!
Bu Haberi 2395 Kişi Okudu

League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!

Birçok oyuncunun League of Legends ile ismini duyduğu oyun firması Riot Games, yeni oyununu oyunculara sundu. Tek kişilik sıra tabanlı RPG oyunu olarak oyuncularla buluşacak Ruined King: A League of Legends Story için geçtiğimiz günlerde bir fragman paylaşıldı.

 

Riot Games’in isminde bulunan “s” takısına yakışır bir yol haritası çizeceğini duyurulması üzerine oyuncular beklenti içerisine girmişti. Yalnızca League of Legends oyununa sahip olan firma öncelikle mod olarak oyuna gelen Taktik Savaşları oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Bir sonraki oyunları ise FPS türünde olan ve oyun dünyasına bomba gibi düşen Valorant olmuş, hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.


Lol Rp Satın Al

 

League of Legends başarısının devam ettirmek isteyen firma bu evrende geçen, Ruined King: A League of Legends Story'yi duyurdu. 2021 yılının başlarında oyuncularla buluşması beklenen Ruined King, ilk kez konsollara çıkan Riot Games oyunu olacak. PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch konsollarının mağazasında yayınlanacak oyun, PC tarafında ise Steam ve Epic Games üzerinden satın alınabilecek.

 

 

Ruined King: A League of Legends Story Ne Zaman Çıkacak?

 

LoL evrenine hakim olan oyuncuların da bildiği bölgelerden olan Bilgewater ve Gölge Adalar’da geçecek Ruined King: A League of Legends Story, 2021 başlarında çıkması bekleniyor. Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri ve Pyke ile ekip oluşturarak, içine çeken hikayesi ve akıcı oynanışı ile maceraya ortak olun!

 

Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak oyun, dublaj ya da alt yazı imkanı sunacak. Ruined King: A League of Legends Story, hem LoL sevenleri hem de tek başına oyun tecrübe etmeyi seven oyuncular için biçilmiş kaftan olmaya hazırlanıyor. O zamana kadar diğer oyunların severleri için GameSatış güvencesi ile indirimli LoL RP ya da indirimli Valorant VP satın alabilirsiniz.


 


Lol Rp