knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
TeamFight Tactics (TFT) Set 8 Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 5490 Kişi Okudu

TeamFight Tactics (TFT) Set 8 Ne Zaman Gelecek?

TFT Set 7,5 Dragonlands: Uncharted Realms devam ediyor!


TFT Set 7,5 devam ederken oyuncular, yeni setin ne zaman geleceği konusunda araştırmalar yapmaya başladı bile… TFT yani TeamFight Tactics Set 8, kısa bir süre sonra oyuna eklenecek. Peki, TFT Set 8 ne zaman gelecek, TFT set 8 çıkış tarihi ne zaman? Detaylar haberimizin devamında…


Tft Rp Satın Al


TFT Set 8


TFT Set 7,5 Dragonlands (Ejderha Diyarı) birçok oyuncu tarafından beğenilmişti. TFT Set 7,5’te toplamda 51 şampiyon ve 8 Dragon olmak üzere 59 birim güçlendirildi. Ancak ejderlerin oldukça önemli bir rol oynadığı Set 7,5 sona ermek üzere. Hal böyle olunca oyuncular ise TFT Set 8 yeniliklerini merak etmeye başladı bile. 


Riot, TFT Set 8 yenilikleri ve özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak oyuncular yeni sette bambaşka özellikler, farklı konseptler ve yeni şampiyonlar bekliyorlar. Özellikle TFT Set 8 eşya değişiklikleri konusunda her türlü detaya hazır olmakta fayda var. TFT Set 8 oyuna eklendiğinde TFT Set 8 şampiyonlar, sınıflar ve kökenleri sizlerle paylaşacağız.


TFT Set 8 Ne Zaman Gelecek?


Peki, TFT Set 8 ne zaman gelecek, TFT Set ne zaman değişecek?


TFT Set 8 için çok az bir zaman kaldı diyebiliriz ancak henüz Riot tarafından gelen resmi bir açıklama bulunmamakta. Söylentilere göre TFT Set 8 PBE, 12.22 yaması ile birlikte 16 Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak. Asıl Set 8 ise 8 Aralık 2022 tarihinde PC kullanıcıları için yayınlanacak. TFT Set 8’i PBE sunucularında oynamak istiyorsanız, League of Legends hesabınızla kaydolmanız ve PBE istemcisini indirmeniz gerekiyor. 


Tekrar hatırlatmakta fayda vari Riot henüz TFT Set 8 çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı. Yani TFT Set 8 çıkış tarihi her an ertelenebilir ya da tarih değiştirilebilir.


TeamFight Tactics (TFT) Set 8 Ne Zaman Gelecek?” yazımızın sonuna geldik. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


"TFT Set 7,5 Dragonlands - Şampiyonlar, Sınıflar ve Kökenleri" için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


TFT Set 7,5 Dragonlands - Şampiyonlar, Sınıflar ve Kökenleri
TFT Set 7,5 ile birlikte yeni şampiyonlar kim, TFT Set 7,5 şampiyon sınıfları ve kökenleri, TFT Set 7,5 şampiyon özellikleri neler vb. aradığınız tüm soruların cevabını bu yazımızda açıkladık. İşte TFT Set 7,5 rehberi...


Tft Rp Satın Al

TeamFight Tactics (TFT) Set 8 Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

TFT Set 8 Ne Zaman Gelecek?

TFT Set 8 PBE12.22 yaması ile birlikte 16 Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak. Asıl Set 8 ise 8 Aralık 2022 tarihinde PC kullanıcıları için yayınlanacak.