knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı! (Şubat 2022)
Bu Haberi 4678 Kişi Okudu

LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı! (Şubat 2022)

Yeni yılın League of Legends Sana Özel Mağaza teklifleri başladı! LoL Sana Özel Mağaza tekliflerini tekrar oyuna eklendi. LoL Sana Özel Mağaza tekliflerinden ve indirimlerinden yararlanmak için hemen uygun fiyatlı RP satın al!


LoL RP Satın Al


LoL Sana Özel Mağaza Nedir?


Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere oyuna gelen ve içerisinde 6 adet kapalı kart sunan, kartlar açıldığı takdirde her Sihirdar’a özel kostüm indirimleri içeren sistemdir. LoL Sana Özel Mağaza sisteminde oyuncular tarafından yoğun ilgi gören indirim fırsatları sunuyor. Sana Özel Mağaza’nın amacı, oyuncunun en fazla oynadığı şampiyonları  analiz ederek 6 adet indirimli kostüm sunar. Bu kostümlere %20, %30, %40, %50, %60 veya %70 gibi oranlarda indirimler tanımlanır. Ardından hesabınızdaki Riot Puanı (RP) ile istediğiniz kostümleri satın alabilirsiniz.


LoL Sana Özel Mağaza 2022


9 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek olan Lol Sana Özel Mağaza indirimleri saat 20:00 itibariyle son bulacak. Unutmayın, eğer şampiyon mevcut değilse teklifler şampiyon da içerir. Hemen Rp satın al!


LoL Sana Özel Mağaza 2022


Lol Sana Özel Mağaza 2022 Ne Zaman Gelecek?


League of Legends Sana Özel Mağaza 10 Şubat 2022 tarihi itibariyle oyuna eklendi. 9 Mart 2022 tarihinde saat 20:00’da ise son bulacak. Kartları tek tek açın ve Sana Özel Mağaza indirimlerinden yararlanın.


League Of Legends Sana Özel Mağaza Neye Göre Belirlenir?


LoL Sana Özel mağaza, tamamen size özel tanımlanır. 6 kostüm indirimi sizin son dönemlerde en çok oynadığınız şampiyonlara göre seçilmektedir.  Örneğin, son 1 ay içerisinde en çok oynadığınız şampiyonlar; Garen, Fiora, Darius, Kassadin, Jhin ve Olaf ise bu karakterlerin kostüm indirimleri sizin hesabınıza tanımlanır. Fakat indirimi olan kostümü siz seçemezsiniz. Rastgele olan Sana Özel Mağaza’da istediğiniz kostümler kartlardan rastgele çıkar. Kartardan sahip olduğunuz bir kostüm çıkmaz. Bunun yanında indirim oranlarının da rastgele olduğunu belirtmek isteriz.


Sana Özel Mağaza tekliflerinde, oyunda sahip olmadığınız şampiyonun kostümü çıksa bile LoL size aynı oranda LoL RP fırsatları sunuyor.


League of Legends Sana Özel Mağaza teklifleri için son gün 9 Mart! Hemen RP satın al, en uygun fiyatlarla LoL RP GameSatış’ta!


LoL RP Satın Al

LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı! (Şubat 2022) Sıkça Sorulan Sorular

Lol Sana Özel Mağaza 2022 ne zaman gelecek?

League of Legends Sana Özel Mağaza 10 Şubat 2022 tarihi itibariyle oyuna eklendi. 9 Mart 2022 tarihinde saat 20:00’da ise son bulacak.

LoL Sana Özel Mağaza nedir?

Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere oyuna gelen ve içerisinde 6 adet kapalı kart sunan, kartlar açıldığı takdirde her Sihirdar’a özel kostüm indirimleri içeren sistemdir. LoL Sana Özel Mağaza sisteminde oyuncular tarafından yoğun ilgi gören indirim fırsatları sunuyor.