knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
LoL Yeni Şampiyon Zeri, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Bu Haberi 2144 Kişi Okudu

LoL Yeni Şampiyon Zeri, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Zaun’un kıvılcımı Zeri’nin yetenekleri ve çıkış tarihi LoL 2022 Sezonu başlangıcı ile belli oldu. League of Legends yeni şampiyon Zeri, LoL 12.2 yaması ile beraber Vadi’ye geliyor!


LoL RP Satın Al


LoL 2022 Sezon başlangıcı ile tanıtılan Zeri ve yetenekleri oyuncuları heyecanlandırdı. Sihirdar Vadisi’nde yer alacak olan yeni şampiyon Zeri yetenekleri neler ve yeni şampiyon Zeri çıkış tarihi ne zaman? İşte detaylar…


LoL Yeni Şampiyon Zeri


LoL Zeri Yetenekleri


Pasif Canlı Batarya: Zeri her kalkan kazandığında hareket hızı elde ediyor. Rakibin kalkanına hasar verdiğinde rakibin enerjisini emerek kendisini koruma yeteneğine sahip.


Q - Taramalı: Pasif: Zeri'nin normal saldırıları büyü hasarı verir, YG'ye bağlı olarak güçlenir ve yetenek sayılır. Hareket etmek ve Taramalı yeteneğini kullanmak Zeri'nin kıvılcım cihazında enerji biriktirmektedir. Tam yüke ulaştığında ise bir sonraki normal saldırısı yavaşlatır ve ilave hasar verir.  Aktif: Taramalı isabet ettiği ilk rakibe fiziksel hasar veren 7 atış yapabilmektedir. Taramalı SG'ye bağlı olarak artar, saldırı sayılır ve ilk atış isabet etkilerini uygular. Bekleme süresi, Zeri'nin normal saldırı yapma süresi ile aynıdır.


W - Ultraşok Lazeri: Zeri isabet ettiği ilk rakibi yavaşlatan ve ona hasar veren bir elektrik dalgası gönderebiliyor. Dalga bir duvara isabet ederse, çarpışma noktasından uzun menzilli bir lazer atar.


E - Kıvılcım Akımı: Zeri kısa bir mesafe atılarak sonraki 3 Taramalı kullanımını rakipleri alt edecek şekilde güçlendirir. Atıldığı açıya bağlı olarak her yüzey şeklinin üstünden atlayabilir ya da onun üstünde kayarak ilerleyebilir. Bir rakip şampiyona saldırı veya yetenek isabet ettirmek Kıvılcım Akımı'nın bekleme süresini azaltır.


R - Yıldırım Patlaması: Zeri etrafına yüklü miktarda elektrik saçarak yakınındaki rakiplere hasar verebilir ve orta uzunlukta bir süreliğine aşırı yüklenir. Zeri aşırı yüklenmişken hasar, saldırı hızı ve hareket hızı artışı kazanır. Rakip şampiyonlara saldırmak aşırı yüklenme süresini yeniler ve bir hareket hızı yükü daha ekler. Zeri aşırı yüklenmişken Taramalı atışları, daha hızlı ilerleyen ve rakiplerin arasında seken zincirleme yıldırımlar oluşturan bir üçlü atışa dönüşür.LoL Yeni Şampiyon Zeri Ne Zaman Gelecek?


LoL Zeri ne zaman gelecek sorusu, Zeri sızıntıları ilk çıktığından beri merak ediliyor. Riot Games’in açıklamasına göre Zeri, LoL 12.2 yaması ile oyunda olacak. LoL 12.2 yamasının 19 Ocak 2022 tarihinde gelmesi bekleniyor.


Zaun’un kıvılcımı Zeri ile Vadi’de boy göstermek için hemen RP satın al!


LoL RP Satın Al

LoL Yeni Şampiyon Zeri, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi Sıkça Sorulan Sorular

LoL Zeri Yetenekleri Neler?

  • Pasif Canlı Batarya: Zeri her kalkan kazandığında hareket hızı elde ediyor. Rakibin kalkanına hasar verdiğinde rakibin enerjisini emerek kendisini koruma yeteneğine sahip.
  • Q - Taramalı: Pasif: Zeri'nin normal saldırıları büyü hasarı verir, YG'ye bağlı olarak güçlenir ve yetenek sayılır. Hareket etmek ve Taramalı yeteneğini kullanmak Zeri'nin kıvılcım cihazında enerji biriktirmektedir. Tam yüke ulaştığında ise bir sonraki normal saldırısı yavaşlatır ve ilave hasar verir.  Aktif: Taramalı isabet ettiği ilk rakibe fiziksel hasar veren 7 atış yapabilmektedir. Taramalı SG'ye bağlı olarak artar, saldırı sayılır ve ilk atış isabet etkilerini uygular. Bekleme süresi, Zeri'nin normal saldırı yapma süresi ile aynıdır.
  • W - Ultraşok Lazeri: Zeri isabet ettiği ilk rakibi yavaşlatan ve ona hasar veren bir elektrik dalgası gönderebiliyor. Dalga bir duvara isabet ederse, çarpışma noktasından uzun menzilli bir lazer atar.
  • E - Kıvılcım Akımı: Zeri kısa bir mesafe atılarak sonraki 3 Taramalı kullanımını rakipleri alt edecek şekilde güçlendirir. Atıldığı açıya bağlı olarak her yüzey şeklinin üstünden atlayabilir ya da onun üstünde kayarak ilerleyebilir. Bir rakip şampiyona saldırı veya yetenek isabet ettirmek Kıvılcım Akımı'nın bekleme süresini azaltır.
  • R - Yıldırım Patlaması: Zeri etrafına yüklü miktarda elektrik saçarak yakınındaki rakiplere hasar verebilir ve orta uzunlukta bir süreliğine aşırı yüklenir. Zeri aşırı yüklenmişken hasar, saldırı hızı ve hareket hızı artışı kazanır. Rakip şampiyonlara saldırmak aşırı yüklenme süresini yeniler ve bir hareket hızı yükü daha ekler. Zeri aşırı yüklenmişken Taramalı atışları, daha hızlı ilerleyen ve rakiplerin arasında seken zincirleme yıldırımlar oluşturan bir üçlü atışa dönüşür.

LoL Yeni Şampiyon Zeri Ne Zaman Gelecek?

LoL Zeri ne zaman gelecek sorusu, Zeri sızıntıları ilk çıktığından beri merak ediliyor. Riot Games’in açıklamasına göre Zeri, LoL 12.2 yaması ile oyunda olacak. LoL 12.2 yamasının 19 Ocak 2022 tarihinde gelmesi bekleniyor.