knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
TFT 6.5 Sezonu: Arcane Silco Geliyor!
Bu Haberi 2938 Kişi Okudu

TFT 6.5 Sezonu: Arcane Silco Geliyor!

Arcane dünyasının kötü adamı, alt şehir Zaun’un derinliklerine hükmeden Silco artık TFT’ye hükmetmek için geliyor. Silco TFT 6.5 sezon ortası güncellemesinden sonra oyuna dahil olacak.


Silco, TFT’ye League of Legends şampiyonları dışında gelecek ilk birim olacak. Silco’nun yeteneklerine dair henüz herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamış olsa da LoL evreninden bir karakteri Teamfight Tactics’de göreceğimiz için oldukça heyecanlıyız.


Lol Rp Satın Al


Taktik Savaşları Silco Yapım Süreci


Riot Games, Silco’yu TFT’ye eklerken zorlu bir süreçten geçiyor. Geliştiriciler Taktik Savaşları’na normalde birim eklerken modellemeleri LoL’den aldıklarını ama bu sefer Silco bir LoL şampiyonu olmadığından sıfırdan başladıklarını belirttiler. Riot Games, Silco’nun TFT’ye gelişi ile ilgili şuan konuşmayı ve açıklama yapmayı tercih etmiyor. Bu yüzden elimizde Silco’nun yeteneğine veya özelliğine dair henüz bir bilgi yok. Oyunculara sunulan tek şey karakterin modellemesi oldu.Riot Games: “Silco'yu bildiğiniz ve nefret ettiğiniz kötü adam olarak öne çıkarmak için konseptine, donanımına ve animasyonlarına erkenden başladık. Ve erken başladığımız için erken de paylaşıyoruz - bunun devam eden bir çalışma olduğunu ve iyi şeylerin zaman aldığını unutmayın!”


“Silco'nun kitiyle ilgili detayları henüz paylaşmaya hazır olmasak da, savaş söz konusu olduğunda onun bir Usta olacağını size söyleyeceğim…”


Arcane Silco TFT’ye Ne Zaman Gelecek?


Silco oyuna TFT Şubat 2022 sezon arası 6.5 güncellemesi ile birlikte gelecek.Güncellemenin çıkışına kadar Silco’dan yeni haberler geldikçe sizlerle de paylaşacağız. TFT üzerinde bu tarz çeşitli değişikliklerle yeni karakterler de oyuna gelecek gibi görünüyor.

 

 

 


Lol Rp Satın Al

TFT 6.5 Sezonu: Arcane Silco Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Teamfight Tactics Silco ne zaman gelecek?

Silco oyuna TFT Şubat 2022 sezon arası 6.5 güncellemesi ile birlikte gelecekTFT üzerinde bu tarz çeşitli değişikliklerle yeni karakterler de oyuna gelecek gibi görünüyor.

Teamfight Tactics 6.5 sezon güncellemesi ne zaman?

TFT 6.5 güncellemesi Şubat 2022 ortalarında oyunda yerini alacak.