knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler
Bu Haberi 3962 Kişi Okudu

TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler

Teamfight Tactics için yeni set belli oldu!


Riot Games, kısa bir süre önce TFT Set 8 hakkında yepyeni bilgileri içeren bi Dev Drop yayınladı. TFT Set 8, çok sayıda yeni şampiyon, özellik, güçlendirme ve çok daha fazlasını içerecek. TFT Set 8, Monster Attack yani Canavar Saldırısı ismi ile yayınlanacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan TFT Set 8: Monster Attack hakkında bilmeniz gerekenlere geçelim. TFT Set 8 ne zaman gelecek, TFT Set 8 yeni şampiyonlar ve özellikleri neler, TFT Set 8 yenilikleri neler merak ediyorsanız, tüm detaylar haberimizin devamında…


Tft Rp Satın Al


TFT Set 8: Monster Attack - Spatulopolis


Tft Set 8 Spatulopolis


TFT Set 8, “kahramanlar, tehditler ve bunların sonucunda ortaya çıkan enkazlarla dolu bir şehir” olan Spatulopolis'te geçiyor. TFT Set 8, kahramanlara ve kötü adamlara odaklanacak ayrıca bununla birlikte yeni Kahraman Geliştirmeleri geliyor.


TFT Set 8: Monster Attack Yeni Şampiyonlar ve Özellikler


TFT Set 8, baştan aşağıya yeni bir şampiyon ve özellik listesi ile başlayacak. TFT Set 8 teması, Monster Attack olacak. Kahramanlar, anti-kahramanlar ve savuşturmak için işgalcilerden oluşan bu temanın hangi parçası olacağınıza dair fikir edinebilirsiniz. 


Yeni şampiyonların yanı sıra Riot, “Tehdit” adlı yeni bir özellik de ortaya çıkardı. TFT Set 8 şampiyonlarınının ve özelliklerinini tam listesi, setin çıkış tarihine yakın bir zamanda onaylanacak.


TFT Set 8: Monster Attack Yeni Hero Augmentleri


Tft Set 8 Hero Augmentleri


Belki de TFT Set 8 için en önemli detaylardan biri de Augments’ın geri dönüşü. Augments’ler artık TFT’nin kalıcı bir parçası olacaklar. 


Hero Augmentleri, tüm ekibinizi desteklemek yerine, o süper kahraman kinayesine dayanarak belirli bir şampiyonu güçlendirir. Bunu yaparken seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler sunulacaktır ancak tam olarak ne kadar, hangi kapasitede ve daha fazlasının sunulacağı henüz bilinmiyor.


TFT Set 8: Monster Attack (Canavar Saldırısı) Çıkış Tarihi Ne Zaman?


TFT Set 8: Monster Attack’ın, TFT 12.23 yama notları ile birlikte 7 Aralık’ta yayınlanması bekleniyor. TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler” yazımızın sonuna geldik. TFT Set 8: Monster Attack (Canavar Saldırısı) hakkındaki bilgiler netleştiğinde sizinle de paylaşacağız.


Tft Rp Satın Al

TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler Sıkça Sorulan Sorular

TFT Set 8: Monster Attack Çıkış Tarihi Ne Zaman?

TFT Set 8: Monster Attack’ınTFT 12.23 yama notları ile birlikte 7 Aralık’ta yayınlanması bekleniyor. 

TFT Set 8 Teması Ne Olacak?

 TFT Set 8, Monster Attack yani Canavar Saldırısı ismi ile yayınlanacak. 

TFT Set 8 Nerede Geçiyor?

TFT Set 8, “kahramanlar, tehditler ve bunların sonucunda ortaya çıkan enkazlarla dolu bir şehir” olan Spatulopolis'te geçiyor. TFT Set 8, kahramanlara ve kötü adamlara odaklanacak ayrıca bununla birlikte yeni Kahraman Geliştirmeleri geliyor.