knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
LoL Aurelion Sol Rework Geliyor: Tüm Yeni Yetenekler
Bu Haberi 1003 Kişi Okudu

LoL Aurelion Sol Rework Geliyor: Tüm Yeni Yetenekler

League of Legends şampiyonu Aurelion Sol için gelecek olan rework nihayet Riot tarafından onaylandı ve yeni yetenekleri açıklandı!


Riot, son paylaşılan güncellemeler ile birlikte Aurelion Sol'un yeni yetenek tanıtımını nihayet yayınladı. Riot, şampiyon Aurelion Sol için kapsamlı bir oynanış yenilemesi getirmek için hazırlanıyor. Güncelleme ile birlikte ejderhanın yetenek seti baştan aşağıya değişecek. Peki, LoL Aurelion Sol rework ne zaman gelecek? LoL Aurelion Sol yeni yetenekleri neler? Aurelion Sol rework hakkındaki tüm detaylar haberimizin devamında...


LoL 2023 sezonu başlamak üzere! En uygun fiyatlarla LoL RP satın almak için görsele tıklayın.


Lol Rp Satın Al 


LoL Aurelion Sol Rework Geliyor


League of Legends'ın sevilen şampiyonlarından Aurelion Sol için yeniden çalışma getiriliyor. Aurelion Sol, Şubat ayında çıkacak olan League of Legends 13.3 yaması ile birlikte kapsamlı bir yenilemeden geçecek. Riot Games ise geçtiğimiz günlerde  Aurelion Sol’e getireceği oynanış yenilemesinin ayrıntılarını paylaştı.


Ejderhanın açılış görseli, modeli ve alaycı repliklerinde herhangi bir yenilemeye gidilmeyecek ancak Aurelion Sol'un yetenekleri tamamen yenilenecek. LoL 13.3 yamasında göreceğimiz Aurelion Sol rework ile pasif yeteneğinin de değiştiğini göreceğiz. Peki, Aurelion Sol yeteneklerinde başka hangi değişiklikler olacak? Detaylar için okumaya devam edin.


Lol Aurelion Sol Rework


LoL Aurelion Sol Yetenek Tanıtımı


Aurelion Sol'un Q yeteneği, birkaç saniyeliğine imlece doğru yoğunlaşarak gerçekleştirdiği saldırının isabet ettiği ilk hedefe normal miktarda, onun yakınındaki rakiplere ise biraz daha az miktarda hasar aldıran Işığın Nefesi oldu. W yeteneği, Aurelion Sol’un hasar verirken düşmanların üzerinden uçmasını sağlayan bir hareketlilik taktiği olan Astral Seyahat olarak değiştirildi. E yeteneği (Çekim Kuvveti) ise birkaç saniye rakiplere hasar veren ve yavaşça merkeze doğru çeken bir kara delik oluşturacak. R yeteneği ise Yıldız Kayması ve Gök Yıkılırken adında iki farklı saldırı çeşidi içerecek. İşte LoL 13.3 yaması ile gelecek olan Aurelion Sol rework yeni yetenek seti:


Pasif - Kozmik Hâkim

 

 • Aurelion Sol'ün hasar veren yetenekleri Yıldız Tozu kazandırır. Yıldız Tozu, yeteneklerini kalıcı olarak geliştirir. Her yeteneğin ilavesi kendi bölümlerinde yazıyor.


Q - Işığın Nefesi

 

 • Aurelion Sol'ün birkaç saniyeliğine imlece doğru yoğunlaşarak gerçekleştirdiği saldırının isabet ettiği ilk hedef normal miktarda, onun yakınındaki rakiplerse biraz daha az miktarda hasar alır. Işığın Nefesi, rakibin saldırıdan isabet aldığı her saniye başına fazladan anlık hasar verir. Şampiyonlara verilen anlık hasar Yıldız Tozu kazandırır.
 • Işığın Nefesi şampiyonlara fazladan hasar verir ve yeteneğin menzili Aurelion Sol'ün seviyesine bağlı olarak artar. 
 • Yıldız Tozu, anlık hasarı arttırır.


W - Astral Seyahat

 

 • Aurelion Sol yüzey şekillerinin üstünden geçerek hedef konuma doğru uçar ancak bu sırada yakınındaki rakipler tarafından Savaş Sisi'nin içinden açığa çıkarılabilir. Aurelion Sol uçarken diğer yeteneklerini kullanabilir. Bu esnada Işığın Nefesi'nin bekleme süresi veya azami yoğunlaşma süresi olmaz ve yetenek daha fazla hasar verir.
 • Aurelion Sol'ün kısa süre önce hasar verdiği bir rakip şampiyon katledilirse Astral Seyahat'in kalan bekleme süresi azalır.
 • Yıldız Tozu, Astral Seyahat'in azami menzilini arttırır.


E - Çekim Kuvveti

 

 • Aurelion Sol birkaç saniyeliğine, rakiplere hasar veren ve onları yavaşça merkezine doğru çeken bir kara delik oluşturur. Çekim Kuvveti, rakip şampiyonların kara deliğin içinde geçirdiği her saniye başına Yıldız Tozu kazandırır.
 • Kara deliğin merkezi, azami canı belli bir yüzdenin altındaki rakipleri infaz ederek bu rakiplerin türüne bağlı olarak Yıldız Tozu kazandırır.
 • Yıldız Tozu, Çekim Kuvveti'nin boyutunu (merkez alan dahil) ve infaz eşiğini arttırır.


R - Yıldız Kayması / Gök Yıkılırken

 

 • Yıldız Kayması: Aurelion Sol'ün gökten indirdiği yıldız isabet alan tüm rakiplere büyü hasarı verir ve onları sersemletir. Yıldız Kayması isabet ettiği her rakip şampiyon başına Yıldız Tozu kazandırır.
 • Yıldız Tozu, Yıldız Kayması'nın boyutunu arttırır. Aurelion Sol, 75 Yıldız Tozu topladığında bir sonraki Yıldız Kayması'nı Gök Yıkılırken'e dönüştürür.
 • Gök Yıkılırken: Aurelion Sol'ün gökten indirdiği devasa yıldız çok daha geniş bir çarpışma alanına sahiptir, daha fazla hasar verir ve rakipleri sersemletmek yerine havaya savurur. Çarpışma alanının kenarından yayılan şok dalgası, isabet ettiği şampiyonlara hasar verir ve onları yavaşlatır.
 • Yıldız Tozu, çarpışma alanının boyutunu arttırır.


LoL Aurelion Sol Rework Ne Zaman Gelecek?


LoL Aurelion Sol reworkünLoL 13.3 yaması ile gelmesi bekleniyor. LoL 13.3 yaması ile Aurelion Sol’un tüm yetenekleri, hatta pasifi bile değişecek. Aurelion Sol rework hakkında Riot bünyesinden daha çok bilgi geldiğinde sizlerle de paylaşacağız. Daha fazla League of Legneds Haberleri için tıklayın.


Lol Rp Satın Al

LoL Aurelion Sol Rework Geliyor: Tüm Yeni Yetenekler Sıkça Sorulan Sorular

LoL Aurelion Sol Rework Ne Zaman Gelecek?

LoL Aurelion Sol reworkünLoL 13.3 yaması ile gelmesi bekleniyor. LoL 13.3 yaması ile Aurelion Sol’un tüm yetenekleri, hatta pasifi bile değişecek.