knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı!
Bu Haberi 2597 Kişi Okudu

LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı!

League of Legends Sana Özel Mağaza teklifleri yılbaşı yaklaşırken geri döndü. LoL son yama güncellemeleri ile beraber Sana Özel Mağaza tekliflerini tekrar oyuna ekledi. LoL Sana Özel Mağaza tekliflerinden ve indirimlerinden yararlanmak için hemen uygun fiyatlı RP satın al!


Lol Rp Satın Al


LoL Sana Özel Mağaza Nedir?


Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere oyuna gelen ve içerisinde “Valorant Gece Pazarı” şeklinde işleyen sistemdir. İçerisinde 6 adet kapalı kart sunan sistemde, kartlar açıldığı takdirde her Sihirdar’a özel kostüm indirimleri içerir. LoL Sana Özel Mağaza sisteminde oyuncular tarafından yoğun ilgi gören indirim fırsatları sunuyor.


Lol Sana Özel Mağaza Teklifleri


17 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek olan Lol Sana Özel Mağaza indirimleri saat 20:00 itibariyle son bulacak. Unutmayın, eğer teklifte şampiyon mevcut değilse teklifler şampiyon da içerir. Hemen Rp satın al!


Lol Sana Özel Mağaza Teklifleri


Lol Sana Özel Mağaza 2021 Ne Zaman Gelecek?


League of Legends Sana Özel Mağaza 19 Aralık 2021'de oyuna eklendi. 17 Ocak 2022 tarihinde ise son bulacak. Kartları tek tek açın ve Sana Özel Mağaza indirimlerinden yararlanın.


Sana Özel Mağaza tekliflerinde, oyunda sahip olmadığınız şampiyonun kostümü çıksa bile LoL size aynı oranda LoL RP fırsatları sunuyor.


League of Legends Sana Özel Mağaza teklifleri için son gün 17 Ocak 2022!


Lol Rp Satın Al

LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı! Sıkça Sorulan Sorular

LoL Sana Özel Mağaza nedir?

LoL Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere oyuna gelen ve içerisinde “Valorant Gece Pazarı” şeklinde işleyen sistemdir. İçerisinde 6 adet kapalı kart sunan sistemde, kartlar açıldığı takdirde her Sihirdar’a özel kostüm indirimleri içerir. LoL Sana Özel Mağaza sisteminde oyuncular tarafından yoğun ilgi gören indirim fırsatları sunuyor. Unutmayın, eğer teklifte şampiyon mevcut değilse teklifler şampiyon da içerir.

Lol Sana Özel Mağaza 2021 ne zaman gelecek?

League of Legends Sana Özel Mağaza 19 Aralık itibariyle başladı. 17 Ocak 2022 tarihinde ise son bulacak. Kartları tek tek açın ve Sana Özel Mağaza tekliflerinden yararlanın.