knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
LoL Yeni Şampiyon Renata Glasc Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Bu Haberi 997 Kişi Okudu

LoL Yeni Şampiyon Renata Glasc Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

League of Legends yeni efsane şampiyonu Renata duyuruldu! 


Sihirdar Vadisi’ndeki şampiyonlara karşı üstün konumda yer alabilmek için tasarlanan yeni şampiyon Renata yetenekleri resmen açıklandı. Renata Glacsc alışılmışın dışında bir LoL şampiyonu ve yetenekleri oldukça güçlü. Kendisi aynı zamanda bir Kimya Baronesi! LoL yeni şampiyon Renata yetenekleri ve çıkış tarihi detayları haberin devamında…


LoL RP Satın Al


LoL Yeni Şampiyon Renata Yetenekleri


LoL Renata


LoL Yeni Şampiyon Renata Yetenekleri    


Pasif - Nüfuz: Renata Glasc'ın normal saldırıları rakipleri işaretler ve ilave hasar verir. Renata'nın takım arkadaşlarının verdiği hasar işareti tüketerek fazladan hasar verir.


Q - Tokalaşma: Renata Glasc robot kolundan bir atış yaparak isabet alan ilk rakibi sabitler. Yeteneği yeniden kullanıp rakibi hedef yöne savurarak isabet alan rakiplere hasar verir ve savrulan hedef şampiyonsa onları sersemletir.


W - Kurtarma Paketi: Renata Glasc bir takım arkadaşına veya kendisine zamanla artan saldırı hızı ve rakiplere doğru ilerlerken hareket hızı kazandırır. Takım arkadaşı bir rakip şampiyonu alt ederse güçlendirme süresi sıfırlanır. Takım arkadaşı Kurtarma Paketi etkinken katledilirse canı tamamen dolar ama 3 saniye içinde yeniden tükenecek şekilde yanmaya başlar. Takım arkadaşı canı tükenmeden önce bir şampiyonu alt ederek yanma etkisini durdurabilir.


E - Avantaj Programı: Renata Glasc üstünden geçtiği takım arkadaşlarına kalkan kazandıran, rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan kimyasal roketler gönderir. Ayrıca roketler etkilerini kullanım halinde Renata'nın etrafına ve azami menzile ulaşıp patladıklarında kendi çevrelerine de uygular.


R - Usulsüz Devralma: Renata Glasc rakiplerin delirerek saldırı hızı kazanmalarına ve etraflarındaki tüm hedeflere normal saldırı yapmalarına yol açan kimyasal bulutları gönderir. Delirtme etkisi altındaki rakipler sırayla kendi takım arkadaşlarına, tarafsız birimlere, Renata Glasc'ın takımına ve son olarak Renata Glasc'a saldırmaya öncelik verir.


LoL Yeni Şampiyon Renata Çıkış Tarihi


League of Legends efsane yeni şampiyonu Renata Glasc, LoL 12.4 yama notları ile birlikte oyunda olması bekleniyor.


LoL Yeni Şampiyon Renata Glasc ÖnizlemeHemen uygun fiyatlarla RP satın al, Renata için hazırlıklarını tamamla!


LoL RP Satın Al

LoL Yeni Şampiyon Renata Glasc Yetenekleri ve Çıkış Tarihi Sıkça Sorulan Sorular

LoL Yeni Şampiyon Renata Çıkış Tarihi Ne Zaman?

League of Legends efsane yeni şampiyonu Renata Glasc, LoL 12.4 yama notları ile birlikte oyunda olması bekleniyor.

LoL Yeni Şampiyon Renata Yetenekleri Neler?

  • Pasif - Nüfuz: Renata Glasc'ın normal saldırıları rakipleri işaretler ve ilave hasar verir. Renata'nın takım arkadaşlarının verdiği hasar işareti tüketerek fazladan hasar verir.
  • Q - Tokalaşma: Renata Glasc robot kolundan bir atış yaparak isabet alan ilk rakibi sabitler. Yeteneği yeniden kullanıp rakibi hedef yöne savurarak isabet alan rakiplere hasar verir ve savrulan hedef şampiyonsa onları sersemletir.
  • W - Kurtarma Paketi: Renata Glasc bir takım arkadaşına veya kendisine zamanla artan saldırı hızı ve rakiplere doğru ilerlerken hareket hızı kazandırır. Takım arkadaşı bir rakip şampiyonu alt ederse güçlendirme süresi sıfırlanır. Takım arkadaşı Kurtarma Paketi etkinken katledilirse canı tamamen dolar ama 3 saniye içinde yeniden tükenecek şekilde yanmaya başlar. Takım arkadaşı canı tükenmeden önce bir şampiyonu alt ederek yanma etkisini durdurabilir.
  • E - Avantaj Programı: Renata Glasc üstünden geçtiği takım arkadaşlarına kalkan kazandıran, rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan kimyasal roketler gönderir. Ayrıca roketler etkilerini kullanım halinde Renata'nın etrafına ve azami menzile ulaşıp patladıklarında kendi çevrelerine de uygular.
  • R - Usulsüz Devralma: Renata Glasc rakiplerin delirerek saldırı hızı kazanmalarına ve etraflarındaki tüm hedeflere normal saldırı yapmalarına yol açan kimyasal bulutları gönderir. Delirtme etkisi altındaki rakipler sırayla kendi takım arkadaşlarına, tarafsız birimlere, Renata Glasc'ın takımına ve son olarak Renata Glasc'a saldırmaya öncelik verir.