knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali Paketleri ve İçeriği
Bu Haberi 2445 Kişi Okudu

Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali Paketleri ve İçeriği

Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali başlıyor! Teamfight Tactics 12.2 yaması ile birlikte oyunda olacak etkinlikte çok sayıda içerik elde edebilirsiniz. Teamfgiht Tactics Ay Efsanesi Festivali'yle birlikte oyuna gelecek olan birçok kozmetik mevcut.


Teamfight Tactics RP Satın Al


Doğrudan alınabilir olan yeni Ay Efsanesi Festivali temalı efsanelere (Dango, Fışır ve Ördekgaga) ek olarak, festivalle gelen ve her biri ulaşılarak kazanılabilen farklı içerik barındıran üç yeni paket sizi bekliyor. İşte TFT Ay Efsanesi Festivali patketleri ve içerikleri

 

 

 


TFT Ay Efsanesi Havai Fişek Paketi


6860 RP veya (mobilde 6860 TFT Jetonu) değerindeki Ay Efsanesi Havai Fişek Paketi'nde 14 Festival Havai Fişeği ve 2 ilave Festival Havai Fişeği mevcut. Festivalin korkulan belası Chibi Havai Fişek Jinx'in izini sürmek için uygun olan iki paketten biri.


Her Festival Havai Fişeği'nin Chibi Havai Fişek Jinx içerme şansı %2'dir. Festival Havai Fişekleri 490 RP ya da TJ karşılığında ayrıca alınabilir.


TFT Ay Efsanesi Festivali 2022 Mega Paketi


Ay Efsanesi Festivali Mega Paketi'nde (12740 RP/TJ) yeni Manyak Güçlü Havai Fişek çatapatı, toplam 31 adet Festival Havai Fişeği ve pakete özel Altın Kaplan Pazarı arenası bulunuyor. Altın Kaplan Pazarı'nda saklı olan birkaç sürpriz de var. 


Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali


12740 RP ile Mega Paketi şu anda en pahalı paket. Ancak  26 adet Festival Havai Fişeği bedeline 31 adet Festival Havai Fişeği'ni, 4 adet eşsiz çatapatı ve Altın Kaplan Pazarı'nı tek paketin içinde yer alıyor.


Teamfight Tactics RP Satın Al


TFT Kaplan Yılı Yumurta Paketi


Kaplan Yılı Yumurta Paketi (9750 RP/TJ) 31 adet Kaplan Yılı 2022 Yumurtası içeriyor. Chibi Havai Fişek Jinx gibi Kaplan Yılı Koruyucu'nun da kötü şans koruması mevcut; 60 yumurtanın tümünü açarsanız onu bulmanız garanti. Kaplan Yılı Yumurtası 390 RP karşılığında ayrıca satın alınabilir.


TFT Ay Efsanesi Festivali Paket İçerikleri


 

Paket

İçindekiler

RP/TFT Jeton (Mobil)

Ay Efsanesi Havai Fişek Paketi

14 adet bedeline 16 adet Festival Havai Fişeği içerir.

6860

Ay Efsanesi Festivali 2022 Mega Paketi

31 adet Festival Hava Fişeği, Mandalina çatapatı, Öfkeli Boğa çatapatı, Sopalık çatapatı, Havai Fişek Jinx çatapatı ve Altın Kaplan Pazarı arenası içerir.

12740

Kaplan Yılı Yumurta Paketi

25 adet bedeline 31 adet Kaplan Yılı Yumurtası içerir.

9750

10 + 1 Kaplan Yılı Yumurtası

Her yumurta Cihazlar ve Buluşlar'dan önceki herhangi bir setten rasgele bir minik efsane içerir. Bunlara özel kart minik efsaneleri, Ay Efsanesi Festivali minik efsaneleri ve URF Fışır dahil değildir.

3900

5 Kaplan Yılı Yumurtası

Her yumurta Cihazlar ve Buluşlar'dan önceki herhangi bir setten rasgele bir minik efsane içerir. Bunlara özel kart minik efsaneleri, Ay Efsanesi Festivali minik efsaneleri ve URF Fışır dahil değildir.

1950

1 Festival Havai Fişeği

Bu seneki ya da geçen seneki Ay Efsanesi Festivali minik efsanelerinden rasgele birini içerir. Chibi Havai Fişek Jinx içerme şansı vardır.

       490
    1 Kaplan Yılı Yumurtası    Cihazlar ve Buluşlar'dan önceki herhangi bir setten rasgele bir minik efsane içerir. Bunlara özel kart minik efsaneleri, Ay Efsanesi Festivali minik efsaneleri ve URF Fışır dahil değildir.   390

 

 Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali içerikleri 12.2 ve 12.3 Yamaları boyunca sınırlı süreliğine erişilebilir olacak.


Teamfight Tactics 20 Ocak 12.2 Yaması ile gelecek olan Ay Efsanesi Festivali etkinliğine katılmak için, hemen en uygun fiyatlarla RP satın al!


Teamfight Tactics RP Satın Al

Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali Paketleri ve İçeriği Sıkça Sorulan Sorular

Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali ne zaman başlayacak?

Teamfight Tactics 20 Ocak 12.2 Yaması ile başlayacak. Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali içerikleri 12.2 ve 12.3 Yamaları boyunca sınırlı süreliğine erişilebilir olacak.

Teamfight Tactics Ay Efsanesi Festivali Paketleri kaç RP?

  • Ay Efsanesi Havai Fişek Paketi - 6860 RP
  • Ay Efsanesi Festivali 2022 Mega Paketi - 12740 RP
  • Kaplan Yılı Yumurta Paketi - 9750 RP
  • 10 + 1 Kaplan Yılı Yumurtası - 3900 RP
  • 5 Kaplan Yılı Yumurtası - 1950 RP
  • 1 Festival Havai Fişeği - 490 RP
  • 1 Kaplan Yılı Yumurtası - 390 RP